PDA

View Full Version : Не искам да го губя



LoveHurtsss
04-22-2011, 20:25

mOBSCENE
04-22-2011, 20:38
Намери му слабото място..знам ли..щом не става с говорене - действие.
Явно не те взима на сериозно..

NambyPamby
04-22-2011, 20:52
Или приятелят му му налива разни глупости в главата, или приятелят ти сам е пожелал да скитосва и да се държи грубо с теб. Какъвто и да е случая, надали искаш такъв човек до себе си. Изгуби ли уважението към теб, почне ли да те реже на всяко изречение, единственото разумно нещо е да си хванеш чантичката и да прекъснеш, какъвто и да било контакт, а не да продължаваш да показваш слабостта си и да му позволяваш да те мачка.

TheNewReligion
04-22-2011, 21:12
Лепнала си се за гаджето си като репей. Живей си живота. Ходи си по дискотеки, прави си кефа, да не ти пука. Т'ва, че сте от различни градове, е изпитание за връзката ви и вие не сте го преодоляли. Не знам защо въобще сте заедно, след като си нямате доверие.
Не знам защо обвиняваш приятеля му. Гаджето ти ако не иска, няма да се води по неговия акъл. Онзи едва ли му е опрял пистолет в слепоочието. Да не говорим, че е възможно да го е обвинил за СМС-а, след като е променил решението си.
А това, че ходенето на дискотека от негова страна, е съпроводено със сълзи и сополи от твоя, си е лично твой избор.
Щом не се чувстваш щастлива в тая връзка, не знам какво чакаш. Не можеш да му забраниш да общува с приятеля си, защото между тях има връзка, която ти явно не можеш да разбереш.
Заключението МИ е, че връзката ви е обречена. Със забрани, истерии, вкопчвания и тъпотии ще стигнеш точно до никъде.

Sh@d0w
04-23-2011, 04:07
Живея с ужасната болка,че човека,който обичам се изплъзва от мен.

Теоретично погледнато това не е типичната връзка.Може би разстоянието между вас си казва думата.Сатистически малко от връзките от разстояние оцеляват дълго.

Приятелят ти си има своите нужди,явно вашите желания не съвпадат.Не би предпочел да седи у тях,като може да излезе и да си живее живота.Виж ако бяхте от един град,да можете да се виждате често,повярвай ми сигурен съм че нямаше да си стига до там.

Но на него това "виждаме се от време на време" не му стига и го разбирам.

По-добре сложи край на така наречената връзка,не си струват сълзите и нервите.Така като гледам острани отдавна вече е тръгнала надолу и няма надежда за спасение.

SisiStrange
04-23-2011, 06:22
Не знам защо обвиняваш приятеля му. Гаджето ти ако не иска, няма да се води по неговия акъл. Онзи едва ли му е опрял пистолет в слепоочието. Да не говорим, че е възможно да го е обвинил за СМС-а, след като е променил решението си.

Абсолютно.

Според мен една връзка си струва, докато те прави щастлив, ако ще за половин час на ден да е. Ако всичко, което получаваш вече е безсънни нощи, нерви и сълзи - какво точно те държи там? Ей, жените понякога сме опасни мазохистки...

И не казвай изобщо "Обичам го!!!" Първо обичай себе си, после кой да е друг. Ти си скапваш здравето. Той се весели. Помисли над това.

100% съм сигурна, че ако скъсате, ще ревеш първо много яко, а след това направо ще се шашнеш от факта, че изпитваш огромно, ама огромно облекчение. Представи си как нощем си спиш спокойно, сутрин си ставаш и си излизаш да си изпиеш кафето без да се чудиш кой кви смс-и писал, кой кво е вършил в някой бардак и прочие. После си се виждаш с приятели, гледаш си себе си и никой не ти къса нервите. В един момент срещаш някое момче, което си е в твоя град и може да ти обръща внимание и да не дрънка гадории в стил "Аз няма да се съобразявам с теб." Приятна картинка, нали?
Имаше една много хубава фраза, която мернах във фб, но не си спомням точно как беше. Беше нещо от сорта на:"Ако искаш да откриеш нови хоризонти, трябва да намериш сили да напуснеш брега." Мисля, че е много подходяща в случая.

Sh@d0w
04-23-2011, 06:26
Имаше една много хубава фраза, която мернах във фб, но не си спомням точно как беше. Беше нещо от сорта на:"Ако искаш да откриеш нови хоризонти, трябва да намериш сили да напуснеш брега." Мисля, че е много подходяща в случая.

Не беше ли "Не можеш да откриеш нови хоризонти, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си!" ;) :P

SisiStrange
04-23-2011, 06:34
Имаше една много хубава фраза, която мернах във фб, но не си спомням точно как беше. Беше нещо от сорта на:"Ако искаш да откриеш нови хоризонти, трябва да намериш сили да напуснеш брега." Мисля, че е много подходяща в случая.

Не беше ли "Не можеш да откриеш нови хоризонти, ако нямаш куража да изгубиш брега от погледа си!" ;) :P
Си, сеньор, колко сте прав. :P Точно така беше.

VaMpiRKaTaaa
04-23-2011, 09:52
Твоят човек се влияе от чуждото мнение.
Това е НЕпоправимо....

BlindedAngel
04-23-2011, 10:27
И коя си ти да му държиш сметка кога и къде да излиза ? Някой да те кара да го чакаш до сутринта ? И аз да съм и аз ще правя като приятеля ти.Сега му е времето да излиза а не като стане на 40.

П.П. И да ИЗНЕВЕРИЛ ТИ Е !!!

AniBG
04-23-2011, 10:33
Според мен го остави за няколко дни без да го погледнеш, без да му звъниш, без да го търсиш, нищо не му казвай.. След 3-4 дена примерно, ако не ти обърне НИКАКВО внимание му звънни и му кажи, че искаш да поговорите НАСАМЕ.. Обясни му как стоят нещата, кажи му, че не си го търсила именно, за да видиш дали той ще се сети за теб (това винаги действа :wink: ) Ако отново няма никакъв респект му кажи, че не искаш да сте повече заедно дори и да е за известно време.. Дай му да разбере, че връзката е само за двама, трети човек не може да се впише в нея.. :) Ако и след това няма никакъв резултат - забрави за него.. :o