PDA

View Full Version : Прецакване на ''дълго голяямо приятелство''



Transform
04-22-2011, 21:28
С най-добрата ми приятелка се скарахме,кажи речи човека с който сме заедно от бебета се скарахме за едва ли не глупости.Работата е там че тя както казва самата''обича най-много себе си'',попрнцип много пъти ми е доказвала че ме обича и уважава,но е такъв човек,който си налага мнението и винаги мисли че е права.Аз и казах някой от тези неща след като се сдърпахме(е добре де,малко и се и дразнех ей,така просто).Тя започна да ми казва че,ако не някой от другите и приятели и говори така,изобщо няма да го слуша и т.н.).Така де,искам да се сдобрим обаче незнам как,някакви идеи? :(

bloodyF
04-23-2011, 15:46
тя най-вероятно е от типа хора, които ако нещо не ги устройва просто си тръгват

извод:тя не ти е истинска приятелка
съвет:пази се от нея и спри да и угаждаш, сега не и се извинявай, не и пиши, звъни и т.н. Тя след известно време ще дойде да ти се моли. ;)

dreamwalker
04-23-2011, 18:32
Изчакайте малко да забравите за спора.

NeENormalen
04-25-2011, 05:46
Склонен съм да се съглася и с двата отговора преди мен .. тя не е истинска и наистина времето лекува всичко ... Но както казах в една друга тема то това ви е вродено да се карате,завиждате и дразните за глупости... започни да движиш с момчета и ще усетиш колко голяма е разликата между "приятелство" и приятелство ;]

Daisy11
04-25-2011, 10:35
аз съм на мнението на bloodyF, но ако искаш да се сдобряваш с нея се срещни с нея и ѝ обясни,че си избухнала,че си казала глупости и че всички правят грешки...дори и тя