PDA

View Full Version : ...



Dizziness
04-23-2011, 07:48
:)

GLaDOS
04-23-2011, 09:44
Ами не знам ,май е по-добре да се посъветваш с лекар за тая имунна система ...
Ама за херпеса да ти кажа , са много причините ...
Мисля че стреса е е една от главните причини ... да имаш някакъв стресор случайно , и постоянно да си под напрежение ?
Аз бях така ... Всяка зима ,започне ли училище на 2-3 месеца беше чудо .
Използвах същия крем , паста за зъби и какво ли още не .Заздравее единия ,до него излезне нов - по-голям .
Просто не се стресирай за глупости и ще поуспокойш нещата ...
П.П На мен ми бяха препоръчали лимон (или лимонов сок) ... \:D/

Dizziness
04-23-2011, 11:09
Ами матурите са ми другия месец... може би заради това, но мисля, че не се притеснявам чак толкова. Херпеси винаги са ми излизали, просто не знам как да предотвратя това.

gab4ooo
04-23-2011, 12:35
липса на витамини .

stelit0
04-23-2011, 20:17
Яж повечко сливи и банани.Няма да имаш проблеми. :-)

BladeDancer
04-23-2011, 20:18
Яж повечко сливи и банани.Няма да имаш проблеми. :-)
Наденичките не са за подценяване. Има много бели нещица в тях които са полезни за кожата. Има едни Лионски които са с бяло отвътре.

стелит0 ти нямаш херпеси нали? Значи трябва да почнем да ядем сливки и банани.

stelit0
04-23-2011, 21:59
Яж повечко сливи и банани.Няма да имаш проблеми. :-)
Наденичките не са за подценяване. Има много бели нещица в тях които са полезни за кожата. Има едни Лионски които са с бяло отвътре.

стелит0 ти нямаш херпеси нали? Значи трябва да почнем да ядем сливки и банани.Нямам.Ама на тебе сливките са ти достатъчно.Няма нужда от банани. :smt055

britzy
04-24-2011, 07:15
Stelit0,ти си на 12 налЕ и никога не си опитвала бананчета,как е сливката-зрее ли,поливаш ли я редовно?Да не увехне :-) :-) :-) :-) :-) :-)


ПТ-излезе ли ти веднъж хепрес ,той ще си излиза цял живот-херпесите НЕ се лекуват-само можеш да пиеш витамини ,да ядеш плодове и когато ти се появи евентуално да мажеш нещо

stelit0
04-24-2011, 10:12
Stelit0,ти си на 12 налЕ и никога не си опитвала бананчета,как е сливката-зрее ли,поливаш ли я редовно?Да не увехне :-) :-) :-) :-) :-) :-)


ПТ-излезе ли ти веднъж хепрес ,той ще си излиза цял живот-херпесите НЕ се лекуват-само можеш да пиеш витамини ,да ядеш плодове и когато ти се появи евентуално да мажеш нещоНе,на 10 съм.Не ме обиждай,че съм стара.

britzy
04-24-2011, 10:44
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



Не -_-

stelit0
04-24-2011, 10:54
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:



Не -_-Имам още много време докато стана на 12. :oops: Приемам лично тази обида... :(

П.П Какъв ти е проблема?