PDA

View Full Version : Помощ!! Подмишниците ми.. ;х



Shinyy
04-23-2011, 10:05
Мале хорааа...ужас :Х Незнам какво е точно...не са ранички...ами някак си уж се бели,но всъщност си остава там и някак си стои като ранички....Абе много е гадно....:@ (При подмишниците ми е)
От оняден ми се появи и си мислех,че е от ролона за това си го смених сега от днес съм с ноовия на Нивеа black&white. Вчера се изкъпах 4 ПЪТИ...,но не се махнаха..мислех,че на сутринта ще са минали,но пак ги има.. къпя се за 2ри път днес и пак са си тук :@!
Моля ви кажете с какво да го мажа или знам ли... ;( Умирам... ;д

pilencaaa
04-23-2011, 10:22
Пари ли те ? Някаква болка ?

AniBG
04-23-2011, 10:25
Пари ли те ? Някаква болка ?
Абе и той не знае. :? Аз нищо не разбрах - Умира от болка или Умира от факта, че изобщо са му/ѝ си появили пъпчиците.. :-D
Към автора: Седващият път се изразявай по-точно, ние не знаем какво ти е - боли ли те, сърби ли те.. :?

katericArofl
04-23-2011, 10:48
Крем Здраве.. и ще ти минее.

Shinyy
04-23-2011, 11:36
Пари ли те ? Някаква болка ?
Абе и той не знае. :? Аз нищо не разбрах - Умира от болка или Умира от факта, че изобщо са му/ѝ си появили пъпчиците.. :-D
Към автора: Седващият път се изразявай по-точно, ние не знаем какво ти е - боли ли те, сърби ли те.. :?

Вярно го написах доста неясно ама се бях побъркаЛА...и ме болеше
(момИче съм) :D



Крем Здраве.. и ще ти минее.

ДА!Мерси...сложих си и след 10-15 минути нямаше никаква болка.. :grin: ;д

GrippingBosh
04-23-2011, 15:08
При мен се получи веднъж след опити със самобръсначката,оттогава само кола маска хах намазах се със крем Здраве и ми мина :-D

pilencaaa
04-23-2011, 17:05
И аз имах този проблем от самобръсначката .. мазах крем здраве , но не ми помогна и си взех Гентамицин Актавис Крем .. Подейства..

infected9
04-29-2011, 13:49
Дам.. крем здраве е доста добър вариант.Пробвай,кремчето не е скъпо.

Slynchiicee
04-29-2011, 13:53
Крем Здраве.. и ще ти минее.

или Бочкоо :-)

Slynchiicee
04-29-2011, 14:29
Всяка тема по тъпа :razz:
Кво като е излязло ще се махне ама такива да се лигавят винаги има !!

абе къв ти е проблема бе мойто момиче.. на всяка тема тъпа?! е в случая ти си тъпата ;) има проблем иска помощ след като не можеш да му помогнеш наври си скапания коментар в задния двор ;)

Shinyy
04-29-2011, 14:32
Всяка тема по тъпа :razz:
Кво като е излязло ще се махне ама такива да се лигавят винаги има !!

абе къв ти е проблема бе мойто момиче.. на всяка тема тъпа?! е в случая ти си тъпата ;) има проблем иска помощ след като не можеш да му помогнеш наври си скапания коментар в задния двор ;)

=; Същото щях да кажа и аз. :) \:D/

xxKiFlAx като ти гледам коментарите във форума ...ти с всички се заяждаш ,бе момиче! Осъзнай се малко! ; )
:smt098

Slynchiicee
04-29-2011, 14:35
Всяка тема по тъпа :razz:
Кво като е излязло ще се махне ама такива да се лигавят винаги има !!

абе къв ти е проблема бе мойто момиче.. на всяка тема тъпа?! е в случая ти си тъпата ;) има проблем иска помощ след като не можеш да му помогнеш наври си скапания коментар в задния двор ;)

=; Същото щях да кажа и аз. :) \:D/

xxKiFlAx като ти гледам коментарите във форума ...ти с всички се заяждаш ,бе момиче! Осъзнай се малко! ; )
:smt098
+1
със всички .. меко казано направих нова тема от която търсих помощ и тя реши да се прави на интересна ..
xxKiFlAx -жалка сии :)

Slynchiicee
04-29-2011, 14:39
Всяка тема по тъпа :razz:
Кво като е излязло ще се махне ама такива да се лигавят винаги има !!

абе къв ти е проблема бе мойто момиче.. на всяка тема тъпа?! е в случая ти си тъпата ;) има проблем иска помощ след като не можеш да му помогнеш наври си скапания коментар в задния двор ;)

Внимавай как ми пишеш бе тъпо момиченце в задния двор майка си навирай като искаш Смешка такава! !

айде

смешката си ти :)