PDA

View Full Version : Уролог



cekokn
04-23-2011, 10:52
Искам да ви помоля за вашето компетентно мнение.. :-o

за да ходя на уролог трябва ли ми направление.. и има ли шанс нашите да разберат ? че нещо се притесних като се рових из нета.. и мисля че нещо не е наред с "малкия".Водя полов живот без проблеми нито ме боли нито нищо .. но примерно четох в нета че "пишока трябва да е в забелено състояние постоянно /така било нормално/" а на мен не ми е.. и някакви такива глупости.. и въпроса ми е ТРЯБВА ЛИ МИ НАПРАВЛЕНИЕ да ходя при чичко доктор.. да ме поправи и нужно ли е съгласието на нашите смисъл примерно би ли ме оперирал без нашите да знаят .. се пак обикновено тия операции се правят.. за няколко минути и то само с местна упойка и са някакви рутинни .. та помагайте че се притесних :shock: :o :o

AniBG
04-23-2011, 10:54
Доколкото съм чувала ти трябва направление и операцийте се правят със съгласието на родителите ти.. Но все пак нека мъжката част да се изкаже.. :D

Extremescream
04-23-2011, 10:55
Когато ми трябваше направление за гинеколког просто отидох при личната и ми даде, нямаше нужда от родителско съгласие. Предполгам е по същия начин и за уролозите.

dimdim
04-23-2011, 10:57
Можеш и без направление,но прегледа е скъп. Със направление няма да плащаш(мисля). Отиди,нека те прегледа. Може притесненията ти да са напразни. Ако е нещо сериозно просто попитай лекаря дали да казваш на ваще. Всички ги е страх, но докторите(особено тези) са големи пичове и ти влизат в положението. Не се чуди,а отивай.

cekokn
04-23-2011, 11:19
ясно ами след празниците ще отида до лекаря.. но ако трябва да казвам на нашите просто не знам... на 16 съм.. и ми е някакво много смутирано да им кажа че ми трябва операция примерно.. щото ще разберат че водя полов живот а мен ме е срам .. просто някакво странно ми е да говорим на тая тема.. или въобще да я споменаваме..

kalpazanka
04-23-2011, 11:25
Стигне ли се до операция, родителското съгласие ти е conditio sine qua non.
Щом си на 16, ако лекарката ти е принципна, на амбулаторния лист трябва да се подпише родител/настойник. Ако не е стриктна, ще минеш метър.

Местя темата.

Foreverbg
04-23-2011, 12:33
Според мен ти няма нищо. Не е задължително постоянно да е забелен.