PDA

View Full Version : притеснена съм.. не ми идва



macia
04-23-2011, 12:30
Така.. значи имам си приятел от година и половина с който водим активен полов живот, но не бяхме пробвали без презерватив. Преди 2 седмици решихме да пробваме, за да видим какво е чуството. Той не е свършил в мен, всъщност дори бяха не повече от 10-15 прониквания, след това сложи презерватив и продължихме. Притеснява ме онази безцветна течност, която се появява ( тъй като прочетих, че в нея се съдържат сперматозоиди). Трябваше да ми дойде преди 5 дена. Попринцип 2-3 дни преди да ми дойде имам ужасно главоболие- а още нямам никакви подобни симптоми. Правих си тест-отрицателен е. Дали ми закъснява заради промяната във времето или е станало нещо, и теста не е отчел вярно.. как мислите? :(

GregoryHouse
04-23-2011, 12:40
За 10-15 мушвания пък да стане гаф...съмнява ме. Предполагам не си много голяма...Цикъла ти вероятно не е съвсем редовен и прични много общо взето. Ако не ти дойде до 2 седмици ...значи съм сбъркал 8-)

bonbon4e_to
04-23-2011, 12:42
Има шанс,който на практика е нищожен.Не се филмирай,нищо ти няма,но да знаеш оттук насетне да не правиш подобни експерименти!
Много мои познати и приятелки са ми казвали как са го правили дори по време на овулация без предпазни средства,без партньора да е свършвал,но нищо не се е случвало.Не става така лесно.Оплождането си е сложен процес.

macia
04-23-2011, 12:53
дано да сте прави.. много съм паникйосана :(

gandalfepi4
04-23-2011, 16:21
паникйосана

не можеш да пишеш но можеш да се пецкаш?


еххх...

macia
04-23-2011, 17:01
паникйосана

не можеш да пишеш но можеш да се пецкаш?


еххх...

Темата се отнася за съвсем друго нещо, но ти явно не можеш да дадеш полезен съвет, а пък държиш да си интересна.. А аз ако не мога да пиша, поне умея да се изразявам, за разлика от теб.. "пецкаш"

thefreak
04-23-2011, 18:54
Така.. значи имам си приятел от година и половина с който водим активен полов живот, но не бяхме пробвали без презерватив. Преди 2 седмици решихме да пробваме, за да видим какво е чуството. Той не е свършил в мен, всъщност дори бяха не повече от 10-15 прониквания, след това сложи презерватив и продължихме. Притеснява ме онази безцветна течност, която се появява ( тъй като прочетих, че в нея се съдържат сперматозоиди). Трябваше да ми дойде преди 5 дена. Попринцип 2-3 дни преди да ми дойде имам ужасно главоболие- а още нямам никакви подобни симптоми. Правих си тест-отрицателен е. Дали ми закъснява заради промяната във времето или е станало нещо, и теста не е отчел вярно.. как мислите? :(
Е как беше без презерватив, разправяй?

Emilen
04-23-2011, 19:09
...Преди 2 седмици решихме да пробваме, ... Трябваше да ми дойде преди 5 дена.
При първи прочит, избрали сте твърде неподходящо време за такъв експеримент. Не се плаши, но ако предположим, че овулацията е някъде около 14-тия ден, то сте го направили МАЛКО СЛЕД ТОВА. Което не е никак добре... Нов тест до 2-3 дни!
Ако всичко написано от теб е точно, ето как изглеждат нещата: Днес е 23-ти. Значи е трябвало да ти дойде на 18-ти. Като дата на евентуално предходно течение пресмятам 22 март. В идеалния случай овулацията трябва да е била на 5 или 6 април. Според писанията ти, излиза, че сте го направили на 9-ти. Ако има отместване на овулацията с 2-3 дни... не е никак добре. Ако искаш, поправи ме с датите. Но по това, което си писала, така го сметнах...
Мога да стискам само палци, да не е станало нещо...

Wazaap
04-23-2011, 20:37
Ей деба как не се научихте да не го правите без презерватив . Пък после идвате и ревете във форума .

gandalfepi4
04-23-2011, 21:00
паникйосана
не можеш да пишеш но можеш да се пецкаш?
еххх...

Темата се отнася за съвсем друго нещо, но ти явно не можеш да дадеш полезен съвет, а пък държиш да си интересна.. А аз ако не мога да пиша, поне умея да се изразявам, за разлика от теб.. "пецкаш"

идеята не беше да се юдиш, а да се шашардисаш и посапикасаш малко

до гуша ни е дошло от:

"счупи ми се кристалната топка и не мога да кажа дали съм бремЕнеНа, ще ми услужите ли?"

"плякаха ме трима негри без презервативи но след това пих аспирин. нали всичко е наред?"

"гаджето ми свърши в устата. с гаечен ключ или с миксер да направя аборт?"



както вече казаха "прави обмислени неща и не се притеснявай"

осъзнай че постъпваш незряло, не е шега работа това чудо, което аз наричам шеговито "пецкане", а ти интелигентно, зряло момиче - съвокуопленийе



ПС miminko - не съм момиче, аз съм като old greg

dream1707
04-24-2011, 11:08
Забременяването наистина не става толкова лесно, в предеякулационната течност наистина има сперматозоиди, но шансът да забременееш от нея не е толкова голям ... И ВСЕ ПАК го има, така че не се знае, дали точно на теб ще ти се случи да забременееш от това...
И до колкото чета си нацелила много неподходящо време да го правиш без презерватив ..
Да, без е по-голям кеф.. но поне като ще го правиш гледай да не е в дните, когато можеш да забременееш ..
Мислете малко бе хора, а ако не ви се мисли.. ползвайте презервативи.

Emilen
04-24-2011, 15:44
Още ли няма признаци, че ще идва?

Gr0zDan0v
04-24-2011, 18:42
1-во : Другия път *ПОЛЗВАЙТЕ* презервативи
2-ро : Направи си тест !!

Josefinne
04-24-2011, 18:50
Сигурно нищо не е станало, но ние не можем да знаем - нито сме те виждали, нито сме били там, като сте правили секс, нито пък сме гинеколози или врачки. Просто изчакай и ако ти закъснее повече от 10 дни - направи си още един тест и/или отиди на лекар. Прегледът е много бърз и безболезнен ( макар и малко неприятен).

macia
04-24-2011, 19:35
Днес направих още един тест- отрицателен е.. но все още няма "гости от червен бряг" :Д

Emilen
04-24-2011, 19:39
Когато купуваш тестове, питай кои могат да се ползват след 2 седмици. На повечето им дават толкова, но реалността е малко по-друга. Не всички са еднакво чувствителни. От личен опит - от 3 различни теста, само един показа след 2 седмици.
Ще се наложи да изчакаш още 2-3 дни и ако не ти дойде, пак да правиш тест.

macia
04-24-2011, 20:49
добре благодаря, ще го имам впредвид.. междодругото пресметнах внимателно и мисля, че е било 2 дни преди овулацията

Emilen
04-24-2011, 21:08
Пак не е много успокояващо... Малко са 2 дни. Овулацията може да се измести с толкова. В границите на грешката е, а това прави периода крайно неудачен за рискови отношения.

macia
04-24-2011, 21:38
Офф :( незнам дали въобще по време на акта е изтекло от тази течност пък и беше за толкова кратко време и всички казват, че шанса е минимален.. но защо не ми идва, страшно много се притеснявам :( дали е в рамките на нормалното да ми закъснява 6-ти ден :(:(

Emilen
04-24-2011, 21:41
Възможно е. Изчакай, без да се притесняваш излишно. В момента няма какво повече да направиш.

macia
04-24-2011, 21:56
Мисля, че всичко е наред.. току що преверих една хронология в скайп, и се уверих, че се е случило на 3-ти а мензисът ми е проключил на 29.. а и започнах да имам от онова ужасно главоболие :)

Emilen
04-24-2011, 22:11
Това доста се различава от първоначално казаното... Съвет: едно календарче, по което да драскаш няма да ти натежи много!

macia
05-01-2011, 19:34
Здравейте пак. Напълно съм объркана вече. Общо пет отрицателни теста, а закъснението е 12-ти ден. Чудя се да почакам ли още няколко дни или още утре да отида на гинеколог ??? :(

DesireToFire
05-01-2011, 19:57
Може притеснението да ти се отразява?

Emilen
05-01-2011, 20:31
Отиди на гинеколог.

macia
05-01-2011, 20:58
Може притеснението да ти се отразява?

искренно се надявам да си права, но толкова дълго закъснение... :(

UniCoWN
05-01-2011, 21:55
Не каза на колко си, и от колко време имаш цикъл изобщо?
Попринцип редовен ли ти е цикъла и +/- колко дни е закъснявал или местил от обичайната си дата?
От друга страна, тази паника и притеснение, които са те обзели, не са на добре. Сериозно, наистина оказват голямо влияние. Успокой се. :)

Sweetlipss
05-02-2011, 06:00
Не се притеснявай толкова много..защото ще ти повлияе още повече :(
Случвало ми се е да ми закъснее с 2 седмици най-вече от напрежение,да не би да е станал гаф.Толкова много тестове и са все отрицателни, почти е сигурно,че няма опасност :)
Най-добре отивай на гинеколог и ще разбереш,точно какво се случва :)

macia
05-02-2011, 11:43
Всичко е наред. Днес точно няколко часа преди да отида на гинеколог ми дойде. Едвам стоя от болки в корема и обилно течение, но толкова се радвам, че не ме интересува колко много ме боли :Д

Rut
05-02-2011, 14:00
Дали ми закъснява заради промяната във времето или е станало нещо, и теста не е отчел вярно.. как мислите? :(

А, не парбрах :) Радвам се, че всичко е наред macia?! Исках да те успокоя, че много пъти може да ти закъснява от притеснение. Само заштото се притесняваш и може да ти закъснява. Дано всичко е наред, но иначе и аз съм съгласна, че забременяването не става толкова лесно.

krem4et0
05-02-2011, 15:52
Всичко е наред. Днес точно няколко часа преди да отида на гинеколог ми дойде. Едвам стоя от болки в корема и обилно течение, но толкова се радвам, че не ме интересува колко много ме боли :Д

С това изказване на авторката, считам темата за приключена!