PDA

View Full Version : Диета и антицелулитен крем. (не поредната тема)



SousLeSoleil
04-23-2011, 14:16
Извинявам се, че е дълго предварително!

Прегледах други теми относно диети и търсих тема за антицелулитен крем, но не намерих, така че ще обясня мотива си да пусна нова и ще задам въпросите си в тази, като се надявам, че няма поредното ято потребители да се правят на интересни с опитите си за остроумни коментари. След като прегледах другите теми, се отчаях, защото момичетата, които пишат ядат малко или много, но нездравословно. Нито примерно дневно меню състоящо се от „сок, активиа, вафла и грозде”, нито меню от „филия с масло, кексче, принцеси/супа от картофи” ми се струват адекватни. Ето ги двата ми въпроса:
1. Ползвали ли ли сте някакъв антицелулитен крем, който има ефект и не е прекалено скъп?
2. В училище съм от 8 до 3 и се прибирам между 4 и 5, заради което ми е доста трудно да си изградя навици и хранителна програма, а за упражнения ми е още по-непосилно, защото, когато се прибера, съм адски изморена и нямам желание за нищо друго освен да ям и да се просна на нещо удобно. Ако трябва да ям здравословно т.е. разделно, трябва да си нося отделна чанта с храна, защото ще ми трябва поне основно ядене за обяд и 2 плода/ядки за между храненията. А освен това, съм и сравнително злояда, примерно не ям чушки, боб, фасул, гъби и т.н. Друг проблем, който имам е, че съм пристрастена към бял хляб и просто не мога да се откажа. Бих била много благодарна ако някой може да ми даде съвет/идеи/примерно меню за един или няколко дни, което смята за адекватно.
*** на 17 години съм, висока съм 156 г/д и тежа 50 кг. и искам да сваля 3-4 кг до лятоото (края на юни).

Благодаря!

Rebirthing
04-23-2011, 14:27
Има добър антицелулитен крем на Христина.

Може да си носиш храна в училище в кутия за обяд.
За белия хляб трябва да ти дойде отвътре за да го спреш, иначе ние тук няма как да ти помогнем с това.
Меню бих ти дала, но щом си злояда по-добре първо ми изброй храните които обичаш и смяташ, че ти харесват.

kalpazanka
04-23-2011, 14:33
Взех си антицелулитния на Дева, защото нямам възможност да се храня редовно и започнах да смъквам килограми. Просто исках средство, което да ми стяга кожата. Около 5 лева струва- взех си го от ДМ. Нанася се сутрин и вечер. Попива бързо и не цапа дрехите.

За менюто- увеличи плодовете, зеленчуците и млеката. Не е нужно да си ги носиш от вкъщи- би могла да си ги купуваш от училищната лавка или от магазини наоколо. За белия хляб- не го отказвай, просто намали количеството. ;)
Зарежи рафинираните захари и напитките със захар.

GrippingBosh
04-23-2011, 17:16
Във всеки антицелулитен продукт има кофеин,затова аз направо реших като си пия кафето оставям утайката и така през ден си правя масаж с утайката на проблемните зони ,поне при мен са бедрата и дупето.На Eveline продуктите ми харесват по 6-7 лева са.Аз имам същия режим на деня като теб ,сутрин ям овесени ядки ,плодове.На училище си купувам банани и ябълки ,някое мляко ,но да е нискомаслено,вереята има 0,1 и е хубаво.Като обичаш хляб яж по 2 филии сутрин ,препечени пълнозърнест обаче.Аз в началото не можех без белия хляб,но трябва да имаш стимули...просто...земи го тоя хляб ,седни върху него и ше видиш къде ше отиде :-D като си го помислех и се отказвах да ям.Не е важно колко кг си ,а как изглеждаш.Намери време за спор ,то е важно колкото и храненето :( уикенда като си свободна може би :)