PDA

View Full Version : Оф направо ме побърква незнам какво да правя



48700200
04-23-2011, 14:28
Случая е следния ..

От доста време си пишем с едно момиче, познаваме се излизали сме си..

И двамата си мислехме че нещата са по сериозни чак тяхните знаеха за мене, че сме излизали а-у.. Обаче аз направих една грешка и обещах и да се видим ,а стана че не можах. Много тъпо от моя страна. Така след това вече баща и казал едно момче трябва да е малко нахален а-у.. и тя както ми беше изнервена само се караме постоянно всеки път като си пишем.. Не иска да ме вижда ,вика няма смисъл, не иска да говорим.. А преди това наистина имаше желание.. Всеки път казва че нещата не са такива каквито изглеждат (смисъл че викаше ми че ме е взимала на сериозно ) и затова от най-малкото са нервила щото и пукало за мене.. После аз колкото се опитвам да оправя нещата все повече грешки правя и все повече май я губя.. Днес и са обадих казах и ,че съм луд по нея ,че не мога да спя ,че искам само нея.. Казах и да ми даде един шанс да се видим.. каза че не иска да ме вижда ,но май накрая ще се съгласи .. ще и се обадя по късно пак ще видим..

Дайте ми съвети какво да направя , какво да и кажа ,наистина съм луд по нея не искам да я загубя.. искам да се получат нещата ,, сигурен съм че ще сме щастливи..не мога да спра да си мисля за нея по цял ден.. много ме е яд че провалих нещата ,а тя не иска да ми прости.. Все пак трябва да има възможност някак си да ми прости да направя нещо.. Или поне да можех да я изтрия от главата ми..

Sh@d0w
04-23-2011, 14:36
Обаче аз направих една грешка и обещах и да се видим ,а стана че не можах.

Същата работа тука,само че с една приятелка към която изпитвам само приятелски чувства.Не знам какво толкова се цупят за такива глупости.Бяхме се разбрали да излезем,понеже не го бяхме правили отдавна.Обаче стана така че не можах този ден да се срещнем,даже и обясних как стоят нещата и я помолих за разбиране...а тя ми се нацупи все едно нз :shock:

Както и да е,жени кой ли може да ги разбере.


.Казах и да ми даде един шанс да се видим.. каза че не иска да ме вижда ,но май накрая ще се съгласи .. ще и се обадя по късно пак ще видим..

Успех днеска братле,не знам какъв савет да ти дам,дано ти прости и се съберете.И да пишеш какво е станало ;)

ivcheto0o
04-23-2011, 14:41
Веднъж си я разочаровал (аз не разбирам за какво толкова се нерви но.. ) сега остава само да й докажеш това което си и казал,просто не се отказвай и накрая ще разбере че и ти си сериозен.

bratignat
04-23-2011, 15:57
Направил си двойна грешка - веднъж връзваш теникия, без д ая предпоредиш.

Втори път - извиняваш й се повече от два пъти. Не можеш д аси спасиш достойството вече, но поне може да опиташ да спасиш част от него. не се занимавай с нея повече. Щом не приема извинението, ти няма какво да я гониш. Късаш всички контакти. После ще се опита да се свърже с теб....остави я да се опитва :D

djipsito
04-23-2011, 18:34
Съгласна съм с bratingat. Лигла. Не може да прояви нормално разбиране за нещо толкова дребно, кво остава ако тръгнете и стане нещо по-сериозно.. Замисли се.

nomatterwho
04-23-2011, 18:57
Лигава работа. Един път не си можал да излезете и вече цупения, скандали, спиране на контакти.. :(

Nadislawaa
04-23-2011, 19:14
Остави я малко.. ще и мине. Сега се лигави щото и обръщаш внимание :)

djipsito
04-23-2011, 19:52
Я й се тросни малко, да видиш колко бързо ще се опомни. Кажи й, че ти е писнало от лиготиите й и щом не иска да прояви разбиране, нямаш кво да направиш и че не си длъжен да й ходиш подир гъза.

48700200
04-23-2011, 22:18
Тая вечер тя беше в едно село там ходих да я видя, не искаше ама като са тупнах излезна.. говорихме си ,, казах и да ми даде един шанс за да и докажа че всичко може да е по различно, тя ми отказа и каза че не иска да е с мен.. после викам ще ти се обадя по късно вика недей ми звъня няма да ти дигна.. обаждам са дига.. не разбирам ту студено ту добре... пък всякаш наистина не иска да е с мен.. не разбирам..

П.С. дали може да има друго момче, знам че си пише с един,,когато я питах тя категорично отказа да има връзка с него..,но напоследък когато си пишем ми пише бавно,а мисля че с него си пише..

djipsito
04-24-2011, 00:48
Стига се унижава.. Просто я остави, кажи й троснато 1-2 неща и я остави. Или ще се "стресне" и ще почне да те търси (по-вероятното, щото ще види, че не й обръщаш повече внимание, а като гледам май се кефи да получава такова) или няма да те потърси, защото наистина не иска да е с теб...

Вземи куклата Барби на разглезеното момиченце и ще дойде да ти плаче, да я върнеш... Ако не дойде значи не си иска куклата.

AniBG
04-24-2011, 10:19
Съгласна съм с djipsito.. :? Остави я, не и казвай нищо или най-много троснато "Здрасти" и "Чао" и това е.. Като види, че не се интересуваш много от нея тя ще тръгне да те търси.. Явно лиглата иска внимание, а ти си най-подходящия човек в случая, който да ѝ го дава. :? Пък и донякъде, ако я оставиш 2-3 дни без да я търсиш ще разбереш дали наистина споделя чувствата ти.. :wink:

skatew
04-24-2011, 10:26
Дам... вижда, че като го прави това, ти постоянно и тичаш по гъза... не и пиши и не и се обаждай няколко дни да видиш как тя ще започне да търси контакт :)

48700200
04-24-2011, 11:12
Е нали като тръгнем ще получи повече внимание, защо ще иска да се караме постоянно.. като по този начин знам че и тя не е щастлива..

Josefinne
04-24-2011, 18:02
Направи й една романтична среща, рози, а-у :D

48700200
04-25-2011, 09:41
Оф незнам направо имам чувство за вина всякаш аз съм провалил нещата.. Защо не успях тогава :Х пфф

bratignat
04-25-2011, 10:51
По принцип си за бой, даже без да ти казват защо - сам си знаеш. Очевидно, е че колкото и засукана или сладка да е мацката типрави фасони, за да я следваш, като добро кученце. И ако да си мил към сериозната си приятелка, която добре познаваш е ок, то да тичаш по задното предаване на кифличка съвсем не е. И понеже, така и така я слушкаш, като кученце - наистина не й с еобаждая й не я търси. Хем няма да си вкарваш повече автоголове, хем тя няма да ти мъти главата.

48700200
04-25-2011, 11:31
Еми то квото стана стана, вече ще се постарая да направя това което ми казвате...