PDA

View Full Version : Коса и обем



GrippingBosh
04-23-2011, 15:10
:) :)
Косата ми е къдрава ,има обем по принцип но нещо почна да изчезва ,къдриците намаляха :shock: не я горя с нищо,мия я на 4 дена...препоръчайте ми някакъв спрей за обем,балсам без отмиване ,пяна или нещо такова само и само да има ефект :(

wiiwa
04-23-2011, 15:23
Почти всички пяни за коси след измиване на косата са за обем ;дд

FuckingFreak
04-23-2011, 17:13
^ да и на втория ден обемът спада

Аз лично не намирам адекватно решение освен отново да повтарям процедурата с дифузера или ако нямам време - топирам, пък ако се развали, здраве да е...

ledenakrasota
04-23-2011, 20:13
Суши си косата с наведена глава надолу. :)

GrippingBosh
04-24-2011, 07:31
Някой ползвал ли е това и има ли ефект http://www.nisea-bg.com/images/tn/items/4858.jpg
Имам балсам от същата серия ,но нещо не ми харесва

moderated by
Cucko0

FuCKkK13
04-24-2011, 09:30
^ не съм го ползвала..но за къдриците защо не си вземеш нещо за къдрави коси което е за оформянето на къдрици мисля, че зеления сънсилк беше за това или се бъркам..ако е така някой да ме поправи :)

ri41
04-24-2011, 09:31
Суши си косата с наведена глава надолу. :)
да при мене така става супер обемна
и моля не разтягайте страниците така.. кофти работа

iiordanova
04-24-2011, 10:26
Да, суши косата си наведена надолу. И леко я мачкай като я сушиш.
Това за Нивеа не съм го пробвала, но съм чела мнения и то все отрицателни.

dream1707
04-24-2011, 11:28
Аз пък това на Нивея го харесвам... може би зависи и от косата, защото на мен и балсама ми харесваше и ми правеше обем.

Иначе и на мен ми помага това със сушенето на косата, когато главата ти е надолу... Една приятелка си слагаше малко пяна и докато я сушеше я мачкаше и така косата и ставаше още по-къдрава и обемна.

GrippingBosh
04-24-2011, 12:14
^ не съм го ползвала..но за къдриците защо не си вземеш нещо за къдрави коси което е за оформянето на къдрици мисля, че зеления сънсилк беше за това или се бъркам..ако е така някой да ме поправи :)
Тези сънсилк има ли ги въобще да се продават още?
Помня,че бяха супер готини продуктите им ,но за съжаление отдавна не съм ги засичала

FuCKkK13
04-26-2011, 08:09
^ не съм го ползвала..но за къдриците защо не си вземеш нещо за къдрави коси което е за оформянето на къдрици мисля, че зеления сънсилк беше за това или се бъркам..ако е така някой да ме поправи :)
Тези сънсилк има ли ги въобще да се продават още?
Помня,че бяха супер готини продуктите им ,но за съжаление отдавна не съм ги засичала ами честно да ти кажа скоро не съм оглеждала, но мисля че скоро една моя приятелка си беше взела ако не се лъжа ...ами провери...а ако няма търси нещо за оформяне на къдрици, но не пияна..ми кремче или нещо от този сорт .. дано съм помогнала :)

infected9
04-29-2011, 13:17
Амии аз преди доста се бях запалила по тоя обем , но слава бого мина това време :D .Да , сушенето е добър вариант , но само когато косата ти е влажна,поне при мене само тогава има ефект.Иначе вечер преди да си легнеш може да си вържеш косата нагоре,че да добие формата на ананас. :D Иначе с пресата с вафличките става пак ,но ти явно не си падаш по преси и тн. :D

marilyn
04-29-2011, 15:21
Това със сушенето надолу е вариант. Охх вие искате обем, аз се чудя моя естествен как да го премахна... :D

infected9
04-29-2011, 18:30
Това със сушенето надолу е вариант. Охх вие искате обем, аз се чудя моя естествен как да го премахна... :D

ех да ти имаме проблемите :D

marilyn
04-29-2011, 18:40
Това със сушенето надолу е вариант. Охх вие искате обем, аз се чудя моя естествен как да го премахна... :D

ех да ти имаме проблемите :D

Внимавай к'во си пожелаваш, че ще вземе да се сбъдне, повярвайте трудно се обуздава... :D :D

plamuu
04-29-2011, 22:00
Това със сушенето надолу е вариант. Охх вие искате обем, аз се чудя моя естествен как да го премахна... :D

И аз съм така. :D :D

Иначе както казаха преди мен - сушиш с главата надолу, за Sunsilk и аз съм чувала много хубави отзиви. :)

gabriela0596
07-13-2011, 07:15
Искам да Ви попитам как да се подстрижа за да имам обем отгоре на косата си :)