PDA

View Full Version : Много ме обърква!Не знам какво да правя?!



teenems
04-23-2011, 20:23
Надявам се да няма лапешки коментари.


С бившия се разделихме преди около 2 месеца.В началото се правеше ,че не ме вижда тва онова.След няколко дни се разчупи.След 3 седмици започна да ме сваля и да комуникира с мен.После нито ми писа,нищо.Хладни чувства.Беше заминал за 7 дни и веднага щом се прибра в 12ч. вечерта ми писа на секундата..не се видяхме няколко дни..и в четвъртък бяхме на купон.Сваляше ме,пускаше само любими мои песни.Търсеше вниманието ми,стоеше до мен..играхме на една игра и от там ме целуна,взе ме в себе си,обара ми задника няколко пъти и каза ,че ме харесва горе-долу.След това се издаде ,че все още ходи с ключодържател на който пише името ми..и сега пак се държи хладно.Като цяло е противоречив човек и обича да му обръщат внимание.

*Искам отново да сме заедно ,но не мога да разбера какво иска и как да подходя..

teenems
04-23-2011, 20:33
да ,повярвай ми.Но той го прави така,ако зависеше от мен нямаше да се развият така нещата :)

ivcheto0o
04-23-2011, 20:36
Поговори с него,може би и той иска да се съберете.Никой тук не може да ти каже какво му е в главата.

teenems
04-23-2011, 20:56
това го обмислям,но вече и аз не знам как да действам :(

pilencaaa
04-23-2011, 21:52
Питай го какво иска в действителност ? Дали иска да е с теб или не ?

Sh@d0w
04-24-2011, 05:35
обара ми задника няколко пъти

Сериозно ли не се досещаш какво иска...

Иначе


Надявам се осъзнаваш, че това е 'лапешка история'.

Josefinne
04-24-2011, 18:06
Според мен просто му е домъчняло да си има някой до себе си , както и да си има някой под ръка в леглото. При всички положения по-добре се дръж по-далеч от него. Дори да е размислил за това да сте заедно, колкото си му по-трудна да си те върне, толкова повече ще те цени в бъдеще.

pitfall
04-24-2011, 18:13
Най-добре си поговорете на четири очи и се изяснете той какво иска, ти какво си готова да му дадеш, общо взето изяснете си отношенията, защото така винаги ще остане нещо недоизказано и после започват съмненията.

Ssummerjam
04-24-2011, 18:29
Кажи му да ти се обади като разбере к'во иска. 8-)

bloodyF
04-24-2011, 19:57
иска секс, кво може да иска един мъж 8-)
пък ти си малко..наивна.. и му ходиш по гайдата..
я го зарежи, хубаво момиче си, ще си намериш друг 8-) :-)

catyyyy
04-24-2011, 20:10
Той ,че иска секс,иска си го ... ама да го поиска както трябва....
Според мен наистина, най-добрият вариант е да му кажеш какво мислиш, да му кажеш това което написа и тук,че още искаш да сте заедно,но това негово поведение те обърква .... :?

ESPer
04-24-2011, 21:24
Поговори с него,може би и той иска да се съберете.Никой тук не може да ти каже какво му е в главата. 1+

ESPer
04-24-2011, 21:27
Накарай го да ревнува и прецени дали иска секс или просто те обича :-D

nightlygirl
04-24-2011, 22:14
Моментно във възбудено състояние го привличаш,но после се чуди дали да е с теб.Сама познай от три пъти какво иска от теб,продължението на 'обара ми задника' ..

fear4o
04-25-2011, 02:37
И пича не знае кво иска(освен секса).
Да най-вероятно просто иска да прекара някоя и друга вечер с теб и пак да те зареже, но може и да не е така. Поиграй си малко с него- направи се на по-недостъпна и това ще ти покаже какво иска- ако не се откаже е по-вероятно също като теб да желае да сте заедно отново ако се откаже тегли му майната и си намери друг.

ПС:
Кво се хванахте всички за това 'обара ми задника'? Били са на купон, пича е пийнал нормално е да направи нещо такова. Сега всички ще скочат да ми обясняват, че еди кво си еди що си.
Я първо помислете(момчетата) колко от вас като пийнат някоя и друга чаша няма да направят подобна постъпка.. :?

teenems
04-25-2011, 09:32
Мерси на всички,ще действам както ме посъветвахте всички.
Той самия не знае какво иска,но като не знае да пасе .. :)

teenems
04-25-2011, 12:59
Имам и още един въпрос!
Мога ли да го върна по някакъв начин или просто да го накарам силно да ме иска и да е зад мен непрекъснато!?

jghgh
04-25-2011, 14:59
^Ем той ако много те харесва ще бъде зад теб непрекъснато и сам ще се върне при теб. Не можеш да накараш иначе някого да се върне, ако той първи не е реализирал идеята в главата си. Може да го пиша малко сложно, но имам предвид, че насила или по твоя воля нищо не става. Всичко, свързано с НЕГОВИТЕ чувства, си зависи само и единствено от него.


Иначе на мен тоя ми прилича на някакъв играч... От тия типове, с които аз не искам да се занимавам, и то от евтините играчи.. Които като видят, че някоя е влюбена в тях и по-лесна за манипулиране и почват да се държат уклончиво, барем я подведат за нещо -> напр. секс, или за да си почешат егото. Предполагам ти като момиче с женска интуиция усещаш, че не винаги каквото ти се каже задължително е истина. Има голяма разлика между "Още нося ключодържател с името ти" и "Още нося ключодържател с името ти". (; Разбра ме, нали? Има мъже, които знаят какво ще ни разтопи и съответно ни го казват, но от нашият интелект зависи дали ще повярваме. Не винаги сладките думи са искрени. Понякога са престорени, лигави, несериозни, с цел да те примамят.
Според мен той вижда, че си податлива, и най-доброто, което можеш да направиш, за да устоиш на манипулациите му и за да го изпробваш наистина, е да си държиш на принципите. Сама го каза:

Той самия не знае какво иска,но като не знае да пасе ..
Няма смисъл да се занимаваш с недорасли момченца псевдо играчи, които не знаят какво искат и не са сигурни, че могат да ти осигурят спокойствие, сигурност и т.н. и после само да се нервиш покрай тях.
Жените сме за това, за да сме обичани и обожавани. 8-) Не да ни връткат номерца.

Успех.

teenems
04-25-2011, 15:18
Хубав съвет ,мерси.За ключодържателя съм убедена ,защото сама го видях с очите си.Другото е че когато съм на живо с него ,разпалвам нещо..но по телефон или скайп е съвсем друг.Не че толкова го обичам ,колкото се привързах към него.