PDA

View Full Version : Как да й призная



ESPer
04-23-2011, 20:30
Хм така , вече незнам от къде да почна ... значи проблема ми е следния и не искам хората да ме съдят а просто малко помощ ... от фасебук се запознах с едно момиче , и от както я видях се влюбих в нея , обаче незнам как да й призная , че я харесвам защото не съм я виждал на живо (все още) а пък и тя уж има "гадже" , каза ми че било дълга история ... имам някакви съмнения , че и тя ме харесва обаче незнам как да си призная и това ме гризе от вътре защото знам , че ако не й кажа ще я загубя .. та моля за помощ от вас :) :-D :P

ivcheto0o
04-23-2011, 20:37
Първо я покани да излезете и да се видите наживо

Sh@d0w
04-24-2011, 05:59
оф човек...

Как разбра че я харесваш,като даже не сте се виждали на живо... :shock:

И какво те кара да си мислиш ,че те харесва,след като в реалния живот,да представи си има и друг живот извън виртуалния,си има приятел?Да не би да ти е пратила 2-3 мечки по скайп и айде харесва ме...

Rly излез от филма.Ако искаш да си хванеш приятелка излез навън с хора,опознавай ги.Остави ги тия фейсбуци и прочие.

AniBG
04-24-2011, 09:11
оф човек...

Как разбра че я харесваш,като даже не сте се виждали на живо... :shock:

И какво те кара да си мислиш ,че те харесва,след като в реалния живот,да представи си има и друг живот извън виртуалния,си има приятел?Да не би да ти е пратила 2-3 мечки по скайп и айде харесва ме...

Rly излез от филма.Ако искаш да си хванеш приятелка излез навън с хора,опознавай ги.Остави ги тия фейсбуци и прочие.
+1! :? От една снимка и два-три реда дето ти е драснала можеш да добиеш много малко представа.. Може да е красива от твоята гледна точка, но това не е достатъчно, а и при положение, че не сте се виждали наживо - за какво говорим.. :?

gabinceto19
04-24-2011, 09:23
1.Как и е Феиса или дай твоя !!
2. Просто и го кажи !! :D :D :D :D :) :) :) :)

YoUcANNOtiMaGiNe
04-24-2011, 12:12
Защо повечето казвате, че не можел да я харесва като не я е виждал наживо? Това не е никак вярно. Не знам доколко сте си писали, доколко си я опознал, но ако я харесваш не се оставяй. :) Започнете да си пишете по-често и по-натам вече може да се видите, но това не пречи да се опиташ да подскажеш на момичето, че я харесваш. Предлагам ти да разбереш повече за нея, какво харесва и така да задържаш разговора, като споделяш нейните интереси. Айде успех!! :wink:

ESPer
04-24-2011, 13:52
Престраших се и я поканих да излезем , и след цял ден заедно накрая й признах , оказа се че й тя ме харесва :grin: след 2 седмици нон стоп писане с нея накрая се получи :grin: и така тръгнах с нея :D

ESPer
04-24-2011, 14:21
10х на всички :grin:

DesireToFire
04-24-2011, 14:23
От едното виждане сте тръгнали !?

catyyyy
04-24-2011, 14:26
Това е долно да си мислиш,че те харесва,въпреки че си имам приятел.Постави се на мястото на половинката и:Ако ти си и имаш приятелка ииии тя май харесва някойййй не е ли тъпо!
Трябва да знаеш,как седят нещата за да си мислиш каквото и да е.
Предложение за кафе/разходка е добро начало!

ESPer
04-24-2011, 14:35
Чак такъв не съм , преди да и призная я разпитах защото ми каза че са уж гаджета и разбрах всичко :-D но ме мързи да обяснявам на дълго и широко :grin:

Josefinne
04-24-2011, 18:03
Покани я първо да се видите на живо, пък после мисли в зависимост от това как се развие ситуацията :)

horacio
04-24-2011, 18:29
Първо я покани да излезете и да се видите наживо

Ssummerjam
04-24-2011, 18:32
Ще се обясняваш като ученичка 8-) Лапешки истории

againstyou
04-24-2011, 18:50
Абе всичко е възможно,кво го нападате и вие ?! Според мен не се занимавай,не защото не се познавате лично,а защото е заета,не си струва.

darking
04-24-2011, 19:46
А според мен трябва просто да се чете повече :)

ESPer
04-24-2011, 20:16
А според мен трябва просто да се чете повече :) нали :grin: :grin: