PDA

View Full Version : Голям проблем с нета на Xperia X10



inloveinsomeone
04-24-2011, 09:18
Здравейте, имам проблем! Аз съм с Xperia X10 mini. Днеска нещо натиснах без да искам (тъпия му тъчскрийн), бях в браузъра и изведнъж кво стана се оказа така, че имам интернет без да съм прикачил с уайфай. В последсствие разбрах, че се е свързал тела с глобул и ми дърпа пари, първоначално си влезнах във фб, защото ми трябваше и знаех, че ще земе пари, е взе си, но тогава ми трябваше. Сега не мога да го изключа, защото самият аз не знам как се е включило, даже отгоре до батерията ми пише 3G и дърпа пари, от лев и нещо останах с 5 ст... кво да правя!? Аз, ако си сложа ваучер ще ми заминат парите на кино... Преди малко бях с 5ст - аз сега с 2... ще се побъркам, плс кажете как се изключва! :shock: :shock: :shock:

MaGuSs
04-24-2011, 12:32
Не можеш ли просто да го реснеш ???

inloveinsomeone
04-24-2011, 13:36
Не можеш ли просто да го реснеш ???
Какво да го направя?! :shock: За пръв път чувам тази дума. :D

merodiq
04-24-2011, 13:50
Изключваш и пак включваш все едно като на компа бутон рестарт имали?

inloveinsomeone
04-24-2011, 14:53
Изключваш и пак включваш все едно като на компа бутон рестарт имали?
Аз го рестартнах и то си стои там, абе, ако не дърпа пари, като не го ползвам не ми пречи, без това понякога може да ми потрябва, но дърпа ли пари, докато е включено като опция, но не се ползва?

merodiq
04-24-2011, 15:12
махни интернет акаунта ако има такъф или опция да го исключи временно ако има такава

inloveinsomeone
04-24-2011, 18:23
махни интернет акаунта ако има такъф или опция да го исключи временно ако има такава
и все пак безплатно ли е, защото нямам нищо от тези двете, но утре най-вероятно ще отида до магазините на глобул, ще ми помогнат ли, как мислите?

Byakko
04-27-2011, 17:01
Влизаш в настройките, оттам 'Безжични и други мрежи', после търсиш 'Мобилни мрежи' мисля че и махаш отметката на 'Трафик на данни'