PDA

View Full Version : Как да кажа на най-добрия ми приятел, че го обичам?



SexyAngel4e
04-24-2011, 16:04
От близо 7 месеца съм влюбена в най - добрия ми приятел. Въпросът ми е: Как да му кажа или дали въобще да го правя?

Моля пишете по темата!

CherryBell13
04-24-2011, 16:14
Хмм, ако той е свободен и мислиш че имаш шанс кажи му може да потръгнат нещата ;) ако не се съсредоточи върху някой друг :)

gotin40
04-24-2011, 16:15
аз също съм влюбен в най-добрата ми приятелка но още не съм и казал вече месец

SexyAngel4e
04-24-2011, 16:18
Хмм, ако той е свободен и мислиш че имаш шанс кажи му може да потръгнат нещата ;) ако не се съсредоточи върху някой друг :)

Има си приятелка, но не ми споделя много подробности.

SisiStrange
04-24-2011, 16:24
Хмм, ако той е свободен и мислиш че имаш шанс кажи му може да потръгнат нещата ;) ако не се съсредоточи върху някой друг :)

Има си приятелка, но не ми споделя много подробности.
Тогава не давай директно. Покажи му с жестове, че изпитваш повече от приятелски чувства. Бъди една идея по-интимна с него, но не се натискай, за да не станеш досадна и дразнеща в случай, че обича приятелката си.
Не е лошо да го поразпиташ за нея, за да видиш как стоят нещата между тях. Ако са две щастливи гълъбчета, се отдръпни.

Sh@d0w
04-24-2011, 16:28
Тогава не давай директно. Покажи му с жестове, че изпитваш повече от приятелски чувства. Бъди една идея по-интимна с него, но не се натискай, за да не станеш досадна и дразнеща в случай, че обича приятелката си.
Не е лошо да го поразпиташ за нея, за да видиш как стоят нещата между тях. Ако са две щастливи гълъбчета, се отдръпни.

+1

damn,изпревари ме 8-)

Josefinne
04-24-2011, 17:42
Хмм, ако той е свободен и мислиш че имаш шанс кажи му може да потръгнат нещата ;) ако не се съсредоточи върху някой друг :)

Подкрепям напълно това мнение.

againstyou
04-24-2011, 17:44
Не казвай,щом си има приятелка.Нали не искаш да разваляш връзката им ?

ForzaFelipe
04-24-2011, 17:48
Тогава не давай директно. Покажи му с жестове, че изпитваш повече от приятелски чувства. Бъди една идея по-интимна с него, но не се натискай, за да не станеш досадна и дразнеща в случай, че обича приятелката си.
Не е лошо да го поразпиташ за нея, за да видиш как стоят нещата между тях. Ако са две щастливи гълъбчета, се отдръпни.

+1

damn,изпревари ме 8-)

И аз това казвам.От личен опит мога да ти кажа не му признавай директно !!!

SisiStrange
04-24-2011, 18:19
Тогава не давай директно. Покажи му с жестове, че изпитваш повече от приятелски чувства. Бъди една идея по-интимна с него, но не се натискай, за да не станеш досадна и дразнеща в случай, че обича приятелката си.
Не е лошо да го поразпиташ за нея, за да видиш как стоят нещата между тях. Ако са две щастливи гълъбчета, се отдръпни.

+1

damn,изпревари ме 8-)
:P

ByK
04-24-2011, 18:31
Щом момчето си има приятелка, не се бъркай в чуждите отношения. Ако прояви някакъв по-особен интерес вече към теб може да пристъпиш към нещо по-сериозно. Не избървай да му признаваш една ли не чувствата си или да му се 'натискаш' един вид за да не го объркаш или да остане с прибързани заключения....

horacio
04-24-2011, 18:32
Правил ли е някакви намеци, че те харесва? Ако не е... не му казвай, защото ще си развалите отношенията и ще стане много кофти...

Тогава не давай директно. Покажи му с жестове, че изпитваш повече от приятелски чувства. Бъди една идея по-интимна с него,

nepowtorima
04-24-2011, 19:12
Нали знаеш, че - приятелство е вечно, а любовта не..
Ако ти каже „не”
Дръж се мило, колкото и разочарована да се чувстваш. Ти може да си си подредила всичко в ума си, но той просто не гледа така на нещата. Постарайте се да поддържате връзка, но не се вкопчвай твърде много в тази любов. Приеми го като натрупан опит. Запазете приятелството си, но се увери, че животът ти не се върти около него. Забавлявай се с други хора и се опитай да намериш някой, когото харесвате.
Ако ви каже „да”
Имате късмет. Смело напред. .. но ако някой ден се случи така, че се разделите.. забрави да сте повече приятели.. пък камоли най-добри... Пък и той е обвързан .. изчакай го поне да се разделят.. и тогава действай ако ще действаш!!

catyyyy
04-24-2011, 20:15
Нали знаеш, че - приятелство е вечно, а любовта не..
Ако ти каже „не”
Дръж се мило, колкото и разочарована да се чувстваш. Ти може да си си подредила всичко в ума си, но той просто не гледа така на нещата. Постарайте се да поддържате връзка, но не се вкопчвай твърде много в тази любов. Приеми го като натрупан опит. Запазете приятелството си, но се увери, че животът ти не се върти около него. Забавлявай се с други хора и се опитай да намериш някой, когото харесвате.
Ако ви каже „да”
Имате късмет. Смело напред. .. но ако някой ден се случи така, че се разделите.. забрави да сте повече приятели.. пък камоли най-добри... Пък и той е обвързан .. изчакай го поне да се разделят.. и тогава действай ако ще действаш!!



Like

fear4o
04-25-2011, 02:42
Не казвай,щом си има приятелка.Нали не искаш да разваляш връзката им ?
И приятелството ви!

Като за начало се замисли какво предпочиташ- вече здраво установените ви приятелски отношения, които е малко вероятно да се развалят или ЕВЕНТУАЛНО кратка връзка след която е още по-малко вероятно да си останете приятели.

Поразпитай го как стоят нещата около приятелката му, какви чувства изпитва към нея. Ако е нещо повърхностно му покажи с жестове(не очеизвадни), че не гледаш на него само като на приятел.

Nakadah
04-25-2011, 05:15
хвани го за пишката

Cypermethrin
04-25-2011, 09:05
кажи му той много ще се зарадва. ако си мислиш че тие приятел заради едното приятелство... той винаги е искал нещо повече

Sunshine88
04-26-2011, 11:22
кажи му той много ще се зарадва. ако си мислиш че тие приятел заради едното приятелство... той винаги е искал нещо повече

Защо си толкова сигурен :-o Аз лично съм на мненията от първата страница!!

SexyAngel4e
04-26-2011, 11:45
хвани го за пишката
:shock: тряя да отидеш да се пергледаш

againstyou
04-26-2011, 15:00
хвани го за пишката
:shock: тряя да отидеш да се пергледаш
Що ? Па много си е прав човека. :lol:

AnalDigger
04-26-2011, 15:03
хвани го за пишката try it ... it works ..

lqlqlqqq
04-27-2011, 07:01
Щом си има приятелка не му казвай...може да го загубиш като приятел :roll:

justonegirlwithonehope
04-27-2011, 08:27
Според мен ще е много голяма грешка да му споделиш за чувствата си.Не знаеш как точно ще реагира, но може да се отрдъпне от теб, а и дори може да се стигне до край на взаимоотношенията ви.Не си заслужава да загубиш най-добрия си приятел, а и момчето си има приятелка все пак.Ако пък подозираш, че може би има някакви чувства към теб, разбира се повече от приятелски му кажи, но иначе недей.Лично мое си е мнението все пак, но ще е грешка. :)

supernature
04-27-2011, 15:04
Какво да ти кажа, трудно е. Хубаво е да си споделиш чувствата, и да ти е спокойно. Но пък от друга страна може той да не изпитва същото към теб и става доста неудобно. Но нали са казали : "Едно приятелство може да завърши с любов, но любовта с приятелство - рядко". Сега ти избираш, какво да направиш. :smt007

pitfall
04-27-2011, 15:50
Ако има сериозна приятелка по-добре остави нещата така, както са. Преди да правиш каквото и да било прецени дали си способна да загубиш приятел, защото е възможно след като разбере какво чувстваш да се отдръпне от теб.

FATALITY
04-28-2011, 06:59
Не казвай,щом си има приятелка.Нали не искаш да разваляш връзката им ?

denityyy77
04-28-2011, 19:40
моя съвет ее определено не те харесва щом си има приятелкаа ! Помислии сигурно те приема кат най-добрата му приятелка както сте дее .. Момичето на което споделя всичкоо тва е ако му споделиш всимчко ще се обарка и ще си развалите приятелството си ....

Sunshine88
04-29-2011, 12:35
хвани го за пишката

Точно така. Давай, давай, давай :-D

mayaaa
04-29-2011, 12:55
Оффф бе хора не се ли научихте, че приятелство между момче и момиче не е възможно :D .

По темата: Кажи му! Може и той да изпитва същите чувства щом сте толкова добри "приятели".