PDA

View Full Version : Street Fitness - Малко съвети



wolf23
04-24-2011, 17:14
Така видях че са се появили много теми относно Street fitness аз доста време съм тренирал по лостовете и имам доста опит и ще ви представя една от моите програми
Първи ден:
Тренирам изцяло за горната част на тялото
набирания 5х5 Надхват 5х5 Подхват след това правя една почивка около минута която използвам да пийна нещо вода някакви витамини или нещо на бързо
лицеви 20х5 почивка между сериите 20 секунди
Пръсти нещо по нестандартно намирам си някой перваз или на лоста и увисвам на пръсти стоя колкото успея да издържа вероятно много от вас ще се исмеят на това но за мен е същественна част от тренировката
Втори ден:
тренировка за краката
първо правя клекове гледам да не се натоварвам много правя около 20х3 повдигания на пръсти 50х3 и подскоци 50х3 след това идва ред на тичането аз самия минавам около 3-4 километра крос може понякога предпочитам да мина около 10 километра с колелото зависи в какво настроение съм :D обикновенно тази тренировка най-много ме изтощава затова я разделям на 2 части сутрин рано преди училище тичам а седобяд правя останалата част от тренировката
Трети ден:
Тренировка за ядро
Ами това поне за мен е най-лесната тренировка но ако сваляте килограми тук ще се поузорите така винаги започвам с коремни преси и техните разновидности ами тук правя някъде 50х5 (за всеки вид коремини преси) след това ако можете отитайте да правите коремни на лоста предполагам се досещате какво имам в предвид това е за по напредналите...
И това е после почвате всичко на ново ако искате може да правите 3-те тренировки и след това си вземате 1 ден почивка. И все пак пробвайте да бъдетеоригинални и всеки път вкарвайте нещо ново в тренировката аз лично тренирам по метода кайзен и гледам всяка седмица да увеличавам броя на упражненията и да съм по креативен и да добавям по нещо ново :)

vankata5555555
04-25-2011, 12:32
Ми...нещо много грешно ми се струва ама тренирай както си знаеш.

maksimal
04-27-2011, 11:09
пич повторенията не са ли в повече