PDA

View Full Version : fds



Neota
04-24-2011, 18:37
Изпуснах си нервите върху създаването на план и върху тебе като каза,така за,че Ханибъл.... няма значение няма смисъл се караме.
Каквото искаш говори не ми дреми аз знам така просто и това казвам и ти знаеш по един начин и ти така казваш,но докато не видим и питаме тва е друго и само дето сме пускали теми,та така няма смисъл да приказваме за това повече.

Make Love Not War

Не съм лапе на 17 години съм.Просто малко проблем с какво да съдържа една тренировка ,измислих си го даже.1.3.5.7 лостове 2.4.6 кардио и корем или пък 1.3.5 почивка в 7,но някак си ми се тренира просто всеки ден,това което искам да променя е сериите,колко серии са предостатъчни??Така знам,че 3-4 ,казват някой, а в един сайт четох 4-5 ми ок ,ако правя 1,5 гръб надхват 5x10 и подхват 5x10 това са 10x10,но ще има ли ефект ако правя 10x10 надхват и 10x10 подхват или това е прекалено много,а сряда и неделя да правя кофи и лицеви по 10x20, 10x10,или да правя 5x20 кофи и 5x20 лицеви,забелязал съм,че тия дето ходят на фитнес правят около 16 серии ли,колко просто дз немога да разбера прекалявам ли или не и между другото викам колкото екшън толкова и почивка така,че неделя му давам рест,но ако тренирам 2 пъти по отделно за 2 мускулни групи и 2 пъти за други 2 мускулни групи това са 4 тренировки,пък в една тренировка знам,че не е хубаво да се тренира гръб и гърди примерно и малка група ..... тогава пък шитня му викам аз не биа :Д.Но ако ще ми направите план с колко серии нека да вклучва(със испанска клавиатура съм) 4 пъти трайн като 2 пъти гръб и бицепс и другите кофи лицеви и дъмбели имам!!Знам просто не мие до запетаите и концентрацията след тренировка,па вчера дето писах беше късно и изморен бях и си изтървах нервите.Несъм искал не го мислех брато.Тука сме да си помагаме.:) Нямам лоши намерения

redbul2
04-24-2011, 20:21
Майко,майко.Колко гафове само направи :-D Това си искал да го пратиш може би на лично съобщение,като извинение към някого.И си сбъркал бутона за изпращането с тоя за отговор на тема. :D

Ashenvale
04-24-2011, 23:55
Май има нещо такова .. Или е искал публично да се изяснят ..

Chacho
04-25-2011, 08:13
Писал го е в друга тема, но е сложил заглавие и се е получила нова. Чакаме Lock.

ArrowsOfDeath: И го получавате.