PDA

View Full Version : Болки в ухото



gab4ooo
04-24-2011, 20:12
спешно е !!! така значи мама вчера взе да ми изчисти нещо ухото с клечка за уши и нещо ме пипна и супер много ме заболя и сутринта имах кръв по ухото засъхнала вече . не беше супер много ама незнам . мама каза че може и пъпка да сме очоплили няква . значи като ми завря клечката за уши и направи нещо и супер много почна да ме боли и аз започнах да зяя първо на шега ама после верно си ме заболя много . може ли да ми стане нещо . и дали ще умра ??? Офф много съм тъпа и все забравям да питам за другите ми въпроси . Другият ми е : Когато походя повечко корема ми почва да ме боли ниско долу някаква режежта болка и се притеснявам да не ми се е възпалил апандисита . Ако е така трябва ли да имам температура ???

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

zlatit0o
04-24-2011, 20:45
Стига глупости! Как ще умреш?!
Като толкова се притесняваш отиди на лекар да те види..

painmaker
04-24-2011, 21:14
Чакай малко де ако е от охото 100% е пъпка шот само и единствено там боли зверски много.....Абе ако ходиш малко повече се нарича преуморение..... :D

xinfamous
04-25-2011, 01:39
Отказвам да отговоря на идиотския ти лапешки манталитет.

adiuvas213
04-25-2011, 01:57
Край.. мозъка ще ти изтече. По-добре не си чисти ушите повече.

darkPaladin
04-25-2011, 06:57
ама и вие сте едни образи пример за подръжание че не се и усещате


проблеми с равновесието слуха да е намалял

Red_Hair
04-25-2011, 08:10
никак не е спешно

gab4ooo
04-25-2011, 08:46
добре де пошегувах се с въпроса дали ще умра аре са ама и слуха ми все едно намаля . някакси ухото ми заглухна !!! утре отиам на лекар и за двете . и xinfamous кат няма да отговаряш не спами . ще ти ************ !!! darkPaladin защо да имам проблеми с равновесието :shock:

Red_Hair
04-25-2011, 09:36
да точно така,отиваш на лекар,искаш му направление за ЯМР,казваш му да напише да търсят малигнен тумор в foramen of monro или в 3ти вентрукул,също така да използват маркер CD133+,искаш 500 кадъра за интервал през 2-3 с честота 24 кадъра в секунда без упойка.........като го намерят трябва да ти отстранят половината глава порпендукулярно на тялото за да ти остане половин мозък и да спреш да се вкарваш във филми.очаквам следващата ти тема да е "потече ми нещо от дупето'кафяво е и мирише дали не е мозъкът ми който се е стекъл по хранопроводнада ми система,ще ида на лекар"

darkPaladin
04-25-2011, 09:46
добре де пошегувах се с въпроса дали ще умра аре са ама и слуха ми все едно намаля . някакси ухото ми заглухна !!! утре отиам на лекар и за двете . и xinfamous кат няма да отговаряш не спами . ще ти ************ !!! darkPaladin защо да имам проблеми с равновесието :shock:

там се намира центъра за равновесие

възпалило се е нещо ще ти изпишат някакви капки и до 3 4 дена ще се оправиш

kalpazanka
04-25-2011, 09:50
darkPaladin, бан искаш ли?

Момиче, ако имаше проблеми с ухото или апендикса, нямаше в момента да пишеш във форума. Спри да си втълпяваш болести.