PDA

View Full Version : Безсъние



Isildur
04-24-2011, 23:56
първо искам да се извиня ако допускам правописни грешки защото в моемнта съм яко пиян.

та проблема е следният,не мога да спя.По 3-4 дена мога да карам без да ми се доспи,чак към 5-тия почва да ми се приспива не знам на какво се дължи това не пия напитки съдържащи кофеин и т.н.
Дори почнах да пия по много само и само да заспя и не става и не става,най-гадното е че след като мине 2-3 става адски скучно и все едно е спрял часовника...няма минаване.
Ужасно е,посъветвайте ме какво да правя.

Serphent
04-25-2011, 00:25
еми спри пиенето спортувай малко :D хаби повече енергия :D и пий по-малко алкохол :) 8)

xinfamous
04-25-2011, 02:38
хаби повече енергия

Greennight
04-25-2011, 08:28
Спортувай.

Isildur
04-25-2011, 10:07
е спортувам....плуване/футбол/волейбол

Cypermethrin
04-25-2011, 10:55
Може би имаш инсомниа?

Red_Hair
04-25-2011, 11:52
дядо ми е билкар ако мога така да се изразя и има много книги някой от които съм чел,и честно казано аз съм голям фен на хомеопатията и използване на билки като естествен заместител на синтетичните лекарства.понеже дядо ми също страдаше от безсъние и вместо деазепами си спомням,че сиправече чайчета,които наричаше "бурен" :D заливаше листенца от хмел с вряща вода или си правеше чайче от salvia officinalis ако не се лъжа беше точното име на видът салвия,поне такава беше снимката в книгата.може да потърсиш в нета предполагам има нещо за тях как се правят чайчетата кога се пият и прочие,но това в което мога да те уверя е че помага повече от лекарствата,и за разлика от тях които помагат на едно а противопоказанията са за 10 други неща,билките само помагат а не вредят :)

Isildur
04-25-2011, 11:57
благодаря ще се поразровя.