PDA

View Full Version : Защо днешните момичета са толкова леки



Barbus
04-25-2011, 00:34
Абе хора ... станах вече на 23 години .... сериозно гадже няма....
Имам чувството , че ще и на 40 години ще си остана дърт к****р ...
Жените ли са виновни ... в мене ли е проблема
Защо когато излезна с момиче ... и още на другия ден ми кажат за нея че е лека ... и че доста хора са я минали и аз естествено я зарязвам на секундата....
Защо когато ме запознаят с момиче .... и след запознанството ми дават нейни снимки дето е налапала......
Друг случай .... запознавам се с една .... и кво излиза даже има направен аборт вече .... :?
На къде отива светът ... градът ни е 25 000 и всички се знаем ... адски е гадно така ... връзките които имам с момичета са или от друг град или за по една вечер :-D

Exacotion
04-25-2011, 00:38
Ми да ти кажа четно направи си кефа и ти.Още си младичак има време още ... 30 годишен тогава мисли :D въпреки че съм на 15 :D мога да ти кажа само това.Прави си кефа още няколко години и после сериозна :D ма гледай да не останиш без жена накрая :D

Sh@d0w
04-25-2011, 06:01
Първо много обичам като почнете да слагате всички под общ знаменател.

Второ-ХахАх сериозно ли зарязваш момиче,само защото някой е говорил лошо за нея :shock: Зли езици винаги е имало,има и ще има.Ако все се вслушваш в клюките,не те виждам кога ще си намериш жена.Пък и какво е правила преди да бъде с тебе какво те вълнува,важното е какво прави докато е с теб.

Някой път наистина ме разсмивате.

GLaDOS
04-25-2011, 06:13
Ти сам не можеш ли да преценяваш хората ,че оставяш другите да ти набиват мнение ? :?

Extremescream
04-25-2011, 06:35
Такива теми бол, пък и не само в този раздел.
Съвет: Не слагай всички под общ знаменател. И се замисли дали проблемът не е в теб, а не само в леките жени, които явно са голяма част от женското население в твоя град.