PDA

View Full Version : объркана съм



chewy
04-25-2011, 06:15
ами излизам с едно момче от месец и половина. Всичко върви добре за сега.
Объркана съм защото когато се натискаме и той ляга върху мен и всеедно ме чука...слага ръката ми на панталона му ... и се притеснявам да не е с мен само за секса...но в същото време ми и казва че много държи на мен и че не иска да ме загуби. Преди ми каза че в никакъв случай не е заради секс с мен но се обърквам. питах го защо иска да е с мен и ми каза само - защото ме разбираш и държа на тебе...не знам защо. i tova mu be6e otgovora. vie kakvo bihte napravili...Kak da razbera zashto iska da e s men..

Sh@d0w
04-25-2011, 06:20
и се притеснявам да не е с мен само за секса...но в същото време ми и казва че много държи на мен и че не иска да ме загуби

Много ясно,че така ще ти каже,какво друго да ти каже.Очевидно е че го иска,ако не си готова да му го дадеш,по-добре сложи край на връзката,която така или иначе ще приключи съвсем скоро ако продължиш да не му пускаш.

Greennight
04-25-2011, 06:58
Любовта и Секса много често вървят ръка за ръка.Не разбирам,при положение,че ти казва,че има чувства към теб се притесняваш от някакви натискания ?Щом 1 месец и половина вече не ти е мрънкал да му пускаш и е още с теб,явно не му е само заради секса :wink:

jghgh
04-25-2011, 07:04
И все пак ако не си готова, да си върви по пътя. Загорелниците винаги може да почакат.

Явно пак аз ще съм тази, на която ще се опонира (както винаги, когато се говори за секс 8-)), но за мен е адски грозно момче да си иска по отявлен начин секс, независимо колко е загорял. Да си слага ръцете навсякъде, да слага твоите, да се държи невъздържано като някакво животно. Поне мен това ме отблъсква. Няма нищо по-хубаво от мъж, който малко от малко се въздържа, а не се държи като някакъв коцкар... Да ти пъхти в ушите, да се наглася, все едно ще те "чука" и някакви такива неща, от които на всяко все още НЕготово момиче й става неудобно!

Аз съм напълно съгласна със Sh@d0w ...

Cypermethrin
04-25-2011, 09:02
изчукай се с него и виж дали има промяна в отношението му в последствие

Sh@d0w
04-25-2011, 09:13
Аз не съм съгласна.
В такива ситуации се появява страстта и страсттното желание за правене на любов. Това далеч, не значи, чи и е казал тези думи "защото ме разбираш и държа на тебе...", напразно, както вие казвате за единия секс... Ако ми се прави секс ще си намеря някой в някоя дискотека в голямото Столица и ще правя. Ако искам да правя любов, ще се отдам на човека, когото ме обича и когото обичам. Този, който е с мен, защото държи на мен и ме разбира. Логично, нали?
Щом авторката се притеснява от това, значи хем не е готова да прави секс, хем не е сигурна, че го обича достатъчно, че да прави не просто секс, а любов с момчето си. И в случая, ако тази връзка приключи съвсем рано, то няма момчето да е виновно.
Оф имам още какво да пиша но адски ме мързи, 8)

аа най сетне някъв спор да се разсъня 8-)

Не ме разбирай погрешно,аз също съм за бързото развитие във връзките и достигането на по-високо ниво,но...

Тя самата каза че са заедно от месец и половина.Съгласен съм с теб,че в даден момент се появява страстта.Обаче имча далеч по-удачни начини,да намекнеш на половинката си че вече искаш да минете на следващото ниво.Щом изпитваш чувства към човека срещу теб,трябва да се поинтересуваш дали той също го иска колкото теб,не да натрапваш своите желания.От друга страна не разбирам тезата ти за секса за една нощ.Хубаво,нищо не му пречи да си намери,но очевидно иска да го направи с това момиче.Просто по начина по който подхожда издава вече голямото нетърпение таено месец и половина.Това ме навежда на мисълта,че далеч не е защото изпитва любов,което автоматично отхвърля тезата ти за "голямото Столица и дискотеките".

Това доста лесно може да се провери.Авторката каза че му е казала че "в никакъв случай не е с нея заради сескса",но с държанието си с нищо не го показва.

Факт е обаче,че не му ли пусне,няма да издържи още дълго връзката,но вината ще е и на двамата.На нея,че не знае какво точно иска и на него заради несдържаното му държание и липсата на подход.

Sad but true :)

TheBeliever
04-25-2011, 09:22
Ама чакайте сега... Това се случва когато се натискат, щом той ляга върху нея значи са сами на легло/диван??? Е какво разбирате вие под "натискане"? Целувки и държене за ръка?

Напълно нормално се държи момчето. Все пак е разгонен пубер. Като се възбуди едва ли разсъждава какво и как прави и какви да му движенията. Да, грозно е, отблъскващо за някои, ама в тая възраст какво очаквате?

Авторката, освен да си поговориш с него сериозно на тема секс и какви са му очакванията от вашата връзка и от теб в този аспект, друго няма какво да направиш. А ако нямаш намерение да правиш секс по-добре не го дразни излишно с тея вашите натискания.

Whathurtsthemost
04-25-2011, 09:28
Може наистина да е с теб, защото има чуства. Ако започне да ти намеква за секс и ти не си готова го режи.

assminator
04-25-2011, 09:31
аз съм с TheBeliever , но моето мнение по тази тема е .. изчакай още време виж как той реагира на нещата пък ако не е само заради секса както той ти е казал ще си проличи :}

Sh@d0w
04-25-2011, 09:35
Любовта си е любов.
Страстта си е страст.
Привличането си е привличане.
Всичко това съчетано в едно се получава нещо много красиво..


Така е не оспорвам! :)

Обаче авторката се чуди дали в нейната връзка всичко е налице,или може би отсъства нещо-любовта.Страстта и привличането си ги има-това си личи.

За да разбере дали наистина има любов между тях,най-добре да поговорят на тази тема и да го помоли да отложат малко.В зависимост от отговора му,ще разбере дали държи на нея,или ще си получи секс-а по друг начин,както ти казваш :)

MaLkaTa_LaDy
04-25-2011, 09:58
Любовта си е любов.
Страстта си е страст.
Привличането си е привличане.
Всичко това съчетано в едно се получава нещо много красиво..


Евала!


Обаче авторката се чуди дали в нейната връзка всичко е налице,или може би отсъства нещо-любовта.Страстта и привличането си ги има-това си личи.

За да разбере дали наистина има любов между тях,най-добре да поговорят на тази тема и да го помоли да отложат малко.В зависимост от отговора му,ще разбере дали държи на нея,или ще си получи секс-а по друг начин,както ти казваш :)[/b]
Думите винаги лъжат. Разговорите не оправят нещата. Съди за неговите чувства по делата му. Провокирай го... Наблюдавай реакции. Мамка му, думите винаги лъжат!

bratignat
04-25-2011, 11:00
Думите винаги лъжат. Разговорите не оправят нещата. Съди за неговите чувства по делата му. Провокирай го... Наблюдавай реакции. Мамка му, думите винаги лъжат!

Няма ли доверие и споделяне, поне от страна на момичето доста проблеми ще възникнат. Думите винаги имат значение. Както и делата.

Естествено е да иска секс - кое нормално момче, не го желае? А що се отнася до

Очевидно е че го иска,ако не си готова да му го дадеш,по-добре сложи край на връзката,която така или иначе ще приключи съвсем скоро ако продължиш да не му пускаш.

въобще не съм съгласен. Момичето да пуска....сякаш му прави някаква околовръстна услуга...Момичетата пускат, на най-големите загубеняци. Ако знаеш или се опиташ да запалиш фитилът й, сама ще те търси. Нашият човек, просто не знае, как да разгони приятелката си. А тя си мисли, че сексът и споделянето на удоволствие с партньора е търговска стока. "Кексът и гладът"

againstyou
04-25-2011, 11:07
Може наистина да е с теб, защото има чуства. Ако започне да ти намеква за секс и ти не си готова го режи.

Sh@d0w
04-25-2011, 11:17
Очевидно е че го иска,ако не си готова да му го дадеш,по-добре сложи край на връзката,която така или иначе ще приключи съвсем скоро ако продължиш да не му пускаш.

въобще не съм съгласен. Момичето да пуска....сякаш му прави някаква околовръстна услуга...Момичетата пускат, на най-големите загубеняци. Ако знаеш или се опиташ да запалиш фитилът й, сама ще те търси. Нашият човек, просто не знае, как да разгони приятелката си. А тя си мисли, че сексът и споделянето на удоволствие с партньора е търговска стока. "Кексът и гладът"

Нещо не ме разбра приятел.Мнението ми съвпада с твоето,но явно не си прочел задълбочено какво съм написал.Не съм казал да му пусне,а точно обратното.Това беше просто съвет,че ако не иска да го прави,не е задължително.Очевидно е че я притиска и вече казах какво мисля по въпроса ;)

bratignat
04-25-2011, 11:40
Да по друг начин ми дойде тълкуването му. Колкото начина за разбиране толкова характери ;)

MaLkaTa_LaDy
04-25-2011, 16:57
Няма ли доверие и споделяне, поне от страна на момичето доста проблеми ще възникнат. Думите винаги имат значение. Както и делата.
Тя вече му няма доверие щом се чуди дали не е с нея само за секса... А думите в този случай нямат значение. Ако тя го попита, той и в двата случая ще отговори едно и също. Единствената полза от това ще е, че той ще разбере, че момичето се притеснява.

ivelinaivanovaivanova
04-25-2011, 21:22
и се притеснявам да не е с мен само за секса...но в същото време ми и казва че много държи на мен и че не иска да ме загуби

Много ясно,че така ще ти каже,какво друго да ти каже.Очевидно е че го иска,ако не си готова да му го дадеш,по-добре сложи край на връзката,която така или иначе ще приключи съвсем скоро ако продължиш да не му пускаш.

глупости тва че слага ръката и на члена си не означава че е с нея само заради секса... нима всички не искаме секс ? не мисля че трябва да слагате край на връзката ви.. :) когато се почувстваш готова и го искаш му пусни

montana6
04-25-2011, 21:39
В такива ситуации се появява страстта и страсттното желание за правене на любов. Това далеч, не значи, чи и е казал тези думи "защото ме разбираш и държа на тебе...", напразно, както вие казвате за единия секс...

Съгласен съм напълно с това твърдение и мисля, че то отговаря най-точно на притесненията на авторката. Това го казвам от личен опит, просто в моменти като този, който е описан, хормоните взимат превес.

Но, все пак, винаги има една нотка съмнение относно истинските му намерения. Може пък и Sh@dow да е прав, знае ли човек. Невъзможно е да преценим тук, през форума. :)

w1311819w
04-25-2011, 22:26
Мъжете се нуждаят от секс, както жените се нуждаят от емоционална връзка - така, че ако не му дадеш неговото, не очаквай своето.
Кратко, просто, ясно.

Sh@d0w
04-26-2011, 04:28
глупости тва че слага ръката и на члена си не означава че е с нея само заради секса...


Объркана съм защото когато се натискаме и той ляга върху мен и всеедно ме чука...слага ръката ми на панталона му

Ок,щом казваш. :shock:

Говоря от мъжка гледна точка и много добре знам кое какво означава.Това че се натиска постоянно,както вече казах показва голямото му нетърпение да си го получи.Но я се замисли,ако имаш сериозни намерения към дадено момиче,обичаш я така ли ще постъпиш?В една дългосрочна връзка има време за всичко.Има далеч по удачни начини да я впечатлиш,да я предразположиш,така че сама да поиска секс.

Поне аз така бих направил.

jghgh
04-27-2011, 19:03
Говоря от мъжка гледна точка и много добре знам кое какво означава.Това че се натиска постоянно,както вече казах показва голямото му нетърпение да си го получи.Но я се замисли,ако имаш сериозни намерения към дадено момиче,обичаш я така ли ще постъпиш?В една дългосрочна връзка има време за всичко.Има далеч по удачни начини да я впечатлиш,да я предразположиш,така че сама да поиска секс.

Поне аз така бих направил.


Ооо, за пореден път съм съгласна с теб, за ПОРЕДЕН!

bratignat
04-27-2011, 20:34
Няма ли доверие и споделяне, поне от страна на момичето доста проблеми ще възникнат. Думите винаги имат значение. Както и делата.
Тя вече му няма доверие щом се чуди дали не е с нея само за секса... А думите в този случай нямат значение. Ако тя го попита, той и в двата случая ще отговори едно и също. Единствената полза от това ще е, че той ще разбере, че момичето се притеснява.

Който хвърля напразно любовта в огън и вода, просто за да провери има ли я - губи. В този ред на мисли, ако сериозен разговор не й е достатъчен, по-добре автораката да се изясни със себе си.

RoSKo0o0
04-27-2011, 20:42
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:
Че ти не си ли с него заради секса... по принцип момичетата сте!! :lol:

Rapunzzel
04-28-2011, 12:39
Виж сега, каза, е излите от месец и половина.Нормално е да се натискате и да пристъпвате бавно към голямата крачка.Но ако не си готова просто му го кажи.Ако той има чувства както казва, ще остане с теб и ще изчака.Ако ли не поне ще знаеш, че не е бил за теб! Най-важното в една връзка е да можете да си говорите спокойно на всякакви теми.Кажи му какъв е проблема и ще разбереш сама какви са подбудите му! И все пак мисля, че не е с теб само заради секса, ако беше така може би вече щеше да те е зарязал, а той не те е! :)