PDA

View Full Version : Долни плочки



StringTheorist
04-25-2011, 09:21
Тренирам от доста време, но долните ми плочки не се виждат. Да, знам, че трябва да отслабна, за да се покажат, знам и как да отслабна. Проблема ми обаче е следният:

Никога не съм бил ни най-малко дебел. Още откакто тренирам съм имал някакъв малък слой мазнини на стомаха, никога не съм имал шкембе, не съм имал и мазнини на други места. Имам чувството, че трябва да изгоря не повече от 500-2000 грама докато се изчистя напълно. Обаче си стоя така от много месеци, въпреки че тренирам (почти редовно, диетата ми е лоша, а бягането, което гори много калории, е много нередовно). На моменти имам повече мазнини, а на моменти по-малко, но не се изчиствам.

Нормално ли е за толкова време (месеци) да не мога да изгубя толкова малко тегло? Винаги ли е трудно да се изчистят последните мазнини? Заблудил ли съм се когато съм си помислил "имам много малко количество мазнини да губя, затова ще ми отнеме малко време"?

(след малко излизам, ще пиша след няколко часа)

ZipFail
04-25-2011, 09:37
Ти сам си го каза - диетата ти е лоша и бягането ти е нередовно ;)

smoker4e7o
04-25-2011, 09:37
Обаче си стоя така от много месеци, въпреки че тренирам (почти редовно, диетата ми е лоша, а бягането, което гори много калории, е много нередовно).
Ти сам си го каза. Оправи си храненето, бягай редовно и резултатите няма да закъснеят.

Everytime
04-25-2011, 10:38
зчистят последните мазнини? Заблудил ли съм се когато съм си помислил "имам много малко количество мазнини да губя, затова ще ми отнеме малко време"?

(след малко излизам, ще пиша след няколко часа)

Мазнини винаги губим там където най-малко ни трябва,докато достигнем до желаната точка.

И както по-горе написаха оправи си храненето и тичай редовно.Можеш да пробваш HIIT ;]

vankata5555555
04-25-2011, 12:27
Какво значи долни плочки,третия ред ли-забрави за него.

StringTheorist
04-25-2011, 19:14
Какво значи долни плочки,третия ред ли-забрави за него.
Защо? Да, за третия ред говоря. Искам нещо такова: http://www.fantasy-d.com/wp-content/uploads/2009/03/6-pack.jpg

А за диетата ми и бягането ми използвах много грешен изказ. Въпреки че бягам нередовно, минавам по много големи разстояния - често по 16 километра (без почивка или с малка почивка в средата). Никога не преяждам, ям прекалено малко сладко, понякога ям малко за целия ден (знам, че стапя мускулите). Но диетата ми е извън контрола ми, защото баща ми ми готви, аз само се уча да готвя и не мога да контролирам храната, която ям.

Въпроса ми беше, последните килограми трудно ли се губят? Или са толкова лесни, колкото ако имах 5-10 килограма отгоре и исках да изгубя същото количество мазнини?

vankata5555555
04-25-2011, 19:44
Какво значи последните килограми,някой да не ти е казал колко точно трябва да свалиш и да излезнат плочките ?Този 3-ти ред се прави с строга диета и със маса,защото първо трябва да ги изградиш и после да ги покажеш.Ако си ги направил вече,това значи да си бил поне 80 кила и да си блъскал като луд за корем,само ти трябва диета и не много,а правилно кардио.

StringTheorist
04-25-2011, 20:06
познавам един, който е много хърбав (около 64 кг, 183 висок), никаква маса няма, но му се виждат плочките

vankata5555555
04-25-2011, 20:18
И аз познавам такъв дето гърдите му са като дъска,ребрата му изкачат яко,яде,пие,пуши и има плочки...ама това си е до ген.Аз ти обяснявам по-принцип какво трябва да направиш,тези изобщо не ги гледай те винаги ще си ги имат тези плочки.

DownloadVirus
04-25-2011, 21:15
познавам един, който е много хърбав (около 64 кг, 183 висок), никаква маса няма, но му се виждат плочките

Бе няма кво да завиждаш на такива изгърбени,дето с една ръка ще им счупя кокалите.. Просто нямат мазнини и за това става така..Нисък процент мазнини,но никаква маса..

StringTheorist
04-26-2011, 09:56
Мисълта ми беше, че ако изгоря още мазнини, сигурно и аз ще стана като тях, само че с повече мускули. Знам, че това при тях обикновено не се постига с тренировки.

DownloadVirus
04-26-2011, 10:21
Мисълта ми беше, че ако изгоря още мазнини, сигурно и аз ще стана като тях, само че с повече мускули. Знам, че това при тях обикновено не се постига с тренировки.

Зависи от хранителният ти режим..

Everytime
04-26-2011, 10:31
Мисълта ми беше, че ако изгоря още мазнини, сигурно и аз ще стана като тях, само че с повече мускули. Знам, че това при тях обикновено не се постига с тренировки.

Зависи от хранителният ти режим..

Точно :)

Greennight
04-26-2011, 11:40
Много внимавай с диетата,щото границата между малко сланининка в долната част на корема и хърбав с плочки е тънка.Имам в предвид,че вече 8 месеца не мога да намеря точната граница.В смисъл,ако реша да ги изкарам плочките както трябва(6 добре оформени плочки) автоматично означава да си сваля и 4-5 см от ръката.Нямам представа от организма ли ми е,или от кво...Иначе по-добре як с малко сланинка под пъпа,отколкото хръбав с six packs

loveca777
04-26-2011, 12:14
Да го таковам и в тоя 3 ред плочки
Не важно да слабееш
Аз съм си слаб - тренирам мноо правя вече коремни възлиэания , набирания с вдигнати и изпънати на пред крака във форма L - и пак нямям трети последен ред плочки и не ми са големи и завършени останалите ,,,,
Според ме трябва качване на маса и по късно плочки,,,

StringTheorist
04-26-2011, 13:22
Да го таковам и в тоя 3 ред плочки
Не важно да слабееш
Аз съм си слаб - тренирам мноо правя вече коремни възлиэания , набирания с вдигнати и изпънати на пред крака във форма L - и пак нямям трети последен ред плочки и не ми са големи и завършени останалите ,,,,
Според ме трябва качване на маса и по късно плочки,,,
Явно не си достатъчно слаб. Щом има хора без почти никаква маса, на които им се виждат всичките плочки.

Премери си процента мазнини (body fat) и ще видиш, че е така. И аз преди мислех, че няма какво да губя.

loveca777
04-26-2011, 15:04
Пич.
Аз ако отслабна още ще хвана анорексия .

Има хора с маса, които пак си имат плочки.
Слабеенето само ще направи по-слаб :)

LastFN
04-26-2011, 15:11
3ти ред плочки се вади най-трудно.Аз мисля,че няма толкова смисъл да се лишаваш и всякви такива за него.Аз лично имам 2 реда и си стои много добре.Скачай на въже.Също можеш да си вземеш Л-карнитин гел и да мажеш зоната,където искаш да отслабнеш, ще ти помогне.

misho1993
04-26-2011, 15:48
Бягай, скачай на въже, прави коремни преси и наблягай на повдигане на крака от вис (но баш вис на лоста) с изпънати крака дигаш колкото се може по нагоре(на мен лично това най- много ме реже в областта на долните коремни мускули...

За робокоп-ите, дето чупят кокали имам няколко думи:
"Боят кантар няма!" Това че имаш хубаво тяло не значи, че някой "прегърбен" 60 кг не може да те бие като мръсно коте ;)

vankata5555555
04-26-2011, 19:34
Много внимавай с диетата,щото границата между малко сланининка в долната част на корема и хърбав с плочки е тънка.Имам в предвид,че вече 8 месеца не мога да намеря точната граница.В смисъл,ако реша да ги изкарам плочките както трябва(6 добре оформени плочки) автоматично означава да си сваля и 4-5 см от ръката.Нямам представа от организма ли ми е,или от кво...Иначе по-добре як с малко сланинка под пъпа,отколкото хръбав с six packs
Точно така !Ако по принцип не ти вървят и искаш хем да запазиш ММ,хем да изкараш плочките,ще трябва да наливаш парички в тях за амино и протеин задължително+л-карнитин или фет бърнър ако желаеш.
DownloadVirus колкото до хърбавите мога да ти кажа,че има такива копелета дето просто 40см. ръка докато се вдигне и ще изяде 10 парчета.

DownloadVirus
04-26-2011, 19:45
Много внимавай с диетата,щото границата между малко сланининка в долната част на корема и хърбав с плочки е тънка.Имам в предвид,че вече 8 месеца не мога да намеря точната граница.В смисъл,ако реша да ги изкарам плочките както трябва(6 добре оформени плочки) автоматично означава да си сваля и 4-5 см от ръката.Нямам представа от организма ли ми е,или от кво...Иначе по-добре як с малко сланинка под пъпа,отколкото хръбав с six packs
Точно така !Ако по принцип не ти вървят и искаш хем да запазиш ММ,хем да изкараш плочките,ще трябва да наливаш парички в тях за амино и протеин задължително+л-карнитин или фет бърнър ако желаеш.
DownloadVirus колкото до хърбавите мога да ти кажа,че има такива копелета дето просто 40см. ръка докато се вдигне и ще изяде 10 парчета.

И тва кво общо има с цялата тема :-o Тука вече си е зависи,говориме за визия тука,тези селски митове "масивно тяло,неподвишни хора" сме ги чували мноооооооого пъти :)

vankata5555555
04-26-2011, 20:52
познавам един, който е много хърбав (около 64 кг, 183 висок), никаква маса няма, но му се виждат плочките

Бе няма кво да завиждаш на такива изгърбени,дето с една ръка ще им счупя кокалите.. Просто нямат мазнини и за това става така..Нисък процент мазнини,но никаква маса..
Ти май незнаеш и какво пишеш ?Селски митове :Д яко,като тия смотаняци в цс-а,като не им харесва някой или нещо то става селско/пуберско :D.В повечето случай селските митове са вярни !

StringTheorist
04-26-2011, 21:16
Благодаря много. Ще си оправя диетата и бягането и ще видя какво ще се получи с редовни тренировки + диета.

loveca777
04-27-2011, 15:40
Аз пък те съветвам да не слабееш, защото тай или иначе третия ред може да не ти излязат с тия предлoжените по-горе упражнения...

А обикновенните коремни преси просто ги зарежи.

Прaви ги с тежести или под 360 градуса _( эакрепяш си краката някак си на някоя успоредка, и правиш коремни преси като се пускаш на долу с главата)

Другото е - вдигай си краката до горе като висиш на лоста.
Научи предна везна.
Плочките не са най-важното Един мъж трябва да тежи повече от едно пишлеме. :-D

awerw
04-27-2011, 15:42
коремни на 360 градуса :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

loveca777
04-27-2011, 15:46
коремни на 360 градуса :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
аЕ ко се обaждаш и ти бе шматароковси
Не се казва 360 градуса, но аз тъй им си викам ;d

awerw
04-27-2011, 15:50
Неграмотнико, и математиката ти куца и спорта ти куца :lol: май май за нищо не ставаш :-D

loveca777
04-27-2011, 15:57
Неграмотнико, и математиката ти куца и спорта ти куца :lol: май май за нищо не ставаш :-D
Ей селяндурче. Tи се научи да правиш силовo набиране без да се осираш като се качиш горе и тогава раздавай акъл :lol:

awerw
04-27-2011, 16:05
Хах ... сякаш ти изобшо можеш да се качиш отгоре на лоста :-D кажи колко ти ръката бе здравеняк ???

DownloadVirus
04-27-2011, 16:17
познавам един, който е много хърбав (около 64 кг, 183 висок), никаква маса няма, но му се виждат плочките

Бе няма кво да завиждаш на такива изгърбени,дето с една ръка ще им счупя кокалите.. Просто нямат мазнини и за това става така..Нисък процент мазнини,но никаква маса..
Ти май незнаеш и какво пишеш ?Селски митове :Д яко,като тия смотаняци в цс-а,като не им харесва някой или нещо то става селско/пуберско :D.В повечето случай селските митове са вярни !

Еми ако слушаш селските митове вероятно си доста необразован,но няма значение,това е просто един форум :)

loveca777
04-27-2011, 16:22
Хах ... сякаш ти изобшо можеш да се качиш отгоре на лоста :-D кажи колко ти ръката бе здравеняк ???
OO какви въпроси и разсъжения виждат очите ми. :lol: :razz: :lol: :razz: !
Дребен . В стриит фитнеса и силови набирания и др работи да правиш - ръката не се помпи както във фитнеса .
Я се стягай щото като де гледам жал ми става.
И предлагам да спрем с този безкрайно глупав спор!

awerw
04-27-2011, 16:33
Ръчичката май е под 25 :lol:

DownloadVirus
04-27-2011, 16:38
Ръчичката май е под 25 :lol:

.. МЕТРА ? :shock:

awerw
04-27-2011, 17:10
и метра и сантиметра пак е под :-D

loveca777
04-27-2011, 17:46
и метра и сантиметра пак е под :-D
Ей въшкарче над 30 е ,ама то няма никакво значение!!
Спри да се обаждаш щото си пълна трагедия!
Гледам и коремно възлиэане едно не можеш, а се правиш тука на много голям...

awerw
04-27-2011, 18:02
Ще ме научиш ли да прая коремни на 360 градуса :grin:

LastFN
04-27-2011, 18:04
Поредният спор за глупости.Момчета спрете се ясно ми е,че като качите 5 кила и се мислите за БОГ,но е глупаво да се правите тука на мъжкари :),момчето иска помощ помогнете му вместо да си мерите ръцете и да правите коремни на 360 градуса ПРИМЕРНО :).А относно това кой колко е дебел и подвижен - никой не може да определи.Когато бях 100 кг тичах 50 м за 6.8 и в боксовия клуб удрях по-бързо от 60 килограмовите УБИЙЦИ

vankata5555555
04-27-2011, 18:06
познавам един, който е много хърбав (около 64 кг, 183 висок), никаква маса няма, но му се виждат плочките

Бе няма кво да завиждаш на такива изгърбени,дето с една ръка ще им счупя кокалите.. Просто нямат мазнини и за това става така..Нисък процент мазнини,но никаква маса..
Ти май незнаеш и какво пишеш ?Селски митове :Д яко,като тия смотаняци в цс-а,като не им харесва някой или нещо то става селско/пуберско :D.В повечето случай селските митове са вярни !

Еми ако слушаш селските митове вероятно си доста необразован,но няма значение,това е просто един форум :)
Не,просто съм го виждал много пъти.Не казвам,че има изключения,но по-принцип когато имаш повече ММ си някак си по-дървен.Нали ги гледам половината зобеняци от фитнеса дето вървят като дръвници и имат супер ограничени движения.Ама ти разбираш,какво да ти обяснявам.

loveca777
04-27-2011, 18:11
Поредният спор за глупости.Момчета спрете се ясно ми е,че като качите 5 кила и се мислите за БОГ,но е глупаво да се правите тука на мъжкари :),момчето иска помощ помогнете му вместо да си мерите ръцете и да правите коремни на 360 градуса ПРИМЕРНО :).А относно това кой колко е дебел и подвижен - никой не може да определи.Когато бях 100 кг тичах 50 м за 6.8 и в боксовия клуб удрях по-бързо от 60 килограмовите УБИЙЦИ
Аз споделих моето мнение за да му помогна и веднага мишката awerw започна да се заяжда ... :)

LastFN
04-27-2011, 18:21
Ако не бяхме пръснати по цяла България с удоволствие бих ви събрал на 1 място всички дето пишете тука :).

Everytime
04-27-2011, 18:26
добра е идеята за събирането.

Аз от известно време забелязвам,че много потребители вместо да дадат компетентно мнение или съвет почват ебавки,заяждания.Е това правилно ли е ? :) И тези спорове за някакви ненужни..просто не им е място тука.
Да форума е за да се консултираме един друг,а ако искате да си показвате мерките и постиженията има друга тема :)

DownloadVirus
04-27-2011, 18:34
познавам един, който е много хърбав (около 64 кг, 183 висок), никаква маса няма, но му се виждат плочките

Бе няма кво да завиждаш на такива изгърбени,дето с една ръка ще им счупя кокалите.. Просто нямат мазнини и за това става така..Нисък процент мазнини,но никаква маса..
Ти май незнаеш и какво пишеш ?Селски митове :Д яко,като тия смотаняци в цс-а,като не им харесва някой или нещо то става селско/пуберско :D.В повечето случай селските митове са вярни !

Еми ако слушаш селските митове вероятно си доста необразован,но няма значение,това е просто един форум :)
Не,просто съм го виждал много пъти.Не казвам,че има изключения,но по-принцип когато имаш повече ММ си някак си по-дървен.Нали ги гледам половината зобеняци от фитнеса дето вървят като дръвници и имат супер ограничени движения.Ама ти разбираш,какво да ти обяснявам.

О това,който е дебел или напомпан и прилича на арнолд не може да се мръдне е пак селски мит..Това,че тези от твойта зала са толкова ограничени,си е друг въпрос..

http://www.prikachi.com/images/629/3274629U.jpg

ImmortalSportFreak
04-27-2011, 21:03
Л-карнитин гел
Това наистина ли помага за премахване на мазнини в дадена област от тялото? :-o И има ли ограничения за възрастта.. :D

WooDy
04-27-2011, 21:44
Това може би,ще ти помогне
http://vbox7.com/play:e9e3cf8f

awerw
04-28-2011, 14:54
Като препоръчва коремни на 360 градуса пък ще се избъзикам с него 8-)

LastFN
04-28-2011, 17:05
Л-карнитин гел
Това наистина ли помага за премахване на мазнини в дадена област от тялото? :-o И има ли ограничения за възрастта.. :D

Ами 1 приятелки го ползваха и мисля че останаха доволни от него.

vankata5555555
04-28-2011, 20:41
За теб всичко е селски мит и само това знаеш,ти си ограничен в случая.Ти като си градска легенда какво,ще ни покажеш със божественото ти пластично и бързо тяло ?Колкото до срещата...ще има масов бой :D

DownloadVirus
04-28-2011, 21:49
За теб всичко е селски мит и само това знаеш,ти си ограничен в случая.Ти като си градска легенда какво,ще ни покажеш със божественото ти пластично и бързо тяло ?Колкото до срещата...ще има масов бой :D

А бе аз като гледам и ти си един селски мит,ами айде да не е мит :)

ZipFail
04-29-2011, 11:33
Факт е че повечето 'фитнесджии' са бавни. Но това е заради характера на фитнес тренировката. Почти винаги в нея се залага на големи килограми и малко повторения, което значи че развива максималната сила, а за да си бърз ти трябва експлозивност, което се тренира по съвсем друг начин. ;)

Става въпрос в сравнение с други спортисти, eстесвено че ако си 100кг мускули ще си по бърз отколкото 100кг нетрениран..

redbul2
04-29-2011, 13:35
Факт е че повечето 'фитнесджии' са бавни. Но това е заради характера на фитнес тренировката. Почти винаги в нея се залага на големи килограми и малко повторения, което значи че развива максималната сила, а за да си бърз ти трябва експлозивност, което се тренира по съвсем друг начин. ;)

Не казваш нещо ново и това не е откритие.Фитнесът и особено пък бодибилдингът нямат за цел развитие на бързината,а правене на големи мускули и мускулесто тяло.Общо взето хармонично.Това не е спорт като леката атлетика,плуването,футбола и волейбола.Тук целта е мускулна маса и груба сила.Фитнесманиаците постигат и двете.

vankata5555555
04-29-2011, 17:02
Как бее дървения професор разбира нали се е снимал гол до кръста и всичко в краката му е селско...Ако разбираш много стани един редовен член в бб тийм или фитнес бг и давай добрите си мнения да видим как,ще те оценят там.Браво напомпил си огромната ръка,вижда се че залягаш на нея и рамото а гърдите и гърбът сигурно не ти трябват.Като направиш "перфектните размери" ако знаеш какво значи това,ела ми се обади.

DownloadVirus
04-29-2011, 17:10
Как бее дървения професор разбира нали се е снимал гол до кръста и всичко в краката му е селско...Ако разбираш много стани един редовен член в бб тийм или фитнес бг и давай добрите си мнения да видим как,ще те оценят там.Браво напомпил си огромната ръка,вижда се че залягаш на нея и рамото а гърдите и гърбът сигурно не ти трябват.Като направиш "перфектните размери" ако знаеш какво значи това,ела ми се обади.

Момче по-прост от тебе,здраве му кажи,аз където трябва съм се доказал,ама ти си доста саднато лапенце :)

vankata5555555
04-29-2011, 18:04
На думи всеки може.Защо да съм саднат я се обоснови ако можеш.

DownloadVirus
04-29-2011, 18:07
На думи всеки може.Защо да съм саднат я се обоснови ако можеш.

Я ти се обоснови как разбра,че не правя гърди и гръб?Саднато момченце :)

LastFN
04-29-2011, 19:26
vankata555555 дай снимка на твоя прогрес в залата и тогава критикувай другите моля те :),защото от страни ставаш много смешен (приятелски съвет)

Hayden
04-30-2011, 13:10
момчета стига сте се карали .. кво толкова си мерите пишките секи е прав за него си няма да постигнете съгласие :)

по темата : аз като прочетох долен ред и си помислих че говориш за 4 ред , смисъл за мене перфектната преса е 4X4 ;] колкото до съвети няма кво да ти казвам те си ти казаха каквото трябва още от 1 страница на темата ;]

loveca777
04-30-2011, 17:05
по темата : аз като прочетох долен ред и си помислих че говориш за 4 ред , смисъл за мене перфектната преса е 4X4 ;] ;]
Ти да не броиш чартичките :D

vankata5555555
04-30-2011, 20:06
Аз не съм длъжен да си давам снимките навсякъде,качил съм ги където си заслужава и хората,ще оценят това което съм направил.И за него всичко е селско ама аз какво да кажа ?То аман от снимкаджий и разбирачи,напомпили се за 1 година,после висят само пред огледалата с телефоните и дават не компетентни съвети.

StringTheorist
04-30-2011, 21:32
Много се отклонихте от темата. А и вече получих отговора си, надявах се да потъне и да я вдигна след месец-четири, за да кажа резултата си.

Но не ми е нужно да го казвам. Според мен темата трябва да се заключи.

DownloadVirus
04-30-2011, 21:49
Аз не съм длъжен да си давам снимките навсякъде,качил съм ги където си заслужава и хората,ще оценят това което съм направил.И за него всичко е селско ама аз какво да кажа ?То аман от снимкаджий и разбирачи,напомпили се за 1 година,после висят само пред огледалата с телефоните и дават не компетентни съвети.

Много хипотези правиш,много мисловна дейсност,остави бе момче,не разбра ли,че не ти се отдава това?

Hayden
04-30-2011, 23:29
по темата : аз като прочетох долен ред и си помислих че говориш за 4 ред , смисъл за мене перфектната преса е 4X4 ;] ;]
Ти да не броиш чартичките :D


кви чертички те гонят пък тебе :D има 6 pack ABS (abdominals) тоест по 3 на всеки ред и 8 pack ABS по 4 на ред ... мм сигурно ги знаеш тея работи щом си писал в тая тема ама явно се праиш на интересен :) :)
извинявам се за спама ама няма как да не отговоря :lol: :lol: :lol:

awerw
05-01-2011, 07:07
Ако редовете ги броиш вертикално си прав :lol:

navar
05-01-2011, 07:32
аз ако може да попитам,щот напоследък все за плочи и бордюри се говори..що са толкова важни ,и толкова ценни тия плочки ве да го е...
всеки втори иска плочки-аман от манията да ставате като Бекъм..явно напоследък между малките кифлички се котират младежи "футболен тип" ..тряя има плочки,нищо че ръчичката му е по малка от на гаджето му...а крачетата са като на Кейт Мос,и като го видя ми идва да ч@кам него,а не гаджето му....
но всеки си знае,аз все си мисля че един мъж трябва да си тежи на мястото...
а ,ако някой смята че всички ,които блъскат железа яко и тежат +90 кг са бавни и тромави-заповядайте ми на гости :) или на всяко състезание без значение Кикбокс, муай тай или ММА и вижте тежките :)
да ,билдърите са тромави поради спецификата на тренировките им,но те не се мъчат да бъдат други,и определено не тренират за да се бият :)

fatrat
05-01-2011, 09:13
аз ако може да попитам,щот напоследък все за плочи и бордюри се говори..що са толкова важни ,и толкова ценни тия плочки ве да го е...
всеки втори иска плочки-аман от манията да ставате като Бекъм..явно напоследък между малките кифлички се котират младежи "футболен тип" ..тряя има плочки,нищо че ръчичката му е по малка от на гаджето му...а крачетата са като на Кейт Мос,и като го видя ми идва да ч@кам него,а не гаджето му....
но всеки си знае,аз все си мисля че един мъж трябва да си тежи на мястото...
а ,ако някой смята че всички ,които блъскат железа яко и тежат +90 кг са бавни и тромави-заповядайте ми на гости :) или на всяко състезание без значение Кикбокс, муай тай или ММА и вижте тежките :)
да ,билдърите са тромави поради спецификата на тренировките им,но те не се мъчат да бъдат други,и определено не тренират за да се бият :)
Не ве братле.. :o Раотата е да има плочки ама яки, и гърди и бицепс. Са ,че е несъразмерно с рамото,трапеца,гърба,крака а и като цяло тялото изобщо, тва не е болка за умиране. Общо взето от както премина емо модата вече е модерно да си тип скелет ама с плочки и да се мислиш за бог. А тва ,че някой 90кг са тромави- Майк Тайсън, после да говорят

DownloadVirus
05-01-2011, 10:25
Работата е там да приличаш на Колман и в същото време да се мяташ като маймуна (ей тоа Ханибал..) поне по клиповете му..

ArrowsOfDeath
05-01-2011, 14:57
Много се отклонихте от темата. А и вече получих отговора си, надявах се да потъне и да я вдигна след месец-четири, за да кажа резултата си.

Но не ми е нужно да го казвам. Според мен темата трябва да се заключи.