PDA

View Full Version : СЪН



prettyIdeath
04-25-2011, 10:40
Хора, много съм уплашена... За 2ри път сънувам че приятела ми е умрял при катастрофа. Снощи сънувах как един приятел ми се обажда да ми съобщи че се е блъснал с мотора и дори ми разказа как го е намерил. После аз полудях в съня си. Държах се ненормално - болка от загубата. Изведнъж той се появи пред мен, аз започнах да го прегръщам и едни приятелки минаха покрай мен и започнаха да се смеят, понеже те не го виждаха, а после и сестра ми почина в съня ми ....Знаех само че той е дошъл при мен за да ми каже да не плача и че ще ме чака ... Плаках много и в съня си и наистина ... Четох из съновници , нищо не мога да разбера. Много го мисля съня си понеже за 2ри път се случва а и сестра ми сега ... Ще полудея, моля кажете си мнението! ;( Беше адски истинско !

vakanciqta
04-25-2011, 10:57
Човек стига си се панирала ... Тжа е просто сън .. Всеки е сънувал нещо подобно .. вечерта преди това сиг си гледала някой поо такъв филмм ..А какво ти казват съновниците ?

againstyou
04-25-2011, 10:57
Аз сънувах 4 пъти едно и също и така и не се случи.Това е просто сън,не се филмирай.Дишай.

ChaoticCharm
04-25-2011, 10:58
В съновниците и да намериш нещо,това не значи,че ще е вярно написаното. Ако все пак наистина търсим някаква логика в сънищата и връзка с действителността,чувала съм,че като сънуваш нещо лошо,се случва хубаво в реалния живот. Сънищата са само плод на въображението ти- понякога,когато през деня си мислиш за нещо,после подсъзнателно (в съня си) пак го правиш в комплект с небивали асоциации. Не се притеснявай,че е за втори път,аз лично съм сънувала някои неща по няколко пъти. :)

skatew
04-25-2011, 11:11
Докато спиш мозака ти не може просто да изключи, той е буден... не съм много сигурен но съня май представляваше усмисляне на нещо случило се в живота ти с добавено въображение. Нещата, които сънуваш, не винаги трябва да се приемат буквално, а може да имат по-скоро символично значение... Така че сънуваш как някой умира най-вероятно защото имаш някакви такива опасения или си му ядосана и искаш това да се случи, дори и подсъзнателно... Но със сигурност не е ''пророчество'', че наистина нещо такова ще се случи :)

48700200
04-25-2011, 12:17
Напоследък и аз много сънувам момичето което харесвам , и тя ме е сънувала и незнам как да го тълкувам обаче всичко което сънуваме излиза на обратно.. пфф супер тъпо...

pyo
04-25-2011, 12:43
Както са написали в по-горните постове, докато спиш мозъка ти не изключва напълно. Сънят всъщност се случва малко преди да се събудиш. Фактически, това което сънуваш, е всъщност това, за което си помислила. Защо си мислила такива неща? Сигурно си искала да разбереш какво би било ако изгубиш двама много близки за теб човека ;) Не е нужно да се филмираш, освен ако преди си сънувала неща и те са се случвали ;)

AniBG
04-25-2011, 14:13
Аз като бях по-малка сънувах, че както си лежа и изведнъж ставам и започвам да си прелитам над стаята и имам някакви синички крилца и някаква магическа пръчица.. Това го сънувах в продължение на 13 дни.. :D Но принципно - да, ако сънуваш нещо лошо ще ти се случи нещо хубаво, например ако в съня си изкачвала стълби значи ще се издигаш като личност и ще имаш успехи и тн. Не се панирай, предполагам не си икстрасенс или нещо такова.. :D Пък и преди случвало ли ти се е нещо, което си сънувала? :-o

fUcKsMiLe
04-25-2011, 14:22
И аз вече 2-3 пъти сънувам как приятелят ми умира.. всеки път по различен начин. : |
Това е на психическа основа, явно не искаш да го изгубиш и го обичаш много. Спокойно нищо няма да се случи. :)

marin4itu
04-25-2011, 19:37
Ако ти сама не можеш да си разбереш сънищата, никой друг не може. Не гледай буквално на съня. Това са само символи и трябва да ги разгадаеш според чувствата ти в последно време, събитията. Възможно е и да е пророчески сън. Разбира се не буквално, ами например приятелят ти толкова много да те ядоса, че да не искаш да го виждаш пред очите ти. Не се шашкай толкова. Вникни в смисъла..

skatew
04-25-2011, 19:58
Ако ти сама не можеш да си разбереш сънищата, никой друг не може. Не гледай буквално на съня. Това са само символи и трябва да ги разгадаеш според чувствата ти в последно време, събитията. Възможно е и да е пророчески сън. Разбира се не буквално, ами например приятелят ти толкова много да те ядоса, че да не искаш да го виждаш пред очите ти. Не се шашкай толкова. Вникни в смисъла..Това с пророческите сънища е пълна глупост. Достатъчно съм се интересувал на тази тема, за да мога да разбера горе-долу какво представлява съня... Това с пророчеството е поредната измислица.

TheBeliever
04-25-2011, 20:09
Сънищата в повечето случаи са проекция на мислите - съзнателни или несъзнателни. В твоя случай страхът да не загубиш любим човек, мисълта от това колко би те заболяло при евентуална раздяла и т.н. Не е пророческо или подобни дивотии. Просто неща, за които мислиш, и които мозъкът ти интерпретира чрез образи.

s3nsual
04-25-2011, 20:16
Когато сънуваш , че ревеш насън - на живо ще се радваш и ще се смееш.Това го казвам от опит :D
Успокой се ! Хората имат много по-сериозни проблеми , а ти заради едимн сън откачаш . Наистина е гадно да сънуваш такива неща , но това не е реалният живот .

prettyIdeath
04-26-2011, 10:02
Не че съм се панирала, но начина по който сънувах всичко беше много странно и истинско. Гледах из съновника, всичко беше на хубаво. Аз се притесних защото това не се случва за първи път. Обяснявам си го с това че много се притеснявам постоянно за него, кара като луд...
Не съм екстрасенс слава богу ! 8-)
Но понякога , да не кажа често, като сънувам нещо гадно се случва наистина нещо кофти, или просто аз си мисля че е от това, а то е чисто съвпадение ...

nepowtorima
04-26-2011, 10:14
Ако го кажеш преди 12 часа на обяд.. на някой .. то ще се случи, ако е след това няма :lol: аз така знам.. ама го спазвам
Иначе.. все тая какво сънуваш .. аз съм сънувала много по гадни сънища.. от това.. Нищо от това не се е случило
Айде спокойно.. :lol: сега пък да не можеш да заспиш .. само само да не сънуваш същото 8-)

marzinata
04-26-2011, 10:39
И аз съм сънувал какви ли не щуротии. Но не забравяй, че това са просто сънища, независимо колко хубави или неприятни са :)

marin4itu
04-26-2011, 12:44
Ако ти сама не можеш да си разбереш сънищата, никой друг не може. Не гледай буквално на съня. Това са само символи и трябва да ги разгадаеш според чувствата ти в последно време, събитията. Възможно е и да е пророчески сън. Разбира се не буквално, ами например приятелят ти толкова много да те ядоса, че да не искаш да го виждаш пред очите ти. Не се шашкай толкова. Вникни в смисъла..Това с пророческите сънища е пълна глупост. Достатъчно съм се интересувал на тази тема, за да мога да разбера горе-долу какво представлява съня... Това с пророчеството е поредната измислица.

Ами и аз съм се интересувала. И съм човек, който много вниква в подробностите, които другите обикновено пропускат. Както и да е.. Не ми се обяснява точно в момента...

kalit0y
04-26-2011, 16:06
Обичаш го много и се страхуваш да не го изгубиш.
И аз съм го сънувала..

megi9711
04-26-2011, 18:24
ако сънуваш някой че умира значи ще живее дълго така съм чувала :)

kremen4eto
04-26-2011, 18:55
Споко, само моите сънища се сбъдват. Аз веднъж между 3 и 5 сутринта сънувах, че се блъска едно момче и на сутринта разбрах, че се е блъснал малко преди 5.

Но иначе сънищата са си просто сънища. Още няма никакво доказателство, че сънищата са нещо повече от плод на въображението и спомените.

Shiny94
04-27-2011, 07:41
Аз какво да кажа, като сънувах, че ми падат зъбите, а навсякъде пише, че това е смърт на близък човек и много хора го потвърждават... Много пъти съм сънувала мои близки да умират, нищо не се е случвалол... Но тоя сън със падналите зъби много ме изплаши...

ri41
04-27-2011, 15:33
не се притеснявай, колкото по-гадни неща сънуваш толкова повече хубави ще ти се случват на яве, според съновниците де, аз също сънувам гадории до сега да съм умряла от страх какво ще стане, да не говорим, че сънувам умрели, убийства и т.н

FATALITY
04-28-2011, 07:01
Мисля, че е просто сън. Аз също съм сънувала едно нещо повече от един път, но не е ставало. Успокой се. :)