PDA

View Full Version : Помогнете ми моля ви!



obyrkaniq
04-25-2011, 11:55
Здравейте Хора.Много харесвам едно момиче което познавам от 5 години,но се съмнявам,че харесва най-добрия ми приятел с когото се познаваме от 10 години..Незнам как да постъпя да видя дали е вярно.Не смея да и разкрия чувствата си,нито пък да попитам най-добрия ми приятел какво чувства към нея..Много съм объркан..Понякога я хващам как ме гледа и по някой път се смее на шегите ми,но обръща повече внимание на приятеля ми и се закача с него.Помогнете моля ви.

Sh@d0w
04-25-2011, 11:59
Защо не смееш,познавате се от 10 години какво толкова срамно има не виждам.Просто му подметни някой път ей така съвсем случайно "какво мислиш за *името на момичето*".Иначе нейното държание си е типично,за приятели познаващи се от толкова време.

Престраши се и говори с нея или си остани с чувството "какво ли щеше да е ако я бях попитал".Съдбата обича смелите.

obyrkaniq
04-25-2011, 12:00
Ще се опитам,но през цялото време си говори с другите момичета за други момчета колко ги харесва и тем подобни.. и по някой път ме отбягва..не мога да я разбера какво се опитва да направи с това държание

abvd
04-25-2011, 12:28
Амиии друже какво да ти кажа.. момичета бе .. :?

markovaa
04-25-2011, 12:38
първо говори с приятеля си кажи му какво мислиш и какво чустваш ако той я харесва просто се отдрапни то нея защото ще е много гадно да се развали такова приятелство само заради някаква авантюра, но ако той не изпитва нищо към нея отиди при нея и и кажи всичко..... живей за момента и да не ти пука кой какво ще каже все пак живееш един живот така че действай няма какво да губиш ако опиташ... :)))

pyo
04-25-2011, 12:38
Опиташ ли се да разбереш едно момиче, означава да се объркаш и отчаяш тотално! Просто говори и с двамата, и успех ;)

Downtown
04-25-2011, 12:56
... к'во да ти кажа ... bitches maan :X Нямат оправия :D Сложна тематика са те ... цяла наука има за тях даже :D В скучаи като твоя ... рядко изхода е щаслив ... но все пак ... има надежда. Кажи и какво изпитваш ... шанса е че ще бъдеш отрязан - сори ;/ . Но това не означава че трябва да се отказваш .... бори се за нея ... този който е най-настоятелен да завоюва любовта ... все някога успява 8)

obyrkaniq
04-25-2011, 13:35
Още днес ще и разкрия какво чувствам,но според мен най-много да ме намрази и да не иска да говори с мен.. малко е особена ..има магарешки инат!За това мразя момичетата... но пък от друга страна,ако приятеля ми изпитва нещо към нея ще го загубя.. за това по добре да говоря и с двамата или да я забравя,но ако се опитам ще ме скъса сигурен съм..
Ех лъбов,лъбов мразя я честно ви казвам!

Downtown
04-25-2011, 13:39
Не говори така, трябва да си малко по печен относно ситуацията ... Ако и твоят приятел има чувства към нея ... тогава вече трябва да я оставиш да избира .... или да изгубиш приятелят си завинаги .... но не забравяй BROS before HOES ... !!! :D

AniBG
04-25-2011, 14:08
..има магарешки инат!За това мразя момичетата...
Първо - не всички момичета са с магарешки инат! :x
Второ - Момичето изхожда от ситуацията в зависимост как подходиш към нея.. Ако си скучен тя ще те отблъсне, ако я забавляваш ще и хванеш окото! :? А и впрочем на колко си? :-o

obyrkaniq
04-25-2011, 14:18
Ами аз съм на 16 тя е на 15...Колкото до магарешкия инат,досега всички момичета които познавам имат магарешки инат,почти винаги съм забавен,когато и е тъжно я разсмивам,все пак се познаваме от 5 години,но ме е страх да не загубя най-добрия ми приятел,или пък тя ако ме отблъсне пак губя един приятел! :(

obyrkaniq
04-25-2011, 17:27
Ей хора казах и,а тя реагира най-обикновено все едно съм я поздравил усмихна ми се и ми каза че ме разбира.. нищо повече. :(

antifashionshit
04-25-2011, 18:23
стига говорили за жените всякаш са нещо нелогично, за което обяснение няма. това, че ние не разбираме логиката на някои от действията им, не значи, че няма такава.

Downtown
04-25-2011, 20:14
Не оставяй работата недовършена гооотиииинн ... отиваш и настояваш за смислен отговор ... защото иначе ще те пренапрегне и твоето изповедание ще остане в историята !!!

BlindedAngel
04-26-2011, 04:41
Въобще не се опитвай да намериш отговор.Повече от ясно е че няма нищо към тебе.Ако имаше най - малкото щеше по един или друг начин да го покаже.Това че "понякога" се смеела на шегите или че се "закача" с тебе нищо не означава.Щом се стига само до там - нищо няма да излезе :)

obyrkaniq
04-26-2011, 09:56
Днес говорих отново с нея,но тя каза,че иска да си останем добри приятели нищо повече.. и да забравим какво съм и казал :( :( . Повече никога няма да се влюбвам,ако я забравя :(

Downtown
04-26-2011, 15:18
Днес говорих отново с нея,но тя каза,че иска да си останем добри приятели нищо повече.. и да забравим какво съм и казал :( :( . Повече никога няма да се влюбвам,ако я забравя :(

Много лесно се отказваш пич ... там е проблема ;/

obyrkaniq
04-26-2011, 15:29
Ами как няма да не се откажа,не искам да я притискам,а и тя иска да сме просто приятели и да забравя какво съм казал.

againstyou
04-26-2011, 15:29
Хахахахах.

Downtown
04-26-2011, 15:43
Ами как няма да не се откажа,не искам да я притискам,а и тя иска да сме просто приятели и да забравя какво съм казал.

Грешна ти е философията ...Има още доста неща дето не са ти ясни явно ;/ и нещата които за мен са съвсем нормални за теб сигурно ще са абсурдни ... ако те познавах можеше и да мога да ти помогна ... ама ся вече няма какво да направя. С сегашната ми приятелка бяхме да същото дередже ... и тя ми каза абсолютно същото ;/