PDA

View Full Version : Съвет ??



vakanciqta
04-25-2011, 12:03
Сега съм 8ми клас и съответно съм в ново училище .. В новият ми клас има едно момче ,което ми е адски добър приятел и в същото време адски много обичам .. А и май той не е безразличен .. всичко започна по скайп .. Писахме си .. той каза че с мен се говори нормално на всякакви теми и така станахме много добри приятели .. имаше моменти в които сме си писали по цели нощи и то някви абсолютни перверзии и т.н .. А в училище постоянно си мятаме бележки, а в междучасията постоянно ме опипва, прегръщаме се ,въргаляме се по чиновете прегърнати и т.н .. Мина време и това стана все по често, бяхме не разделни всичко знаехме и знаем един за друг ... По едно време едни започнаха да ме бъзикат за тва че ходя с него което всъщност не беше така и той ги напсува и им каза че сме приятели и че това не значи че сме гаджета .. на следващия ден осъзнах че не мога без него и че адски много го обичам разплаках се пo средата на часа и той естествено веднага видя че плача и ме попита какво ми има а аз му казах само че го обичам повече от всичко на земята и той ми каза : Виж ти си много печена и готина и не си струва да плачеш за мене .. но не спряхме да си пишем .... преди 2 седмици му се разсърдих за тоBа че не ми писа и си игра на игра с фр , сърдих му се 4 дни и не му говорех той постоянно ми пишеше бележки но аз ги хвърлях без да ги чета .. Накрая дойде и ми каза : Човек докога ще ми се сърдиш ,, и му се насълзиха очите .. аз му простих и той ме прегърна , от тогава постоянно си пишем до срядата когато пак му е разсърдих за няква простотия ,разменихме си много тежки думи и му казах че го мразя и че не искам да имам нищо общо с него и го блокирах .. в даскало той ми каза че се сърдя за глупости .. а в часа постоянно ме разсмива въпреки всичко ... та има ли шанс за нас ? и какво мислите ? ии моля без бъзици .. На истина ми е много болно... А той е всичко на земята за мен ... Не мога без да го видя и тн помогнвте ми ! Моля !

elizabethg
04-25-2011, 12:22
Хем го обичаш,хем му се сърдиш...Сърби,боли...драго ми е!Май и ти не знаеш какво искаш?

abvd
04-25-2011, 12:25
elizabetg е права май и ти не знаеш какво искаш! :?

vakanciqta
04-25-2011, 12:25
Да обичам го , и аз не знам защо се сърдя такава съм просто .. А дали той изпитва същото като мен ?

Sh@d0w
04-25-2011, 12:28
А дали той изпитва същото като мен ?

Момент...

http://www.future-forcast.co.uk/crystal-ball/images/crystalBall1.jpg

abvd
04-25-2011, 12:29
Ами разбери .. ! :)

vakanciqta
04-25-2011, 12:30
Как забога ?

abvd
04-25-2011, 12:35
Има много начини ! В училище го хвани за ръката и го питай .. т'ва е най - лесния начин :)

vakanciqta
04-25-2011, 12:38
И ако не ме харесва .. ??? не мога без него .. той е моята опора .. той е всичко ..

abvd
04-25-2011, 12:40
Амии .. има и други момчета .. този няма да ти е първия нито последния.

vakanciqta
04-25-2011, 12:43
да но е единствен .. а защо постоянно иска да ме прегръща и т.н знам че няма от къде да знаете но .. предположения ?

abvd
04-25-2011, 12:46
ахамм... начи аз не съм прочел правилно 8-) . Тва значи само едно тези прегръдки и прочиее означава че те харесва просто е хлатнал по тебе. Едно разговорче ще ви се отрази добре... поговори с него ии т.н. УСПЕХ ! :)

Downtown
04-25-2011, 12:48
Най-често срещания проблем на 90% от женското население на тази Земя.
НЕ ЗНАЕТЕ КАКВО ИСКАТЕ !!! ... сори ... няма лекарство за това. Един ден ще се вразумиш и ще разбереш какъв идиот си била ^^ но за съжаление ще бъде твърде късно ... аз съм имал прекалено много преживявания с същите като теб ... за да мога да бъда кой знае колко оптимистичен ... но все пак ще ти дам съвет ....
Ако не се осъзнаеш ... и щом наистина са ти такива чувствата към него ... не ги вкараш в действие ... ще го загувиш завинаги!!! Той е ПИЧ .... никое момче не обича да бъде разигравано като марионетка в зависимост това какво чувста дадена лигла ... гарантирам ти .... ще му писне :) и ще дойде ден, в който той ще ти каже че не иска да има нищо общо с теб ... и знай че няма да си промени мнението :)

SisiStrange
04-25-2011, 12:52
Дай му да подиша на човека. Какво като е искал да поиграе или не ти е писал някоя вечер? Не може да се занимава абсолютно нон стоп само с теб. И наистина му се сърдиш за глупости. Според мен, за това още не е повдигнал темата да станете гаджета. Понеже вижда колко си обсебваща само като приятелка и си представя каква ще станеш, ако станете повече. Започни да се занимаваш с някое си твое хоби, отделно от него. Не го търси една вечер. Излез нанякъде с приятелки. Като види, че няма да го погълнеш напълно и да му изядеш личното пространство, ще задвижи и сам нещата.

vakanciqta
04-25-2011, 12:53
и в крайна сметка дали изпитва нещо ?

ImprezaWRX
04-25-2011, 14:09
и в крайна сметка дали изпитва нещо ?


Да обичам го , и аз не знам защо се сърдя такава съм просто .. А дали той изпитва същото като мен ?




Момент...

http://www.future-forcast.co.uk/crystal-ball/images/crystalBall1.jpg

vakanciqta
04-25-2011, 14:26
Много забавно ;xxxxxxxx !

fUcKsMiLe
04-25-2011, 14:32
Сдобрете се.
В някое от междучасията в даскало, го дръпни някъде встрани и поговорете.(може и след даскало да говорите) Убедена съм, че това момче те харесва, дори и малко. Всичко което е станало и щом той се е държал по този начин към теб през това време ме навежда към тази мисъл.
Кажи му какво чувстваш и го питай дали споделя чувствата ти.. и т.н.
Ако не си оставате просто приятели.

Ние няма как да знаем, дали той те харесва, трябва сама да разбереш. :)

AniBG
04-25-2011, 14:42
и в крайна сметка дали изпитва нещо ?
Забога ама и ти ставаш досадна с това - ние откъде да знаем какво изпитва пича бе, мамка му.. :x :x Толкова ли е трудно да отидеш и да го попиташ.. Явно той е наясно вече, че ти го обичаш.. :? Кажи му, че не си разбрала той какво изпитва и че не си сигурна как иска да продължите - просто приятели или нещо повече.. :?

BaiGanyo
04-25-2011, 21:43
давай.... http://debian.fmi.uni-sofia.bg/~vls/public/ladder/Ladder%20Theory.htm :-D :-D

djipsito
04-25-2011, 21:53
Престани да бъдеш такава лигла и се дръж малко по-сериозно.

И аз мисля, че може да те харесва... или му признай кво що (НЕ в скайп) или без приказки... Целуни го и такам...

icebulllet14
04-25-2011, 22:02
И ако не ме харесва .. ??? не мога без него .. той е моята опора .. той е всичко ..

А като ти е толквоа скъп защо се сърдиш за глупости? .. лелее, ако бях на негово място до сега 10 пъти да съм спряла да се занимавам с теб ;хх да се разсърдиш понеже 1 път не ти е писал ;хх Но както и да е ... Тааа, мисля, че трябва да рискуваш и да му споделиш за чувствата си (хахаа, да лесно е на думи, a трудно на дела, ама тфа е положението ;сс ;ддд)

obyrkaniq
04-26-2011, 11:26
Ако наистина искаш да разбереш какво изпитва към теб - просто го попитай няма нищо страшно.Щом те прегръща и т.н.. просто поговорете сериозно и толкоз!И бтв не се сърди за глупости,ако се сърдиш за такива работи до никъде няма да стигнеш.. казвам ти го от личен опит :)

againstyou
04-26-2011, 15:25
Прочетох до там че се "въргаляте" и спрях,пфф .. простащина.