PDA

View Full Version : Искам да си я върна ! Съвет ?



OpasnyDilurchhe
04-25-2011, 12:42
Здравейте. Значи с бившата ми ходихме 8 месеца,след което в последната 1 седмица просто се отчужди и преди 2 дена скъсахме.Винаги ми е казвала ,че много ме обича аз също,но казва ,че не иска да сме заедно в следващия момент казва ,че и трябва време.До тук добре.В последните 2 дена от раздялата ни първия ден се видяхме и ми се натиска,днес спа в нас правихме секс,гушкахме се след това и сутринта си прибра ,че щяла да излиза с приятели.Дори в деня в които скъсахмерпък спах в тях.Не знам какво да правя,всичките ни отношения по моя преценка са същите,както когато бяхме заедно.Просто сега не сме.Даже за чао се целуваме :? :( . Казах и да си помисли дали иска отново да сме заедно,и тя каза добре.Просто не знам какво да правя и как да тълкувам сегашните ни отношения при положение ,че сме скъсали ,а няма никаква разлика и просто тя подтиква към такива отношения , а пък те ме скъса.Дайте някой съвет как да оправя нещата и отново да сме заедно :) :) и двамата сме на по 17 години . благодаря предварително

teenems
04-25-2011, 12:58
Вие се държите все едно ходите..
Питай я какво иска ?Дали да е с теб или не!За кво е тва,нито те пуска нито те взима.. :?

amoreemio
04-25-2011, 15:57
Очевидно иска да е с теб, просто е искала внимание според мен, затова се е държала така...

OpasnyDilurchhe
04-25-2011, 16:18
без да исках :D

buzzzz
04-25-2011, 16:41
Абе май те врътка яко.