PDA

View Full Version : Забравена код за защита..



mine
04-25-2011, 14:50
Сложих си код за защита на телефона и след 5 минути се опитвам да си отлюча телефона и БУМММММММММММ забравих си паролата :-x :shock:

Реве ми се.. Телефона ми е Нокиа 7210 Супернова.. Не е 12345..

Някой може ли да ми каже някакъв начин за отключване или ако не да ми кажете колко горе долу ще ми излезе ако отида да ми отключат...


Благодаря :x

mine
04-25-2011, 15:01
Никой ли няма в тоя форум..
Моля вии ;((((

Darkbound
04-25-2011, 15:23
Оффтопик:

Като бях малък - преди 5-6 години като ми взеха комп, си бях сложил парола да ме пита някой защо дори интернет нямах. И си забравих паролата 1 месец стоях без комп накрая майка ми се опитала да я налучка и паролата била 10, след това ми залепиха една бележка на монитора която да ми напомня да не слагам пароли "ПРЕИНСТАЛАЦИЯТА СТРУВА 50 ЛЕВА" или нещо такова :D , а аз пробвах сигурно 15 пъти числата от 0 до 9 и никога не се сетих за 10.

mine
04-25-2011, 15:31
Оффтопик:

Като бях малък - преди 5-6 години като ми взеха комп, си бях сложил парола да ме пита някой защо дори интернет нямах. И си забравих паролата 1 месец стоях без комп накрая майка ми се опитала да я налучка и паролата била 10, след това ми залепиха една бележка на монитора която да ми напомня да не слагам пароли "ПРЕИНСТАЛАЦИЯТА СТРУВА 50 ЛЕВА" или нещо такова :D , а аз пробвах сигурно 15 пъти числата от 0 до 9 и никога не се сетих за 10.


Не става въпрос за компютър ами за телефон..
Прочетох че е било около 10 лева разкодирането.. ;х

Darkbound
04-25-2011, 16:18
Разбрах че става въпрос за телефон, както виждаш написъл съм оффтопик. Ако беше за компютър по лесно няма, вадиш му батерииката на биоса за малко и готово. Ако не помогне го преинсталираш :D