PDA

View Full Version : Мнение+лично творчество



fuckoff101
04-25-2011, 16:13
Искам да чуя мнението на женската част на форума относно мен. Бихте ли били с мен ако ме познавахте? Външен вид: слаб, висок, зелени очи, къса кафява коса-да имате обща представа. Не съм от най-разговорливите, но това не означава, че съм срамежлив. Притеснителен, тих, мил, любезен, но понякога съм доста жесток с хората около мен, вечно търся начин да привлека вниманието на другите, но така и не успявам. Ако някой ме заговори ще му отговоря. Рядко разговарям с момиче, освен ако нямам интерес към нея. Как бих постъпил, ако искам да бъда с някое момиче: ще се запозная с нея ще я заговарям, ще си пиша с нея, ще я опозная, комплименти, срещи, специално отношение към нея, малки подаръчета, ще бъда мил и т.н. На теория мисля, че е добре, но на практика пълна нула. Продължавам да търся моето момиче.

Едно стихче от мен:

Подарявам ти моята любов

Без думи те опознах.
Без думи ме накара да те искам.
Без думи ме промени.
Без думи ме накара да се насладя на твоята красота и да се наситя с аромата ти.
Без думи ме нарани.
Не трябваше да казвам нищо.
Разума ми ме съветваше да се откажа, но сърцето не.
Аз бях твой, но ти не.
Аз те исках, но ти не.
Ти си по-далече и от звездите.
А, аз съм по-близко до тях.
Ще видя ли лицето ти някога?
Ще видя ли топлата ти усмивка?
Всеки ден се страхувам, че те виждам за последно.
Без тебе деня ще бъде по-тъмен и от нощта.
Ти си моята светлина и топлина.
Ти си моята сянка.
Ти си като буря, която дойде и си отиде.
Така и не успях да ти покажа моята любов.
Така и не успях да ти покажа кой съм.
Но вече решил...
Подарявам ти моята любов, защото без теб няма смисъл да я пазя за себе си.
Подарявам ти моята любов, защото тя е създадена за двама.
Подарявам ти моята любов, защото тя беше само за теб.
Подарявам ти моята любов, защото тя чакаше само теб.
Подарявам ти моята любов, защото ако я задържа ще страдам много.
Обичам те!

Това което дадох за мен като информация са общи работи. Дано е достатъчно.

PyCoKoCkA93
04-25-2011, 16:25
Еееееееех поетична душа :) Истината е следната:за някои момичета си момчето-мечта,а за други си пълен идиот :D Зависи от мацката-свестните биха оценили милите жестове и подаръчета,а кифлите ще те сметнат за смешник и ще те използват да им плащаш кафетата и да им правиш подаръци,докато намерят нещо по-добро от теб...Просто трябва да намериш начин да надушваш използвачките ;) Моят съвет е вместо да седиш и да се описваш тук като в сайт за запознанства,да наблегнеш на контактите очи в очи,да бъдеш себе си,да се усмихваш по-често и подходящото момиче само ще се намери...Не се впрягай да си търсиш "мис-перфектна",защото колкото повече търсиш нещо и си го поставяш като фикс-идея,толкова повече то бяга от теб...Давай по-сротко,бъди уверен в себе си и всичко ще си дойде на мястото :)

MaLkaTa_LaDy
04-25-2011, 16:48
Може би другите неща са ти окей, без притеснителен и тих. Точно такова момче малко момичета биха харесали. Иначе според мен всеки трябва да има както мила и добра страна, така и лоша. Според момента да показва една от двете. В противен случай ще ти се качват на главата.
П.с. Липсата на самочувствие много ще ти пречи.

CherryBell13
04-25-2011, 16:52
Еееееееех поетична душа :) Истината е следната:за някои момичета си момчето-мечта,а за други си пълен идиот :D Зависи от мацката-свестните биха оценили милите жестове и подаръчета,а кифлите ще те сметнат за смешник и ще те използват да им плащаш кафетата и да им правиш подаръци,докато намерят нещо по-добро от теб...Просто трябва да намериш начин да надушваш използвачките ;) Моят съвет е вместо да седиш и да се описваш тук като в сайт за запознанства,да наблегнеш на контактите очи в очи,да бъдеш себе си,да се усмихваш по-често и подходящото момиче само ще се намери...Не се впрягай да си търсиш "мис-перфектна",защото колкото повече търсиш нещо и си го поставяш като фикс-идея,толкова повече то бяга от теб...Давай по-сротко,бъди уверен в себе си и всичко ще си дойде на мястото :)
+1 ;) и аз мисля като нея тук няма да намериш никого пък и аз съм попадала на едни глупаци дето си мислят че тук ще намерят някого- това е лъжа излез навън с приятели може да срещнеш някое момиче с което да те запознаят, а за описанието ти- поне малко милите и културни момичета биха те харесали ;) а кифлите и такива надувки просто ги избягвай няма смисъл само ще те използват ;)

fuckoff101
04-25-2011, 16:57
Аз запознанства не търся във този форум. Имах предвид примерно. С кифли пълно около мен. Не мисля да се променям заради момиче, вече опитах и няма да повтарям грешката си.

ivcheto0o
04-25-2011, 17:00
И аз мисля че зависи от момичето.А на въпроса ти дали бих била с теб ако те познавах-не те познавам и не мога да ти кажа от двата реда описание,но си мисля че имаш ниско самочувствие,вярвай повече в себе си. А това което си написал много ми хареса,но ми е любопитно това за някое специално момиче ли си го писал или просто ей така.

fuckoff101
04-25-2011, 17:04
За сега не съществува момиче за което да напиша такива редове.

ScarletBite
04-25-2011, 17:04
Ниско самочувствие, хм?
Не се изживявай като неразбран поет и романтична душа в този жесток и студен свят, щото така цял живот ще си останеш смотаняк.
Дръж се като мъж, вместо да пускаш смешни самоописания по форуми като няква изпаднала путка. :)

Изгледай това клипче:
http://www.youtube.com/watch?v=4mIfXgtJRNQ


Промени начина си на мислене. В момента разсъждаваш като жалко малко момченце, което буквално проси съчувствие и подобие на плаха симпатия от момичетата.
Не хленчи. Не опитвай да "привлечеш внимание". Преодолей притеснителността си.

Какво можеш да направиш:
1) излизай повече, общувай с повече хора (включително момичета!). Наблюдавай човешките реакции в различни ситуации и при различни думи и жестове и се научи да прилагаш точните неща в точния момент.
2) погрижи се за външния си вид и физиката си. Това е много важно!
3) запиши се на някакъв спорт. Тук не става въпрос само за подобряване на физиката. Отдавна ми е направило впечатление, че спортът изкарва самочувствието в момчетата, състезателния дух, смелостта, мъжествеността и - не на последно място - ги учи на логическо мислене.


:)
Успех!

s3nsual
04-25-2011, 17:09
Ниско самочувствие, хм?
Не се изживявай като неразбран поет и романтична душа в този жесток и студен свят, щото така цял живот ще си останеш смотаняк.
Дръж се като мъж, вместо да пускаш смешни самоописания по форуми като няква изпаднала п***а. :)

Изгледай това клипче:
http://www.youtube.com/watch?v=4mIfXgtJRNQ


Промени начина си на мислене. В момента разсъждаваш като жалко малко момченце, което буквално проси съчувствие и подобие на плаха симпатия от момичетата.
Не хленчи. Не опитвай да "привлечеш внимание". Преодолей притеснителността си.

Какво можеш да направиш:
1) излизай повече, общувай с повече хора (включително момичета!). Наблюдавай човешките реакции в различни ситуации и при различни думи и жестове и се научи да прилагаш точните неща в точния момент.
2) погрижи се за външния си вид и физиката си. Това е много важно!
3) запиши се на някакъв спорт. Тук не става въпрос само за подобряване на физиката. Отдавна ми е направило впечатление, че спортът изкарва самочувствието в момчетата, състезателния дух, смелостта, мъжествеността и - не на последно място - ги учи на логическо мислене.


:)
Успех!
Напълно съм съгласна !
Бтв : клипчето е много яко

ScarletBite
04-25-2011, 17:12
Бтв : клипчето е много яко
Налиии :grin:
Действа ми толкова надъхващо и ме кара да се чувствам малко по-силна. :)

bratignat
04-25-2011, 17:17
От сега ти го казвам - няма да те харесат. Свит си и опитваш да компенсираш с интелект и опити за творчество. Да си развиваш интелекта е нещо хубаво и го подкрепям. Но момичетата не обичат както фукльовците, така и прекалено срамежливите. Освен това, какво ако пишеш/рисуваш/свириш добре? Това не означава, че си добър партньор.

Inloveee_
04-25-2011, 18:33
Не мисля да се променям заради момиче, вече опитах и няма да повтарям грешката си.
А би ли се променил за някой изобщо?
Момчето казва, че не иска да се променя, а вие му давате съвети да не е толкова плах. Няма как да стане.
На колко си?
Може би още не си срещнал подходящото момиче или тя е прекалено близо до теб, а ти не можеш да я видиш?

ShtrudeL
04-25-2011, 19:20
Бихте ли били с мен ако ме познавахте?

Не. Не ми лъхаш на това описание:


самоубийствена разрушителност, непоклатима психика, студена външност, оргазмена вътрешност.

<3

П.П Стихчето е мега лигаво.

elizabethg
04-25-2011, 19:32
Според мен си меланхолик.

Eddie
04-25-2011, 22:28
Дръж се брат, май все още не си се научил да се проваляш с мадамите и затова си толкова срамежлив.