PDA

View Full Version : Трябва ли да се чувствам виновен?



ton
04-25-2011, 16:30
Когато бях на около 5-6 години ми се случи една случка, която наскоро изникна отново във съзнанието ми. Тогава горе долу тъкмо ме бяха светнали как да мастурбирам (надали съм знаел подробности, само как да си "правя кефа"). Спомням си ,че съм търкал гениталиите си в тялото на друго момче. Никога друг път не съм го правил след това ,а и не бих. Не знам какво точно ме е провокирало да го направя. Четох ,че всяко дете е имало някакви подобни преживявания, но съм много притеснен и просто не знам какво да си мисля.. Цялата ситуация е продължила секунди(видели са ме и са ми се скарали вероятно). Притеснен съм от факта ,че съм се "търкал" в друго момче.. чудя се нормално ли е ,не е ли ? На 14 съм , харесвам си момичета, но тази случка някак си ме кара де се чувствам като виновен, та дори насилник :(

Eclipsercho
04-25-2011, 16:51
Гей си. Дори манаф. Ти си срам за обществото. :?

:lol: :lol: :lol:

Или си трол, или си мнооооооого глупав, брато. 8-)

DownloadVirus
04-25-2011, 16:57
Гей си. Дори манаф. Ти си срам за обществото. :?

:lol: :lol: :lol:

Или си трол, или си мнооооооого глупав, брато. 8-)

Като кажете тва трол много смешни ставате ..

djipsito
04-25-2011, 17:19
Кой го знае и Eclipsercho кви ги е вършил...

Не се притеснявай и аз съм правила глупости, които като се сетя си се чудя на акъла. Ама съм била малка... Не се сещай за тва, игнорирай го, не трябва да се чувстваш виновен..

Gr0zDan0v
04-25-2011, 17:21
нз просто пробвай да го забравиш... и гледай да не се повтаря,че тогава вече ще минеш на другия бряг ! :-o

Eclipsercho
04-25-2011, 18:09
Кой го знае и Eclipsercho кви ги е вършил...

Бях сладко детенце и какичките ми се радваха.. :oops:

zooyork
04-25-2011, 18:39
Спомням си ,че съм търкал гениталиите си в тялото на друго момче.

WTF?!??!?!?! :shock:

dimdim
04-25-2011, 18:53
Малките деца са любопитни. Ако не им обясниш нещо, те сами започват да го изследват. Нормално е, като не са ти дообяснили всичко да си направил това. Та ти дори не си знаел какво е секс. Всеки е имал подобни издънки. Особено пък сега, когато всичко около малките деца е СЕКС.
:(

DiDy1
04-25-2011, 19:18
Малките деца са любопитни. Ако не им обясниш нещо, те сами започват да го изследват. Нормално е, като не са ти дообяснили всичко да си направил това. Та ти дори не си знаел какво е секс. Всеки е имал подобни издънки. Особено пък сега, когато всичко около малките деца е СЕКС.
:(

1+

пич ти сам си го каза "Когато бях на около 5-6 години ми се случи една случка . " На 5-6 години , бил си малък , любопитен . Просто забрави за тази случка. Не знам , но аз мисля ,че този който ти го е казал това е искал да те нагади или нещо подобно само за да ти се карат.. Гледаи напред и не се сещаи за това :)

gandalfepi4
04-25-2011, 19:29
Гей си. Дори манаф. Ти си срам за обществото. :?

:lol: :lol: :lol:

Или си трол, или си мнооооооого глупав, брато. 8-)

:grin: :grin: :razz: :razz: :D :D

злият манаф :D

ton
04-25-2011, 20:56
E вие не сте ли попадали в подобни ситуации ..

ozzy
04-25-2011, 21:00
Гей си. Дори манаф. Ти си срам за обществото. :?

:lol: :lol: :lol:

Или си трол, или си мнооооооого глупав, брато. 8-)

Като кажете тва трол много смешни ставате ..

значии повече ник'ви тролове и гноми в форума .. :lol:

Eclipsercho
04-25-2011, 21:29
Като кажете тва трол много смешни ставате ..

Като почнете с комплексарските пълни с химия снимки от фитнеса, много смешни ставате.. :lol:

DownloadVirus
04-25-2011, 21:36
Като кажете тва трол много смешни ставате ..

Като почнете с комплексарските пълни с химия снимки от фитнеса, много смешни ставате.. :lol:

Така ли господин компетентен,как разбра дали взимам химия? Влизал ли си в зала въобще..Смешник..

LambOfGod
04-25-2011, 21:40
При малките деца дори и действия, които изглеждат сексуални нямат сексуална цел... Това просто е преиода на опознаване на телата на различните полове и опит за подражание на по-големите.

Подобна случка не те прави гей и не мисля, че трябва да изпитваш вина.

Eclipsercho
04-25-2011, 21:56
Така ли господин компетентен,как разбра дали взимам химия? Влизал ли си в зала въобще..Смешник..

Арее, комплекса избухна :lol: Скрий се, мишок 8-)

DownloadVirus
04-25-2011, 22:06
Така ли господин компетентен,как разбра дали взимам химия? Влизал ли си в зала въобще..Смешник..

Арее, комплекса избухна :lol: Скрий се, мишок 8-)

Айде бе момченце недъгаво,ела ми го кажи в лицето задмониторен боец ;) Поредното малко лапенце :)

LambOfGod
04-25-2011, 22:10
Впрочем повечето хора, които не се знаимават с фитнес са доста некомпетентни на тема анаболи и стероиди, аз не съм по-малко некомпетентна по въпроса, но все още ми е в главата случката как едно момче обясняваше как някой си е на МЕТАДОН, за да прави мускули и няколко други кимаха убедени в това... :/

DownloadVirus
04-25-2011, 22:12
Впрочем повечето хора, които не се знаимават с фитнес са доста некомпетентни на тема анаболи и стероиди, аз не съм по-малко некомпетентна по въпроса, но все още ми е в главата случката как едно момче обясняваше как някой си е на МЕТАДОН, за да прави мускули и няколко други кимаха убедени в това... :/

Ясно отваряме нова тема тука,но анаболи на 17 години без да се занимаваш и професионално са напълно ненужни..Почти самоубийство..

Eclipsercho
04-25-2011, 22:14
Айде бе момченце недъгаво,ела ми го кажи в лицето задмониторен боец ;) Поредното малко лапенце :)

С тия въздухарски мускулчета от химийки, мислиш ли, че ще можеш да ме пипнеш, ако ти го кажа в лицето бе, отворко? :lol:

Гълта хапчета и се мисли за мъж.. позьорче глупаво.

От повечето ти олигофренски мнения, които съм видял, точно ти се подвизаваш като "задмониторен боец".. така че не плямпай много :lol:

DownloadVirus
04-25-2011, 22:27
Айде бе момченце недъгаво,ела ми го кажи в лицето задмониторен боец ;) Поредното малко лапенце :)

С тия въздухарски мускулчета от химийки, мислиш ли, че ще можеш да ме пипнеш, ако ти го кажа в лицето бе, отворко? :lol:

Гълта хапчета и се мисли за мъж.. позьорче глупаво.

От повечето ти олигофренски мнения, които съм видял, точно ти се подвизаваш като "задмониторен боец".. така че не плямпай много :lol:

Такива малки идиотчета като тебе ги вдигам за бицепс и то за загрявка моето малко момченце,мускулчета от химийки,явно си един прост ХЕЙТЪР и такъв ще си останеш,като не можеш ти да постигнеш нещо,понеже си необразован,не значи,че и другите са така..

Ех деца,на 9-10 години и аз бях така,просто вероятно ти имаш някакъв проблем (ако си по-голям)

Eclipsercho
04-25-2011, 22:30
Такива малки идиотчета като тебе ги вдигам за бицепс и то за загрявка моето малко момченце,мускулчета от химийки,явно си един прост ХЕЙТЪР и такъв ще си останеш,като не можеш ти да постигнеш нещо,понеже си необразован,не значи,че и другите са така..

Ех деца,на 9-10 години и аз бях така,просто вероятно ти имаш някакъв проблем (ако си по-голям)

Толкова много думи изповръща, а нищо не каза.

Не съм хейтър, малкото момченце си ти, нито си ми на годините, нито на акъла (но определно си на 9-10 все още), а твоя най-голям проблем след още 2-3 години на химия е, че единственото което ще можеш да вдигнеш, ще е езика си, мъжаго. 8-)

Време ти е да си лягаш, боцкай една в мускула и гушкай мечо да нанкате. :razz:

iWinYouLose
04-25-2011, 22:31
lol оспамихте се..
по темата: аз съм правил нещо подобно като бях малък но с момиче, не че знаех какво правя :D

DownloadVirus
04-25-2011, 22:35
Такива малки идиотчета като тебе ги вдигам за бицепс и то за загрявка моето малко момченце,мускулчета от химийки,явно си един прост ХЕЙТЪР и такъв ще си останеш,като не можеш ти да постигнеш нещо,понеже си необразован,не значи,че и другите са така..

Ех деца,на 9-10 години и аз бях така,просто вероятно ти имаш някакъв проблем (ако си по-голям)

Толкова много думи изповръща, а нищо не каза.

Не съм хейтър, малкото момченце си ти, нито си ми на годините, нито на акъла (но определно си на 9-10 все още), а твоя най-голям проблем след още 2-3 години на химия е, че единственото което ще можеш да вдигнеш, ще е езика си, мъжаго. 8-)

Време ти е да си лягаш, боцкай една в мускула и гушкай мечо да нанкате. :razz:

Еми виждаме дали не си хейтър , хах ! Ако не си лапенце,вероятно си умственоизостнал ХЕЙТЪР !
Хейтър хейтър хейтър .... Ае завиждай е , лягай и си мисли за тоя на аватара,дето те дразни щото е доста над тебе ;) Не си ти човека който ще каже какво взимам "пич"

Влез първо в зала и тогава ще пишем пак..

И вари си вдигай "надареният" двусантов пишок и лягай ;)

Eddie
04-25-2011, 22:40
Впрочем повечето хора, които не се знаимават с фитнес са доста некомпетентни на тема анаболи и стероиди, аз не съм по-малко некомпетентна по въпроса, но все още ми е в главата случката как едно момче обясняваше как някой си е на МЕТАДОН, за да прави мускули и няколко други кимаха убедени в това... :/

Ясно отваряме нова тема тука,но анаболи на 17 години без да се занимаваш и професионално са напълно ненужни..Почти самоубийство..

Мое съм тъп, ама съм як, ще блъскам доде съм здрав :D Пък после като не мога да дигна чучура заради химията ще му мисля :D

DownloadVirus
04-25-2011, 22:42
Зависи какво взимаш :D

Eclipsercho
04-25-2011, 22:44
@Downloadvirus

Цигането научило една дума и си я повтаря. 8-)

Можеш само да си мечтаеш да си над мен или който и да е друг, с тая куха тиква, която наричаш главата си и тоя въздух наситен с химикали, който мислиш, че е мускули.

На какво точно да завиждам? На празноглавието ти, на малоумщината или неграмотността?

В зала съм влизал, това не е мерило за нищо, момче, само че не съм се боцкал/дозирал/наливал както ти.. а за пишока ми може да говори само майка ти ;)

DownloadVirus
04-25-2011, 22:46
@Downloadvirus

Цигането научило една дума и си я повтаря. 8-)

Можеш само да си мечтаеш да си над мен или който и да е друг, с тая куха тиква, която наричаш главата си и тоя въздух наситен с химикали, който мислиш, че е мускули.

На какво точно да завиждам? На празноглавието ти, на малоумщината или неграмотността?

В зала съм влизал, това не е мерило за нищо, момче, само че не съм се боцкал/дозирал/наливал както ти.. а за пишока ми може да говори само майка ти ;)

Остави бе момко,личи си всичко,смешник си.Това всяко 11-12 годишно го ползва - "майката" Поне нещо оригинално да измислиш..

И пак си ХЕЙТЪР , квото искаш тва говори , само приказки си ;)

И как точно доказваш,че съм боцкал нещо?Доказетелства да видя? ХЕЙТЪР :)

Cucko0
04-25-2011, 22:47
явно не можете да карате по темата !