PDA

View Full Version : Продавам барабани - 350лв.



LizZz
04-25-2011, 18:45
Продават се барабани Mapex Q series.
Bass Drum: 22 x 16
Tom Tom: 12 x 9
Tom Tom: 13 x 10
Floor Tom: 16 x 16

Касата има плътен и блъскащ звук, на микрофони звучи прекрасно с една възглавница вътре, има си дунапрен от вътрешната страна на корпуса, както и флор тома.

С черни корпуси - 9 слойни, с дебелина 7.2mm от череша.
Хардуеъра си бачка като хората, малко е тегав за работа, но стегне ли се няма мърдане (той е металик).
Всички обръчи са окей, болтовете за захващане не изпускат и затягат много добре.

Бойните кожи по томовете са леко зацапани, без вдлъбнатини и си свирят перфе. Марката им е Remo Pinstripe, мисля. Резонансните са си оригиналните ремо(май) с които идва мапекса от производител.

Към комплекта има фус машина пак мапекс H320А, която си е чисто нова направо - никакви следи от употреба, няма загубени части, пружините са силни, механизмите за настройка са супер.

Има и едно барабанче 14" в доста окаяно състояние, без свестен механизъм за пружината и се наложи аз да го побългарявам с едни здрави пластмасови ленти, но пак пружините не се чуват като хората. Със стойка, също в окаяно състояние, но върши работа.

За педал - аматски съм купувал от форума, колкото да пробвам.
И последно - сплеш 10" Стаг, който има приличен звук ако се удря силно.

Купих ги преди година и малко от съфорумец (не му помня ника), когато се бях засилил да свиря по разни банди. След това бях планирал да си купувам чинели, но така и не стана това, а не ги ползвам и няма смисъл да седят.
С тях е свирено на максимум 5 репетиции и един концерт в Тhe Box, след това напуснах бандата и всичко приключи.

Намират се в София, Овча купел 1, може да дойдете на оглед и мога да ви осигуря транспорт до адрес някъде в софия за моя сметка.
За провинцията може с куриер за сметка на купувача или нещо да се измисли с транспорт по познати, нямам идея, зависи от случая.

Снимки засега няма, но ако някой се интересува ще се ангажирам да направя.

Може да ме намерите на телефон 088 900 77 04 в разумно време.
И на скайп - lizzard_1.

Цената им е 350лв.

LizZz
04-26-2011, 18:33
bump

LizZz
05-01-2011, 09:58
Останаха само соло барабанче, стойката му и алт(том-том) 12"х9".
Барабанче + стойка = 35лв.
Том-тома = 40лв.