PDA

View Full Version : губи чувствителност и пада



scanner
04-25-2011, 19:09
Здравейте !
Проблема е следния имам приятелка от 3 месеца лол още на втората седмица почна да напира за секс ок няма проблем си викам!
И така открих този проблем:
-докато трае любовната игра съм на дърво ,но след 5-10 мин губя чувствителност и когато дойде време за същинската част онзи долу е като маркуч не губи пълна форма но остава мек !
-пробвах с орална любов на момичето и се схвана устата ползваме ръце крака каквото се сетите ,но просто не усещам почти нищо.А примерно в началото мога и да свърша ако почне да си играе повече направо изтръпвам при всяко докосване !
-моето решение виагра колкото да задържа ерекцията половин хапче демек 5 милиграма ,но взе да става скъпо и до колкото знам това не е много полезно .
Това ми е решението за да не се излагам защото все пак 1-2 дори и 3 пъти може ама всеки път да не мога да го дигам не е рентабилно :)
НО при мастурбация нямам никакъв проблем дигам го държи си през цялото време не знам !Минахме периода в който да се срамуваме и притесняваме така че не вярвам да е от това !
Търся съвет преди да се стигне до доктор ако някой има такъв проблем някоя техника ако може да сподели ще съм много благодарен или някой допълнителен уред който е ползвал и знае че действа!
И в крайна сметка ако положението е за доктор да ми препоръчате някой в София !
Благодаря за отделеното време!

exsteen
04-26-2011, 06:08
Проблема ти не е долу, а в главата.Демек, на психическа основа се корени-щом при мастурбация няма проблем... значи има нещо което те притеснява, а дали е това че ще се изложиш или нещо друго-примерно че имаш някаква форма на фимоза, нещо там тегне, стяга... това само ти можеш да кажеш :)
Във всеки случай, получава се верижна реакция-има проблем, оная работа ти пада, заради което ти става тъпо и това само по себе си е втори проблем.Трябва да откриеш, кое точно ти пречи да се отпуснеш и накефиш.