PDA

View Full Version : Винаги става така ;((



Gllory
04-25-2011, 19:32
---

beachy_bunny
04-25-2011, 19:40
Виж сега ,ако ти си това на снимката искам да ти кажа,че си едно съкровище .... Свиквай да бъдеш ревнувана ... (не само от това момче,а и от всяко следващо ...) Ревността не е липса на доверие ... това е страх да не изгубиш някого ... И обясни на приятеля си ,че ти си харесвано момиче и вместо да пропилява връзката ви в караници .. по добре да я прекарате в приятни моменти заедно ... : )

beachy_bunny
04-25-2011, 19:44
Виж сега ,ако ти си това на снимката искам да ти кажа,че си едно съкровище .... Свиквай да бъдеш ревнувана ... (не само от това момче,а и от всяко следващо ...) Ревността не е липса на доверие ... това е страх да не изгубиш някого ... И обясни на приятеля си ,че ти си харесвано момиче и вместо да пропилява връзката ви в караници .. по добре да я прекарате в приятни моменти заедно ... : )

TheBeliever
04-25-2011, 19:53
И двамата се държите ужасно незряло. За подобни глупости ли се сърдите? Подвикнала му била - сърдит. Не направил квото е казала - сърдита. И к'во? След всяка караница "Чао"? "Не ми пише", "Излезе от скайп". По скайп ли се разрешават проблемите?

Осъзнайте се! Рушите си връзката от инат и простотия.

Gllory
04-25-2011, 19:59
Виж сега ,ако ти си това на снимката искам да ти кажа,че си едно съкровище .... Свиквай да бъдеш ревнувана ... (не само от това момче,а и от всяко следващо ...) Ревността не е липса на доверие ... това е страх да не изгубиш някого ... И обясни на приятеля си ,че ти си харесвано момиче и вместо да пропилява връзката ви в караници .. по добре да я прекарате в приятни моменти заедно ... : )


Благодаря, аз съм :-)
как да му обяснявам ;оо лелее .. той много се сърди ако почна да говоря някакви такива неща ....

Gllory
04-25-2011, 20:06
И двамата се държите ужасно незряло. За подобни глупости ли се сърдите? Подвикнала му била - сърдит. Не направил квото е казала - сърдита. И к'во? След всяка караница "Чао"? "Не ми пише", "Излезе от скайп". По скайп ли се разрешават проблемите?

Осъзнайте се! Рушите си връзката от инат и простотия.


Ми аз не съм такъв инат и винаги гледам да не се правя на такава за да ни е по-добре .. защото знам че няма смисъл от това да се правя на инат и да си прецаквам нещата.

Downtown
04-25-2011, 20:31
фффф ... От мен ... защотото съм момче ... се очаква да защитя пича ... но не .... според мен успеха на всяка една връзка ... лежи на раменете на мъжа ... Ако той не е търпелив ... и не умее да използва силата на думите - връзката е нестабилна ... вия жените си искате някаква степен на опитомяване ... ако едно момче не умеее да го прави това ................................
А от това което прочетох ... пича е .... доста зле ... сори но не се ли вземе в ръце ... не спре ли да мрънка за щело и нещяло ... сте.. до ...ТАМММ.

montana6
04-25-2011, 21:04
Downtown, не съм съгласен с това, което каза. Връзката е взаимоотношение между двама души и като такава, тя е двупосочна.

Иначе прочетох историята и всичко ми се стори доста несериозно, но все пак да мина на главния въпрос:


Какво да направя, за да си е като преди...

Не мисля, че можеш да направиш нещо, за да си е както преди. Ако не си доволна, разделете се.

TheBeliever
04-25-2011, 21:09
фффф ... От мен ... защотото съм момче ... се очаква да защитя пича ... но не .... според мен успеха на всяка една връзка ... лежи на раменете на мъжа ... Ако той не е търпелив ... и не умее да използва силата на думите - връзката е нестабилна ... вия жените си искате някаква степен на опитомяване ... ако едно момче не умеее да го прави това ................................
А от това което прочетох ... пича е .... доста зле ... сори но не се ли вземе в ръце ... не спре ли да мрънка за щело и нещяло ... сте.. до ...ТАМММ.

Търпение и "опитомаяване" трябват и за двете страни във връзката. За жалост мъжете винаги подценяват усилията, които една жена трябва да прави, за да поддържа хармонията във връзката.

Eddie
04-25-2011, 22:18
Седни да решаваш задачи по математика и всичко ще се оправи. Trust me :)

sensationwhite
04-25-2011, 22:22
историята е кратка- с удоволствие ще те утеша

BlindedAngel
04-26-2011, 04:37
Ревността не е липса на доверие ... това е страх да не изгубиш някого
А това е една от най - големите простотии...Ревността не е страх да не изгубиш някого, ами ниска самооценка, ниско самочувствие и колебание че не си достатъчно добър за другия...

Sh@d0w
04-26-2011, 04:49
Приятеля ти се държи като едно голямо разглезено бебе,което не знае какво иска.Само не разбирам как имаш нерви да му търпиш игричките,нямаш ли поне малко останало самоуважение.

Или го остави и продължи живота си напред,или продължи да му ходиш по гайдата и да му се извиняваш,като същевременно се измъчваш.

That's life,sometimes sucks.

AniBG
04-26-2011, 07:52
Ревността не е загуба на доверие, а именно страха да не изгубиш любимия.. Просто си поговорете и му кажи най-важното - това, че ти си харесвано момиче не значи, че ти харесваш тези, които те харесват.. Кажи му, че ти обичаш само него и независимо от това дали други момчета ти предлагат ти ще им откажеш заради него.. Дай му да разбере, че той е единствен за теб и вместо да ти се сърди за излишни глупости по-добре да ти обръща повече внимание, животът е кратък, а в случая той се държи като разглезено бебе, което не знае какво иска.. Като ти се сърди го остави, игнорирай го, ти не му пиши, остави го той да се сети за теб. Той като види, че не му обръщаш внимание сам ще дойде при теб.. :P

Wrathchild
04-26-2011, 08:16
Само мен ли ме притеснява факта, че си е позволил да ти влезе в скайпа?
Аз след такова изпълнение бих си имала едно на ум и определено не бих била аз тази, която да се чуди как да спаси връзката си.

marin4itu
04-26-2011, 13:06
Само мен ли ме притеснява факта, че си е позволил да ти влезе в скайпа?
Аз след такова изпълнение бих си имала едно на ум и определено не бих била аз тази, която да се чуди как да спаси връзката си.

И аз точно това си помислих като изчетох историята на авторката. Wrathchild е права.