PDA

View Full Version : Тези кошмари ме убиват



beachy_bunny
04-25-2011, 19:59
Знам,че не е нещо кой знае какво,но на мен наистина ми действа ужасно. Мога да кажа,че имам хубава връзка.Единствените проблеми са лъжите,но не тези между нас,а тези с които лъжа родителите си . Той е по голям на 24 аз съм на 17 , нашите не биха приели такава връзка и за това все още не знаят,а ние живеем в лъжи ,това са единствените ни общи проблеми.

Но мен едно нещо ме мъчи всеки божи ден. Сънищата. Постояно сънувам или друго момиче или ,че умира ... ПОСТОЯНО ... Не съм ревнива, смисъл ревнувам,но никога не съм правила скандали за нещо такова .. всичко го задържам в себе си ... Притеснявам се и когато пътува с колата,но пак не казвам нищо. Не мога да проумея също как едно 24 годишно момче може да е с 17 годишно момиче без да има друга. Не знам просто това е някакъв тормоз ... Има момичета които са тормозени от приятелите си ,а аз съм тормозена от сънищата си. Имаше и случай в който спим заедно и аз сънувам,че той е с друга в леглото и той ме събуди ,защото съм плакала.

Имам чувството,че си провалям връзката заради сънищата си. Имах нужда да споделя с някой ... Въпреки,че надали някой би ми помогнал ...

TheBeliever
04-25-2011, 20:06
Цялото напрежение около "тайната" ви връзка ти се отразява.
И явно се съмняваш, че не си достатъчно добра за него, не го заслужаваш и подобни дивотии, които ти тормозят съзнанието и се проявяват в сънищата ти.

УСПОКОЙ СЕ! Не отдавай такова внимание на нещата, които сънуваш, вярвай в себе си, в него и в чувствата му към теб. И аз не знам какво намира един 24 годишен мъж в 17 годишно момиченце, но щом 2 години е с теб (съдя по подписа ти) значи има нещо, което да го задържа при теб.

Grommash
04-25-2011, 20:19
То не е казано, че всички връзки трябва да са 1-3 години разлика.. Както и да е, таа по темата. Лично аз съм се уверил че проблемите се решават, ако споделиш с този, от който идват самите проблеми. Много пъти това се е случвало да е недоразумение. Друг начин за който се сещам е той да те изненада по начин, какъвто не е правил досега. Само той знае какво да направи, за да те увери че си единствена за него и че няма друга. Естествено, сама се досещаш че това ще стане трудно, понеже той не чете форума (предполагам).

Един съвет от мен, ако и занапред не намериш решение на даден проблем, знай че истината винаги е най-добра в този случай. :)

Eddie
04-25-2011, 22:22
Ми к'во да ти кажа, доколкото знам някой като има проблем със сънищата ходи да му баят. Казват, че помага, може да пробваш.

Sh@d0w
04-26-2011, 04:42
Няма значение годините,важно е да си щастлива с човека с който си :) Щом ти е добре с него и си сигурна че той е човека за теб приеми самата ти връзката си като нещо нормално.Няма нужда да се притесняваш от това какво мислят вашетие-живота си е твой.

Моя съвет е,щом не смееш да им признаеш сега,изчакай поне докато навършиш 18 и след това им кажи.Така ще се освободиш емоционално и може би кошмарите ще спрат.Все пак сънищата се основават малко или много на реални преживявания в ежедневието както и на емоциите ни.Също така приеми че той е с теб и само с теб.Ако нямаш реален повод да смяташ че ти изневерява,просто не го мисли.Няма ли доверие една връзка,значи няма да издържи дълго :)

AniBG
04-26-2011, 09:06
Няма значение годините,важно е да си щастлива с човека с който си :) Щом ти е добре с него и си сигурна че той е човека за теб приеми самата ти връзката си като нещо нормално.Няма нужда да се притесняваш от това какво мислят вашетие-живота си е твой.

Моя съвет е,щом не смееш да им признаеш сега,изчакай поне докато навършиш 18 и след това им кажи.Така ще се освободиш емоционално и може би кошмарите ще спрат.Все пак сънищата се основават малко или много на реални преживявания в ежедневието както и на емоциите ни.Също така приеми че той е с теб и само с теб.Ако нямаш реален повод да смяташ че ти изневерява,просто не го мисли.Няма ли доверие една връзка,значи няма да издържи дълго :)
++! Не мисля, че в случая годините са от значение. :? Моите родители имат разлика 9 години и въпреки това са много щастливи заедно. :? Иначе проблемът ти произлиза от там "..че задържаш всичко в себе си." Отпусни се, сподели с някой /най-добре кажи поне на майка си, не вярвам да ти каже нещо, просто и обясни как стоят нещата/. Ако пък смяташ, че ще постъпи по по-неприемлив за теб начин сподели с приятелка, нужно е да си го излееш всичко на някой.. Повярвай ми, след това ще ти стане по-добре :)