PDA

View Full Version : Момчета, какво мислите?



Lolla
04-25-2011, 22:36
Харесвам си 1 момче. ОТ 6 месеца си пишем в скайп . Аз имам приятел, но той замина и ще се върне зимата и при разстоянието Америка -Българя, нещата между нас за момента са неясни, не се знае какво ще става....

Но не ка мина към момчето .През тези 6 месеца може и да ми се е струвало, че има намеси от негова страна, но абсолютно нищо коккретно. Единствената ни по-близка среща беше за участие в един конкурс с още 3ма. След конкусрса 2пъти правихме среща на "отбора" на която той не дойде. Едно друго момче от отбора ги организира тези срещи. Сега ми казва "хайде на кино", но това аз не мога да рзбера дали е само към мен или да отидем като "отбор". В същото време мен ме кефи 1вото момче, а не върви да каза на това " ми покани и другия".

Въпросът ми към момчетата е - странно ли ще ви е някое момиче да ви покани на кино? Защото за момента това ми е варианта. Ще изгубите ли интерес? Ще ви стане ли странно?


Мерси

w1311819w
04-25-2011, 23:16
Няма да е странно, даже е добре понякога и момичетата да поемат инициативата - се на нас чакате!

Аз, лично в твоя случай бих се притеснил за "гаджето" ти което така хубаво си го въртиш на пръста.
Като ще курволясваш докато го няма, да си го бяхте изяснили, не момчето да си мисли, че го чакаш, и да седи на сухо, а ти да си уговаряш срещи за gang bang с "отбора".

GLaDOS
04-26-2011, 00:05
Изясни си първо нещата - кой с кого и тогава предприемай нещо.
Ам иначе примерно ако кажеш "Ходи ми се на кино ,няма с кой да ида , искаш ли да ходим ? " или пък каквото и да е (може да пробваш по-остро да намекнеш за киното) няма да има проблем . :)

GregoryHouse
04-26-2011, 01:38
Еми няма странно. Go, baby, go!

daq96
04-26-2011, 05:17
ами ако едно момиче харесва едно момче. А момичето иска да знае дали момчето я харесва то тя трябва да го попита. Защото ако момчето не я харесва не смятам за нормално той да й каже
- Не те харесвам. (профилактично)
Затова когато харесваш някой дори да си момиче ако искаш да знаеш ще питаш.

Така че смятам че е напълно нормално.

Lolla
04-26-2011, 13:59
Няма да е странно, даже е добре понякога и момичетата да поемат инициативата - се на нас чакате!

Аз, лично в твоя случай бих се притеснил за "гаджето" ти което така хубаво си го въртиш на пръста.
Като ще курволясваш докато го няма, да си го бяхте изяснили, не момчето да си мисли, че го чакаш, и да седи на сухо, а ти да си уговаряш срещи за gang bang с "отбора".

За гаджето - той беше този, който преди да замине и да го няма следващите 10 месеца ми каза "не знам дали чувствата ми ще издържат". За момента чакаме да видим как ще се чувстваме един без друг и да преосмислим дългата и не чак толкова безпроблемна връзка. Дали сме си свобода ( кино, кафе). Той знае за въпросното момче и ми е казвал "нямам против да пиете кафе". Киното е малко повече от кафето, но подчертах, че няма да сме сами, т.е не е среща! :)

bleckys
04-26-2011, 14:04
Щом приятеля ти няма нищо против.. А и евалата.. Една от малкото, която казва на приятеля си.. Повечето теми относно други момчета са свързани с криене.. :?