PDA

View Full Version : как зарибявате мацка когато не е сама, а с приятелки ?



kremsupa
04-25-2011, 23:56
здравейте ! нов съм във форума.
любопитно ми е вие как подхождате когато искате да зарибявате някоя мацка, а тя е в компания на 2-3 нейни приятелки ??

LambOfGod
04-26-2011, 00:00
Зарибяваш и трите.. :с

Downtown
04-26-2011, 00:36
Сам ще е изключително трудно .... почти невъзможно .... трябва ти доверен приятел ... който да занимава останалите ... и в един момент да те отърве от тях :)... Има много детайли по въпроса, но няма как да ги опиша всички в една тема ... ако си мераклия и любопитен ... пиши на лично :D

GregoryHouse
04-26-2011, 01:12
Push and pull tactics. И Която върже е обикнвено 8-) Ама трябва да можеш да говориш свободно, да си забавен и да можеш да импровизираш. Ако си глътнал бастуна...заеби тая работа.

straus
04-26-2011, 04:54
Треа да се отцепи от стадото 8) Ще я викна настрани, уж за нещо важно и такам :)
Иначе и добър приятел може да свърши работа, ама да не стане така да украде мацката, за това сам е по сигурно ;)

strikerwal
04-26-2011, 06:14
Просто бъди душата на компанията не си гълтаи езика пускай по някои лаф да се посмеят но като цяло забрави това което гледате всички по филмите със облизването на устните и този тип жестове първо че е тъпо после че нqма да им минат повqрвай ми жена/момиче иска ли секс с теб ще го направи така че обръштаи внимание и на 2-те/3-те но като цяло повече на избранницата ако всичко е точно до 2-3 дни макс е твоя ;) поне при мен така става.
А и не гони момиче колкото повече я преследват толкова повече бяга момичетата обичат да ги гонят но когато спрат почва да им е кофти и сами идват ;) :-P

anonymous708973
04-26-2011, 08:42
Един близък приятел го каза адски точно - "спечели приятелките й първо.
Ако са в бар, ще им пратя по един коктейл и когато отида да се запознаем, няма да съм странният пич от съседната маса, а готиният пич, който праща хубави коктейли".

Emilen
04-26-2011, 09:22
Най-странното е, че няколко пъти, при подобни ситуации ми се е случвало да искам едно момиче, а да получа друго...

Downtown
04-26-2011, 15:26
Най-странното е, че няколко пъти, при подобни ситуации ми се е случвало да искам едно момиче, а да получа друго...
Това е целта де ... ако ще го правиш без помощ. Гледаш да спечелиш приятелките й ... а тази дето си харесваш напълно я игнорираш ... след това както казаха по горе ... може да я викнеш настрани и завързваш някаква маловажна тема и в един момент я питаш ... имаш ли си приятел.
Ако каже не. Казваш - тогава ще ти оставя нещо за спомен - и я целуваш.
Ако каже да. Казваш - ми не му казвай за това тогава - ще пита "за какво" и отново директно целувка ...
Ако ти бие един шамар ... което не е въобще изключен факт ... отиваш и си избираш друга :D

thefreak
04-26-2011, 16:08
Един близък приятел го каза адски точно - "спечели приятелките й първо.
Ако са в бар, ще им пратя по един коктейл и когато отида да се запознаем, няма да съм странният пич от съседната маса, а готиният пич, който праща хубави коктейли".

То това го обсъждахме, отправната точка е ясна, оттам нататък става трудно.

Kinghood
04-26-2011, 16:42
Първо: Трябва да бъдеш уверен в себе си. Ако имаш колебания си стягаш задника и се държиш мъжката.
Второ: Ако седят 3чките на бара или на сепаре или където и да било им пращаш по едно коктейлче, ще се изръсиш, но ще си заслужава. Когато се обърнат ги поздравяваш небрежно (под небрежно имам в предвид вдигане на чашка или к'вот се сетиш) и заглеждаш продължително въпросната мацка в очите.. ама не в долните, а където трябва после ще гледаш долу. :D
Трето: Вече си се стегнал и ше сваляш девойчето. Отидаш до нея и уш питаш приятелките й дали може да я откраднеш за малко и я поглеждаш в очите (една усмивка не би навредила). Ако е тръгнала с теб, значи си късметлия! След това отивате някъде на по-уединено място. И трябва само да й признаеш, че я харесваш много и че е адски красива и си адски щастлив, че ти е отделила от времето си. Гледай я в очите! През цялото време! Голям коз, не го осъзнаваме, но е огромен! След това си ти :-P внимавай какво говориш, говори по-малко! Нека има загадка. Жените обичат да говорят! Изслушвай я внимателно.
В крайна сметка всичко зависи от момичето, ако ти откаже не се предавай! Бъди настоятелен! Ще пожънеш успех.

Parallel
04-26-2011, 18:35
Като перефразираш обстоятелствата, не е толкова трудно.Даже като се замисля е по-лесно.Трябва да я накараш да мисли, че е най-красивата от компанията.И съответно тя ще визуализира в съзнанието си, че си избрал нея точно поради тази причина, и вероятно ще им стане много приятно.След като си при тях, те ще са много и правдоподобно ще ти задава всяка една от тях въпроси.Трябва отговора към всяка една от тях да е апатичен освен към нея.Ще се почувства, че обръщаш внимание единствено на нея и тя ще е готова да отвърне.

anonymous708973
04-26-2011, 18:46
И трябва само да й признаеш, че я харесваш много и че е адски красива и си адски щастлив, че ти е отделила от времето си.

В крайна сметка всичко зависи от момичето, ако ти откаже не се предавай! Бъди настоятелен! Ще пожънеш успех.

Тия двете са абсолютно щуротия.
Вижда ме някъв си там в бар и идва да ми обяснява колко много ме харесва. Алооо, ти сефте ме виждаш, може да съм супер проста пача.
Относно второто... най-мразя един мъж да прилага п**кенски номера. Като кажа не в тази ситуация, значи е не. Ставаш и си тръгваш.

Номерът е не да ми обяснява колко съм неземна - бързо ще изгубя интерес. Поддържай напрежението, не ми сваляй звездите от небето.

Kinghood
04-26-2011, 19:02
Тия двете са абсолютно щуротия.
Вижда ме някъв си там в бар и идва да ми обяснява колко много ме харесва. Алооо, ти сефте ме виждаш, може да съм супер проста пача.
Относно второто... най-мразя един мъж да прилага п**кенски номера. Като кажа не в тази ситуация, значи е не. Ставаш и си тръгваш.

Номерът е не да ми обяснява колко съм неземна - бързо ще изгубя интерес. Поддържай напрежението, не ми сваляй звездите от небето.[/quote]

Всяка супер проста пача би искала да чуе, че е харесвана.
"Ставаш и си тръгваш". НИКОГА! Ако се отказвам пред всяка трудност, която ми подхвърли живота... отдавна щях да увисна на някое въженце. Има си граници, не бих нахалствал излишно и безсмислено, но си има тънкости :) .
А за обяснението колко си неземна казах, че трябва САМО да спомене, колко е красива и да й благодари за отделеното време от чиста любезност. :)

anonymous708973
04-26-2011, 19:11
Но не трябва да ми казва, че ме харесва МНОГО, че съм СУПЕР красива и да ми благодари, че съм му отделила от времето си.
Може да каже "Ммм, сладка си" - по-неангажиращо, по-будещо интерес и запазващо напрежението. А защо да ми благодари за времето? Да не съм английската кралица?
Щом съм станала и съм отишла с него на друга маса, значи ми е харесал. Ако беше грозен или с поведение на селски бек, нямаше да съм там.
Но не е нужно да ме издига на пиедестал. :)

Downtown
04-26-2011, 19:32
И трябва само да й признаеш, че я харесваш много и че е адски красива и си адски щастлив, че ти е отделила от времето си.

В крайна сметка всичко зависи от момичето.

Олеее ... чак ми е трудно да изкажа колко си в греша :D
Съжалявам, но тук ще трябва да се съглася с Пантерката .... тя кажи речи обесни точно за какво става въпрос ... ако ги прехвалиш ... лесно ще изгубят интерес.
Аз като момче ... знам че това е грешен подход ... тя поне като момиче го потвърди.
:-)

Kinghood
04-26-2011, 19:40
Следващия път ще отида до некое маце и ще и кажа: Мм, сладка си. Обаче, ако не дойде с мен и не събудя интерес в нея ти ще дойдеш да си лафиш с мене :D Съгласна ?
А защо пък да не ти. Не е нужно да си с благодордническа титла, че да оценява отделеното време. А и нямам в предвид да й падне в краката и да и целува токовете, просто може да се държи по-изискано, защото това се запомня. Но си и зависи от момичето. Трябва да имаш нюх, да можеш да предцениш дали обича да задържа вниманието върху себе си или е срамежлива, дали е кифла и обича да говори за моловете или е готова да ти скочи и да се възползва от теб. :-D

prasyte
04-26-2011, 20:12
Вие луди ли сте като са в компания е най-лесно не ти трябва никой аз сам съм свалял три наведнъж и трите ме харесаха обаче бяха най-добри приятелки и никоя не тръгна с мен щото щяла да предаде другите.
Иначе за успех е най - добре с приятел, аз с един приятел си имаме стратегия ама няма да я разкривам тука.

Extremescream
04-27-2011, 06:11
От гледната точка на мацка ще ти кажа- почти невъзможно, освен ако всички девойки не са отишли с мисълта да се забият с някого. А и дори да сте си няколко момчета, пак биха ви отрязали, само малко по-грубо.

Спомени: (Офтопик, просто се присетих за тази случка) :D
Прибираме се от дискотека сутринта рано ( Китен) и някакви поне 5 минути вървят след нас и правят опити да се запознаем. Едната от нас говори по телефон, другите две сме толкова заспали, че само до тия ни беше.
-Искате ли да се запознаем?- пита единият.
- Не.- отговаря моята приятелка.
- Еееееее, много сте грубииии. Какво, не сме ли хубави?- пак тия.
- Не. - аз.

Emppu90
04-27-2011, 06:13
Ако е до мен - Ръчкане, побутване, галене и главно намеци и погледи...

Ако е по - далеч от мен - Намеци, погледи, бъзичета и повтарянето на името и с определен тон и начин.

norain
04-27-2011, 08:08
Един близък приятел го каза адски точно - "спечели приятелките й първо.
Ако са в бар, ще им пратя по един коктейл и когато отида да се запознаем, няма да съм странният пич от съседната маса, а готиният пич, който праща хубави коктейли".


Tekila Sunrise или Sex with da Bitch :Д супер са :D
Относно, мисълта на твоя приятел - прав е!

straus
04-27-2011, 09:22
Един близък приятел го каза адски точно - "спечели приятелките й първо.
Ако са в бар, ще им пратя по един коктейл и когато отида да се запознаем, няма да съм странният пич от съседната маса, а готиният пич, който праща хубави коктейли".


Tekila Sunrise или Sex with da Bitch :Д супер са :D
Относно, мисълта на твоя приятел - прав е!
Да ги спечелиш на твоя страна ок, не да ги сваляш, щото от много столове на земята ще седнеш!

anonymous708973
04-27-2011, 16:39
Един близък приятел го каза адски точно - "спечели приятелките й първо.
Ако са в бар, ще им пратя по един коктейл и когато отида да се запознаем, няма да съм странният пич от съседната маса, а готиният пич, който праща хубави коктейли".


Tekila Sunrise или Sex with da Bitch :Д супер са :D
Относно, мисълта на твоя приятел - прав е!

За мен мохито или джин с тоник (газирана вода ако е, ще е идеално).
Мерак ми е и за Маргарита... :) Оох, много искам да ме черпят коктейл. :Д Като по филмите е.

Downtown
04-27-2011, 16:48
От гледната точка на мацка ще ти кажа- почти невъзможно, освен ако всички девойки не са отишли с мисълта да се забият с някого. А и дори да сте си няколко момчета, пак биха ви отрязали, само малко по-грубо.

Спомени: (Офтопик, просто се присетих за тази случка) :D
Прибираме се от дискотека сутринта рано ( Китен) и някакви поне 5 минути вървят след нас и правят опити да се запознаем. Едната от нас говори по телефон, другите две сме толкова заспали, че само до тия ни беше.
-Искате ли да се запознаем?- пита единият.
- Не.- отговаря моята приятелка.
- Еееееее, много сте грубииии. Какво, не сме ли хубави?- пак тия.
- Не. - аз.

Е тия са били абсолютните НЪРДОВЕ ... "Какво, не сме ли хуваби?" :razz:
Ако пичовете знаят какво правят .... те и мястото и времето са сбъркали :D

straus
04-27-2011, 16:49
Един близък приятел го каза адски точно - "спечели приятелките й първо.
Ако са в бар, ще им пратя по един коктейл и когато отида да се запознаем, няма да съм странният пич от съседната маса, а готиният пич, който праща хубави коктейли".


Tekila Sunrise или Sex with da Bitch :Д супер са :D
Относно, мисълта на твоя приятел - прав е!

За мен мохито или джин с тоник (газирана вода ако е, ще е идеално).
Мерак ми е и за Маргарита... :) Оох, много искам да ме черпят коктейл. :Д Като по филмите е.
С тия коктейли... айде от мене един облак :lol:

RaWw
04-27-2011, 18:24
Един близък приятел го каза адски точно - "спечели приятелките й първо.
Ако са в бар, ще им пратя по един коктейл и когато отида да се запознаем, няма да съм странният пич от съседната маса, а готиният пич, който праща хубави коктейли".


Tekila Sunrise или Sex with da Bitch :Д супер са :D
Относно, мисълта на твоя приятел - прав е!

За мен мохито или джин с тоник (газирана вода ако е, ще е идеално).
Мерак ми е и за Маргарита... :) Оох, много искам да ме черпят коктейл. :Д Като по филмите е.
С тия коктейли... айде от мене един облак :lol:
++

Alekssandyr
04-27-2011, 18:29
Зависи от броя на мацките ;) Ако са ДВЕ (2) е възможно приятелката и да ти направи блок, но ако са ТРИ (3) я отделяш за момент (уж) и започва "зарибявката" :)

kremsupa
04-29-2011, 01:22
а ако всичките се държат като кучки и се опитват те затапят през цялото време ???

anonymous708973
04-29-2011, 05:42
Оттегляш се с достойнство, преди да си станал жалък.

skatew
04-29-2011, 08:12
Оттегляш се с достойнство, преди да си станал жалък. +1

everybodilies
04-29-2011, 16:12
Подкарай цялото стадо..не отцепвай овците :lol: :lol:

skatew
04-29-2011, 17:55
Подкарай цялото стадо..не отцепвай овците :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: :razz:

kremsupa
05-17-2011, 01:04
уикенда бяхме на купонче. не и обръщах много много внимание...
по едно време на вечерта ми предложи да сме танцували заедно !!! не можах да повярвам...отказах й.по късно се опита да ми направи намек да танцуваме заедно, може би защото й бях отказал оървия път. пита ме дали не танцувам с нея защото не съм можел да танцувам. казах й че всъщност съм брейкар и ако имаше достатътно простраство , бих направил хеликоптер пред нея :D никакъв брейкара не съм, но тя се върза. не се престраших да й взема телефона, как да действам сега ?
да го взема ли от нейната приятелка < тази която правеше купона, м ?

Schulze
05-17-2011, 01:08
Ако момичето ти харесва, давай смело напред. Според мен няма какво да се чудиш.

DarkTemplar
05-17-2011, 09:27
към автора: много си тъп Саше... :)
true, true

Drako89
05-17-2011, 10:13
уикенда бяхме на купонче. не и обръщах много много внимание...
по едно време на вечерта ми предложи да сме танцували заедно !!! не можах да повярвам...отказах й.по късно се опита да ми направи намек да танцуваме заедно, може би защото й бях отказал оървия път. пита ме дали не танцувам с нея защото не съм можел да танцувам. казах й че всъщност съм брейкар и ако имаше достатътно простраство , бих направил хеликоптер пред нея :D никакъв брейкара не съм, но тя се върза. не се престраших да й взема телефона, как да действам сега ?
да го взема ли от нейната приятелка < тази която правеше купона, м ?

Пич ако питаш мен си окалял положението много яко, по-добре не я търси повече!

stynioo
05-17-2011, 10:46
уикенда бяхме на купонче. не и обръщах много много внимание...
по едно време на вечерта ми предложи да сме танцували заедно !!! не можах да повярвам...отказах й.по късно се опита да ми направи намек да танцуваме заедно, може би защото й бях отказал оървия път. пита ме дали не танцувам с нея защото не съм можел да танцувам. казах й че всъщност съм брейкар и ако имаше достатътно простраство , бих направил хеликоптер пред нея :D никакъв брейкара не съм, но тя се върза. не се престраших да й взема телефона, как да действам сега ?
да го взема ли от нейната приятелка < тази която правеше купона, м ?

Пич, ако се правиш на недостъпен няма успееш .. :(

umri
05-17-2011, 16:39
Един близък приятел го каза адски точно - "спечели приятелките й първо.
Ако са в бар, ще им пратя по един коктейл и когато отида да се запознаем, няма да съм странният пич от съседната маса, а готиният пич, който праща хубави коктейли".

Не съм чел надолу от тва.

Това е най-голямата простотия, дето може да направи някой. Отчаяно. Все едно с тези коктейли им купуваш вниманието и са задължени да ти обърнат внимание. Да не говорим, че един коктейл е 5 лева. Да се ръснеш 50 лева за коктейли.. то по-добре на ку'рва да идеш. Моето впечатление е, че жените не обичат да бъдат купувани, най-малко по тоя евтин начин.

Тоя, дето ти ги разправя тия истории...

robertdowney
05-17-2011, 17:06
Един близък приятел го каза адски точно - "спечели приятелките й първо.
Ако са в бар, ще им пратя по един коктейл и когато отида да се запознаем, няма да съм странният пич от съседната маса, а готиният пич, който праща хубави коктейли".


Много филми гледаш.

А по темата издебни я когато е сама. Не може да е винаги с приятелките си.

BeastLover
05-17-2011, 17:29
Абе докато са в бара може и да не се разделят.Няма да тръгне в кенефа да я гони за да е сама.Кофти е само,че другите може да решат да се правят на кучки и да преебат работата.Интересна тема де.

Alekssandyr
05-17-2011, 18:19
Пикапьорчета, микапьорчета, а-у .. :D

djipsito
05-18-2011, 00:04
Един близък приятел го каза адски точно - "спечели приятелките й първо.
Ако са в бар, ще им пратя по един коктейл и когато отида да се запознаем, няма да съм странният пич от съседната маса, а готиният пич, който праща хубави коктейли".


Зависи от пича, и това, което иска мацката, в някои ситуации може и да се получи готино запознанство, обаче аз лично най-мразя, да се чувствам едва ли не длъжна с нещо, заради тва, че ме е почерпил. За тва мразя да ме черпят, не че не е приятно.. Предпочитам да ме покани да танцуваме (примерно..)

ccdesigns
05-18-2011, 09:17
уикенда бяхме на купонче. не и обръщах много много внимание...
по едно време на вечерта ми предложи да сме танцували заедно !!! не можах да повярвам...отказах й.по късно се опита да ми направи намек да танцуваме заедно, може би защото й бях отказал оървия път. пита ме дали не танцувам с нея защото не съм можел да танцувам. казах й че всъщност съм брейкар и ако имаше достатътно простраство , бих направил хеликоптер пред нея :D никакъв брейкара не съм, но тя се върза. не се престраших да й взема телефона, как да действам сега ?
да го взема ли от нейната приятелка < тази която правеше купона, м ?

Aко имаш повечко пространство някъде близо до компютъра бързо търси Brake уроци в YouTube. Не е чак толкова труден хеликоптера, само пространство трябва.