PDA

View Full Version : 1 съветче ако може да ми дадете :X



strikerwal
04-26-2011, 10:16
Декември правя 21, имал съм 2 дълги връзки с точни момичета които продължиха над 6 месеца и съм имал много за по 1-2 вечери които са били само за спорта :D .Днешно време пълно с кyрви, малко са обаче свестните :X . Наскоро харесах си 1 момиче красиво готино и най - важното свястно. Аз със нея се познавам от 4-5 години насам но вяло, когато се засечем лафиме със нея и сестра й ( те са еднояични близначки ).В петък излязохме на дискотека само аз и тя, пиинахме по нещо раздувахме си някакви истории пусках по някои лаф и потанцувахме. След което аз я изпратих до тях.... Проблема е следния, днес се държи с мен мн. яко настиска ми се е силно казана дума, но прегръща ме почти постоянно. На следващия ден се държи хладно с мен почти не говори...вадя и думите с ченгел, а бе САД :D. тя сега завършва на 18 е в момента, 3ти Януари е родена зодия козирог.....с него на глава няма излизане :D (съдя по сестра ми и тя е на 3ти Януари ). Ако може някакво съветче да ми дадете ще съм ви мн. благодарен :)! предварително благодаря.....

Emilen
04-26-2011, 10:19
Споменаваш, че са еднояйчни близначки... Сигурен ли си, че не ги бъркаш и да си бил с едната, а другата да те "отрязва"? Ако е така - няма такъв смях...

strikerwal
04-26-2011, 10:21
не не различават се едната има малка бемка на лицето др. няма....

Emilen
04-26-2011, 10:24
Аз лично, мога да си го обясня само, че е крайно непостоянна и вероятно, като я "удари хормонът", ти се нахвърля. Това предполага, че няма намерение да е с теб и си само моментно увлечение за нея. Не очаквай кой знае какво, в такъв случай.

strikerwal
04-26-2011, 11:32
доколкото знам от неина приятелка ( моя братовчедка ) и е говорила че съм симпатичен и готин ама тези думи не отговарят на действията....и още нещо w skype. по тел е отворена в добрия смисал на думата а иначе е сдухана бая време ми отнема докато я накарам да се отпусне...

Eclipsercho
04-26-2011, 12:20
Грешен раздел, бро.

anonymous708973
04-26-2011, 13:00
(Проблема е следния, днес се държи с мен мн. яко настиска ми се е силно казана дума, но прегръща ме почти постоянно. На следващия ден се държи хладно с мен почти не говори...вадя и думите с ченгел, а бе САД :D.

И си сигурен, че и двата дни е тя, а не еднояйчната й близначка? Ама сигурен? Ако бях аз и имах близначка, задължително щях да направя такъв номер на някого 8-)

cunt
04-26-2011, 13:03
ти си толкова грозна че няма как някой да те обърка хахахаха

strikerwal
04-26-2011, 13:49
Убеден съм че е една и съща, различажам ги 2те се пак ги познажам отодавна, но немога да си обясня поведението за 1 ви път ми се случва. Това е нереално просто, вие жените сте отврат существа понякога, ФАКТ е обаче. че неможем без вас. :shock:

DarkTemplar
04-26-2011, 14:06
Ти всъщност кво искаш от нея - връзка или просто секс?

dimitar_ak
04-26-2011, 14:09
Аз съм близнак. Номера в този случай не върви. Когато става дума за емоциална връзка и харесване никога не са ме бъркали с брат ми.

strikerwal
04-26-2011, 14:23
по горе в поста бях написал че има достатъчно к*рви за секс винаги има кандидатки свястните са малко....връзка търся :wink:

Sh@d0w
04-26-2011, 14:27
Тогава що си пуснал темата в раздел секс?

bloodyF
04-26-2011, 14:36
много са такива като нея-и от женски, и от мъжки пол.
по скайпа и по телефона са много яките и на живо така се спичат, че не е истина просто...
говори със сестра й, може нещо да ти помогне

strikerwal
04-26-2011, 14:37
честно казано днеска мн. задачи ми се струпаха на главата и не съм обърнал никакво внимание каде съм пуснал темата :-x

Kinghood
04-26-2011, 17:00
Слушай са внимателно. Този трик е толкова стар, колкото е стар и светът. Е не съм най-стария на 19 съм ама .. знам и аз туй - онуй. Това, че единия ден се държи яко, а на другия хипер sh*t е защото иска да те накара да се влюбиш в нея. Как ще стане пък т'ва се питате повечето сега? Ми много просто! Този въпрос те измъчва нали? Да. Мислиш за нея, за поведението й, за к'во ли още не! ВОАЛА. (Който не го е схванал, да не се мъчи. Този, който трябва, ще ме разбере.) Може би, даже ще те избягва известно време и после изведнъж ще ти звънне и ще ти се метне на вратленцето. Но ти не се отказвай. Това е тест. Гледай да си близо до нея, а ако искаш да спре с игричките просто й кажи, че я харесваш и признай чувствата си. Успех :)

strikerwal
04-26-2011, 17:12
Евалата пич мн. благодаря за съвета, да си призная интересното е че не бях се сблъсквал със близначки до сега, или по точно не бях харесвал близначка, защото там трябва мн. да внимавам да не стане засечка :D. Но като цяло си прав, мисля за реакцията й : кое как защо. Защото при такива обстоятекства незнаеш как да постъпиш.....дано си прав, те свестните са малко и не се дават лесно :shock: :lol:

Kinghood
04-26-2011, 17:32
Евалата пич мн. благодаря за съвета, да си призная интересното е че не бях се сблъсквал със близначки до сега, или по точно не бях харесвал близначка, защото там трябва мн. да внимавам да не стане засечка :D. Но като цяло си прав, мисля за реакцията й : кое как защо. Защото при такива обстоятекства незнаеш как да постъпиш.....дано си прав, те свестните са малко и не се дават лесно :shock: :lol:
Ще се дадат.. няма къде да ходят :D

Dwars
04-26-2011, 18:02
на 18 е и тя не знае какво иска... целуни я и ще разбереш...

cigarettekisses
04-26-2011, 18:09
срамежливи са тези,които прекалено много искат да се харесат на другите.:D вероятно и за това не е много разговорлива на моменти.
а за това,че е непостоянна-едни дни се едно не й пука за тебе,други ти се нахвърля и блябля :D според мен е защото е възможно да се притеснява от обвързване,да се чувства като в затвор и някви такива,да се чувства задушена някак си и да има някакви притеснения.
звучи малоумно,не мога да ти опиша точно,но..мога да ти кажа,че е от личен опит и според мен това е.
и мисля,че те харесва,просто не може да се отпусне пред теб.принципно в общуването има няколко фази:1вата-опитваш се да се харесаш на другия и съзнателно прикриваш лошите си черти.2ра-другия те е приел такъв ,какъвто си и вече можеш да си себе си.очевидно момичето е на фаза 1ва още.:D

Parallel
04-26-2011, 18:23
Щом момичето променя настроението, има 2 варианта.Или приема съвети от друг или се опитва да привлече внимание.По вероятно е второто.Но не се давай лесно, че ще ти се качи на главата!

strikerwal
04-26-2011, 19:20
не не да ми се качва на главата няма как да стане няма да дам но за съветите от др лица напълно възможно

nerazbranoZLO
04-27-2011, 14:18
ти си толкова грозна че няма как някой да те обърка хахахаха


Fail, bro. Pure fail.