PDA

View Full Version : имам много пъпки и черни точки по лицето



hiseto0
04-26-2011, 11:51
здавейте искам да ви помоля да ми кажете някякво лекарство или маска за лицето че последните няколко дни имам много пъпки и черни точки и това ме подлудява ...... благадаря ви предварително :) :) :)

roshavkotof
04-26-2011, 15:20
http://mvcosmetics.files.wordpress.com/2010/04/garnier_pure_3in1_170.gif

:)

moderated by
Cucko0

nomatterwho
04-26-2011, 16:07
http://mvcosmetics.files.wordpress.com/2010/04/garnier_pure_3in1_170.gif

:)

И аз щях да предложа същото.
Даже ако си вземе с четчицата по-добре - за релакс. 8-)

Ssummerjam
04-26-2011, 16:28
Може да пробваш "Зинерит", но той е само за пъпки. :)

daniela9228
04-26-2011, 16:34
този гарниер въобще не действа . ползвах го в продължение на година и нищо ... няма лек срещу черни точки . но можеш да се мажеш с лимон той запушва порите

victoriassecret1
04-26-2011, 16:52
За черните точки опитай домашно приготвената маска с кисело мляко и сода. Много добре почиства и кожата става мекичка. :)

CupcakeMonster
04-26-2011, 16:56
аз мога да кажа и повече няма да имаш .. но няма да се мажеш :D

?? 8-)

XxStupidMuffinxX
04-26-2011, 17:12
Отиди на козметик да ти го почистят добре и след това го поддържай. ;)

vagarious
04-26-2011, 17:43
Аз пък онзи ден изпорбвах една за премахване на черни точки:
-- мажат се проблемните зони с БЕЛТЪК и върху него се лепи тоалетна хартия. 8-) Върху нея пак се маже с белтък.Чака се 20-30мин. докато изсъхне и бавно се отлепя от лицето.След премахването, се изплаква и се маже с жълтъка.Също се стои около 20мин. и се изплаква.
На мен ми помогна,имаше ефект наистина.Попринцип кожата ми е смесена/мазна, а след маската нямаше лъщене, нямаше черни точки, нямаше нищо. :wink:

daniela9228
04-27-2011, 19:08
аз пък си правя маска с пяна за бръснене и една чаена лъжичка сода за хляб . разбъркват се двете и се намазва по лицето с въртеливи движения . след това се изплаква добре с топла вода . лично на мен много добре ми действа . кожата ми става мека и гладка и почистена , което е най - важното

GrippingBosh
04-27-2011, 19:30
Аз пък онзи ден изпорбвах една за премахване на черни точки:
-- мажат се проблемните зони с БЕЛТЪК и върху него се лепи тоалетна хартия. 8-) Върху нея пак се маже с белтък.Чака се 20-30мин. докато изсъхне и бавно се отлепя от лицето.След премахването, се изплаква и се маже с жълтъка.Също се стои около 20мин. и се изплаква.
На мен ми помогна,имаше ефект наистина.Попринцип кожата ми е смесена/мазна, а след маската нямаше лъщене, нямаше черни точки, нямаше нищо. :wink:
Уха,това ще го пробваам ,нищо ще ше съм Мис Тоалетна Хартия ,но сигурно си заслужава
Като заговорихме за тоалетни ,чувала съм че пъпките се намазват с урина и така минавали ,който не го е гнус да пробва :lol:
За черните точки ,какъвто и продукт да ползвате или само се заличават леко и не се виждат толкова или продукта нищо не прави.Единственият начин е стискането

vagarious
04-27-2011, 19:32
Е то хахаха :lol: няма значение каква хартия ще е,просто така пишеше.
Аз днес сложиш обикновена домакинска хартия и пак имаше ефект.Така, че все тая ... :lol:

DesSsi
04-27-2011, 20:33
Е то хахаха :lol: няма значение каква хартия ще е,просто така пишеше.
Аз днес сложиш обикновена домакинска хартия и пак имаше ефект.Така, че все тая ... :lol:

а колко пъти в седмицата се прави ? и да попитам необходимо ли да се слага хартия в смисъл сега четох и пишеше същото което си казала обаче без хартията ?

zlatit0o
04-27-2011, 21:26
Аз пък онзи ден изпорбвах една за премахване на черни точки:
-- мажат се проблемните зони с БЕЛТЪК и върху него се лепи тоалетна хартия. 8-) Върху нея пак се маже с белтък.Чака се 20-30мин. докато изсъхне и бавно се отлепя от лицето.След премахването, се изплаква и се маже с жълтъка.Също се стои около 20мин. и се изплаква.
На мен ми помогна,имаше ефект наистина.Попринцип кожата ми е смесена/мазна, а след маската нямаше лъщене, нямаше черни точки, нямаше нищо. :wink:
Уха,това ще го пробваам ,нищо ще ше съм Мис Тоалетна Хартия ,но сигурно си заслужава
Като заговорихме за тоалетни ,чувала съм че пъпките се намазват с урина и така минавали ,който не го е гнус да пробва :lol:
За черните точки ,какъвто и продукт да ползвате или само се заличават леко и не се виждат толкова или продукта нищо не прави.Единственият начин е стискането

Не съм съгласна, може и със "парна баня".. например във солариум когато има водни пари порите се отпушват и черните точки падат ;)

Alexislee
04-28-2011, 05:58
Използвай ''Зинерит'' сутрин и вечер + Гарниер 3 в 1(2 пъти в седмицата като маска). От ''Зинерит''-а още на 3-тия ден имаше ефект при мен-без лъщене, почти излющени пъпки. Вече го използвам в продължение на 2-3 месеца и разликата е значителна! http://apteka.framar.bg/08001148/%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%82-%D1%81%D0%BE%D0%BB-30-%D0%BC%D0%BB- Тук пише, че е 15,19лв., но аз из Добрич го намирам и за 13 и нещо. Със сигурност не са дадени пари на вятъра! :-D :-D :-D

kalpazanka
04-28-2011, 07:05
Може да пробваш "Зинерит", но той е само за пъпки. :)

Първо предупреждение по точка 13.
Alexislee, вече ходиш по тънък лед.


Авторке, зарежи козметиците и си вземи направление за дерматолог. Антибиотици така напосоки, още повече във форум, не бива да се предписват.

DarknessCore
04-28-2011, 11:17
BioTrade : Acne out до 1 седмица ще видиш голяма разлика. Трябва да се мажеш сутрин и вече редовно :) не ти трябва рецепта за да го вземеш. има го в гугъл да си го поръчаш. има кремове и лусиони на него.