PDA

View Full Version : Какво ви харесва в даскало и какво не ?



RaWw
04-26-2011, 12:33
:)

smoker4e7o
04-26-2011, 12:42
Харесвам приятелите си, всички са много готини (с някои изключения).
НЕ харесвам даскалите, защото наистина пишат ниски оценки. И не харесвам цялата образователна система на България, но тъй като няма какво да направя по въпроса си седя и търпя. 8-)

kamen971
04-26-2011, 13:13
Харесвам някои от приятелите си ,харесвам :Математика,Български език,История, и др. предмети.Не харесвам простаците и наркоманите около училище . :? :)

NAPAST94
04-26-2011, 13:18
Харесва ми това, че мога да се видя с хора, които не поддържам кой знае какъв контакт извън училище, някой друг интересен предмет и т'ва е...
Честно казано, изглежда оттегчително, обаче повече от 2 седмици плътно без да ходя на училище, започва да ми доскучава 8-)

SmilezZz
04-26-2011, 13:37
Харесва ми:
....че се виждаме с приятели..
... някои от предметите. Например БЕЛ,Химия..
... Това,че ако имаме желание можем да научим много неща..

Не ми харесва:
... Агресията сред учениците.
... Писане на оценки по симпатии.
... Несериозно отнасяне към учебния материал и от страната на учениците,и от страната на някои учители..

Като цяло в момента се сещам за това,ако се сетя за нещо друго,ще си редактирам поста..

Ssummerjam
04-26-2011, 15:17
Харесва ми, че съм сред хора, харесват ми някои предмети [ например история, БЕЛ, биология, психология.. ], събиранията с класа извън училище. Не ми харесва нереалното оценяване, писането на оценки по симпатии, агресията и интригите срад учениците, деленето според социалното положение. :)

gab4ooo
04-26-2011, 16:21
кефят ме учениците . много бързо се сприятелихме (защото съм 8-ми клас) , учителите са невероятни . всичко си разбирам от материала.няма май нещо което да не харесвам . може би скуката :ДДД

zlatit0o
04-26-2011, 16:27
Харесва ми:
- да се срещам с приятели и да се запознавам с други хора
- харесвам у-щето защото винаги мога да науча нещо, което ще ми трябва занапред в живота
- има много забавни извънкласни занимания
- някои предмети
- часовете по БЕЛ, когато обсъждаме неща от живота с госпожата

Не ми харесва:
- писането на оценки по симпатии
- когато учителите не се интересуват от учениците ако имат нужда от помощ
- агресията между учениците
- учениците, които бягат от час с цел ГАЗАРИЯ :?

awerw
04-26-2011, 17:08
Харесва ми заради някои учители и ученици и стола 8-)
Не ми харесва заради повечето ученици които са в него, пак някои учители, сградата също не ми харесва.

Djuff
04-26-2011, 17:28
Харесвам съучениците си /с малки изключения/,някой учители /като хора, не като преподаватели/, женската тоалетна на 3тия етаж,стола и лавката, огромния ни двор,някой класни стаи.

Не харесвам това, че учителите са несириозни което прави и учениците такива, правят много компромиси и децата минават между капките незаслужено/то и аз съм несериозна и минавам така между капките ама.../ ;д, не харесвам мъжките тоалетни.

Greennight
04-26-2011, 19:44
Харесва ми предимно социалната му страна.Почти всичко друго е под всякаква критика.

DeAdLyDoSe
05-06-2011, 07:49
Харесва ми това, че мога да бъда с приятели...Радвам се, че повечето ми съученици се оказаха свестни хора...Хубаво е , че научавам много нови неща, които все някога ще са ми от полза...Понякога в час става много забавно...Повечето уроци са интересни...Радвам се, че учителите се опитват да ни мотивират по всевъзможни начини да учим, макар и понякога да прекаляват с разказите за ужасно трудния 9ти клас... Мероприятията, които училището организира също са много интересни.Благотворителни концерти (винаги ми се случва да се разплача когато някое мъничко детенце започне да пее), театър, среща с някой писател,екскурзии и др.


Не ми харесва, че ни се налага да учим в една сграда с друго училище... Дразня се, че отношението към всички деца не е еднакво(нима това, че баща ти е еди кой си те прави по специален от останалите).Изнервям се когато някои "професори" говорят и обясняват паралелно с учителя.Всеки има право да се изяви, но все пак трябва да се проявява някакво уважение към преподавателите.Повечето неща, които не ми харесват в училището са най вече в учениците...Сред учителите не ми допадат твърде амбициозните както и неинтересуващите се от нищо...

Nakadah
05-06-2011, 08:09
От тази тема спокойно се ражда тема: "Харесва ли ви ВОЛФ? Защо си мислите че ще го избегнете?"

:lol: :lol:

NomNomNom
05-06-2011, 08:39
Харесва ми това, че мога да получа доста информация в разнообразни сфери , стига да попитам някого .
Не ми харесва учебната програма, системата като цяло . Като започнем от излишното блъскане на история от математици в 11ти клас , минем през - всички сте равни , ще учите едно и също , и стигнем до поведението на учениците + несериозното такова от страната на преподавателите понякога .
Яд ме е , че трябва да ставам 6 за да ми крещят цял ден диваци на главата + да ми пропагандират православие в час по БЕЛ , в АЕ да се крещи повече от междучасията . Нищо не може да се прочете на спокойствие . Яд ме е, че чак сега реших да взема мерки , а не се преориентирах още в прогимназията . Ако някога имам деца, няма да ги оставя да тъпчат толкова време на едно място . Така де, ако ги видя, че имат желание.

Всичко това е изписано и казано вече, но и аз да се разпиша.

ch0c0late44
05-08-2011, 13:13
Не ми харесват класните стаи,мръсотията и държанието на някой учители и ученици.Не харесвам програмата,образователнат система,не си харесвам класа и някой предмети.Чиновете и столовете са под всякаква критика.Не ми харесва че точно до училището ни има лудница или нещо от сорта (ку-ку скул както му викат ;д) и постоянно някви от там прескачат оградата и влизат в нащо дскл.

Нещата които ми харесват са сравнително малко.Това че мога да се видя с приятелите си,харесва ми и че оправиха тоалетната на нашия етаж,вече не е с разбити врати и изкъртени плочки (понеже в женската редовно се събираме на седянка хД) И също че се водим едно от най-добрите училища във Варна,после от нас се влиза директно по гимназии и прочие.