PDA

View Full Version : Хранителни Добавки



logico
04-26-2011, 14:38
1. Искам да попитам хранителните добавки вредни ли са?
2.Аз съм на 16 години и искам да си закупя ето тази http://www.fitneshrani.com/slin-sane/ хранителна добавка.. ще ми кажете ли дали като я приемам ще има някакви странични ефекти и дали въобще ще ми навреди???

Извинявам се за рекламата!

и ще помоля тези който няма да коментират по темата и ще усмиват правописните ми грешки просто да не пишат

redbul2
04-26-2011, 15:19
1. Искам да попитам хранителните добавки вредни ли са?
за теб на тая възраст са много вредни!

2.Аз съм на 16 години и искам да си закупя ето тази http://www.fitneshrani.com/slin-sane/ хранителна добавка.. ще ми кажете ли дали като я приемам ще има някакви странични ефекти и дали въобще ще ми навреди???

Мммне,не я приемай.Шом се занимаваш със стрийтфитнес изобщо не ти трябва и няма да ти свърши никаква работа.Момче,влизай в залата и се счупи от тренировки. :D Ти си направо щека и с лостовете ще си останеш такъв

и ще помоля тези който няма да коментират по темата и ще усмиват правописните ми грешки просто да не пишат
Естествено,че ще коментираме правописа ти! Ти на какво си се надявал? Сега си ни паднал в ръцете :-D Ще те Усмиваме нонстоп

Everytime
04-26-2011, 15:20
Махни го тоя Слин Сейн :)
По-добре си вземи един протеин.

logico
04-26-2011, 16:18
Махни го тоя Слин Сейн :)
По-добре си вземи един протеин.
а може ли да ми препоръчаш някой но да не е много скъп

Everytime
04-26-2011, 16:20
еми мога да :) Кажи до колко лева разполагаш,обаче за 20 няма как :)

logico
04-26-2011, 16:29
еми мога да :) Кажи до колко лева разполагаш,обаче за 20 няма как :)
ми до 50-60... повече не мисля да давам

DownloadVirus
04-26-2011, 16:31
Много скъпо излиза..По-добре си набави от храна ..

logico
04-26-2011, 16:39
Много скъпо излиза..По-добре си набави от храна ..
мен ми трябва протейн да кача маса защото съм много слаб... може ли да си правя шейк от мляко мед орехи и канела преди и след тренировка дали ще има ефект

DownloadVirus
04-26-2011, 16:52
Много скъпо излиза..По-добре си набави от храна ..
мен ми трябва протейн да кача маса защото съм много слаб... може ли да си правя шейк от мляко мед орехи и канела преди и след тренировка дали ще има ефект

Маса не се качва така..От протеина няма да качиш маса..С толкова малко особенно..Ако мислиш да качваш само от протеин ще излезне дооооооооооста скъпо,говорим почти за ТЕЧИРИцифрена сума / месечно :)

Шейк от мляко и мед можеш да си правиш , но без орехи след тренировка..Преди можеш с орехи,но 2 часа преди тренировка гледай да си ял бавни въглехидрати , напримел ориз / картофи..

logico
04-26-2011, 17:02
Много скъпо излиза..По-добре си набави от храна ..
мен ми трябва протейн да кача маса защото съм много слаб... може ли да си правя шейк от мляко мед орехи и канела преди и след тренировка дали ще има ефект

Маса не се качва така..От протеина няма да качиш маса..С толкова малко особенно..Ако мислиш да качваш само от протеин ще излезне дооооооооооста скъпо,говорим почти за ТЕЧИРИцифрена сума / месечно :)

Шейк от мляко и мед можеш да си правиш , но без орехи след тренировка..Преди можеш с орехи,но 2 часа преди тренировка гледай да си ял бавни въглехидрати , напримел ориз / картофи..

ok :)

LookAtMeNow
05-01-2011, 20:16
Пич каде си тръгнал да се помпаш с тая добавка :D :D :D
Ти си за протейн+креатин НИЩО друго не ти трябва :)

navar
05-01-2011, 21:34
Пич каде си тръгнал да се помпаш с тая добавка :D :D :D
Ти си за протейн+креатин НИЩО друго не ти трябва :)
бах...честно ли ве ....протеин + креатин =ММ