PDA

View Full Version : Изчистване на мазнини



radeberger
04-26-2011, 15:37
Понеже лятото наближава искам да изчистя малко мазнини (основно около корема). И + фитнеса мисля да започна да тичам вечер. Въпросът ми е : да продължа ли да пия протеин преди и след тренировка? И ако евентуално продължа, мога ли да го комбинирам с някакъв FatBurner?

thefreak
04-26-2011, 16:00
Можеш ама файда от протеина няма да има, ако си си наумил да гориш мазнини само.
За да има смисъл от него трябва да правиш доста силови тренировки и да НЕ наблагяш на кардиото, защото няма да имаш енергия.

Каквото аз съм забелязал, сега мога да бягам, ще се уморя да кажем след 5 километра, следобяд може пак 5 климоетра, вечерта пак и така.
Докато силова тренировка сутрин + една вечерта почти ти гарантира поне болки във ставите и мускулите.
В такъв смисъл ти казвам че не е добре да комбинираш силова със кардио.
Ако ще гориш мазнини, тичай си, леки тренировки, много повторения със малко кила, пий фат бърнър.
Ако ще качваш маса, остави кардиото и фат бърнъра и тогава можеш да наблегнеш на протеините.

Greennight
04-26-2011, 16:13
Фат бърнер+Протеин не ми звучи добре като комбинация.

radeberger
04-26-2011, 16:20
А да речем BCAA ? Мисля си как да намаля до минимум загубата на мускулна маса докато изчиствам мазнини.

DownloadVirus
04-26-2011, 16:29
Хах много смешно 8-) Не искаш да губиш мускулна маса а ми говориш,че почваш фитнеса (кардио само :D :D )

radeberger
04-26-2011, 16:42
Хах много смешно 8-) Не искаш да губиш мускулна маса а ми говориш,че почваш фитнеса (кардио само :D :D )

Не съм казал, че ще правя само кардио. Искам да продължа да ходя на фитнес, но да поизчистя малко мазнини (3-4 кг).

DownloadVirus
04-26-2011, 16:46
Хах много смешно 8-) Не искаш да губиш мускулна маса а ми говориш,че почваш фитнеса (кардио само :D :D )

Не съм казал, че ще правя само кардио. Искам да продължа да ходя на фитнес, но да поизчистя малко мазнини (3-4 кг).

3-4 кг мазнини ли или 3-4 кг телесно?

fatrat
04-26-2011, 17:15
Фат бърнер+Протеин не ми звучи добре като комбинация.ххахахах скрий се!
@автора ако имаш кинти може само на протеин и глутамин да караш-останалото от храненето.
Ако искаш по-бързо едно окси елит про или хипердрайв 3.0 (добър отзив пил съм) или пойзън. Със сигурност не взимай МХП дрен и подобни прохормони. Протеин си пии преди след трен. и след кардио.

thefreak
04-27-2011, 14:21
А да речем BCAA ? Мисля си как да намаля до минимум загубата на мускулна маса докато изчиствам мазнини.
Няма да загубиш никаква мускулна маса, при условие че си я натрупал естествено, ако наблегнеш на кардиото само.

thefreak
04-27-2011, 14:22
Фат бърнер+Протеин не ми звучи добре като комбинация.ххахахах скрий се!
@автора ако имаш кинти може само на протеин и глутамин да караш-останалото от храненето.
Ако искаш по-бързо едно окси елит про или хипердрайв 3.0 (добър отзив пил съм) или пойзън. Със сигурност не взимай МХП дрен и подобни прохормони. Протеин си пии преди след трен. и след кардио.
Тоя протеин за къв ще му е ако ще набляга на кардиото само ти си знаеш.

fatrat
04-27-2011, 16:02
Фат бърнер+Протеин не ми звучи добре като комбинация.ххахахах скрий се!
@автора ако имаш кинти може само на протеин и глутамин да караш-останалото от храненето.
Ако искаш по-бързо едно окси елит про или хипердрайв 3.0 (добър отзив пил съм) или пойзън. Със сигурност не взимай МХП дрен и подобни прохормони. Протеин си пии преди след трен. и след кардио.
Тоя протеин за къв ще му е ако ще набляга на кардиото само ти си знаеш.
бягай да сереш другаде бе. Протеин основно и винаги се използва. Ако не иска да сваля мускул за това му е! Капиш?

thefreak
04-27-2011, 16:26
Фат бърнер+Протеин не ми звучи добре като комбинация.ххахахах скрий се!
@автора ако имаш кинти може само на протеин и глутамин да караш-останалото от храненето.
Ако искаш по-бързо едно окси елит про или хипердрайв 3.0 (добър отзив пил съм) или пойзън. Със сигурност не взимай МХП дрен и подобни прохормони. Протеин си пии преди след трен. и след кардио.
Тоя протеин за къв ще му е ако ще набляга на кардиото само ти си знаеш.
бягай да сереш другаде бе. Протеин основно и винаги се използва. Ако не иска да сваля мускул за това му е! Капиш?
Бягай да сереш другаде? Супер ерудиран...
Пий протеини и после като ги спреш и спаднеш като спукана топка да не питаш "Защо?".
Недей да сравняваш протеините от месото с тези които са на прах.
Още повече, като няма голямо натоварване на мускула и да пиеш протеини файда никаква, със кардио освен да се стегнеш и изчистиш друго няма да направиш.

fatrat
04-27-2011, 16:31
не ми обяснявай на мене ерудирания.. аз каквито неща съм пил ти не си сънувал! И не съм спаднал! Така ,че ти си необразования в момента!

DownloadVirus
04-27-2011, 16:34
Хах freak викам си взема една пица и да седна да чета,големи филми измисляш :D След като спреш протеините ще се стопи мускула ти,защото са биле протеини на прах :razz: :razz: :razz:

thefreak
04-27-2011, 16:41
не ми обяснявай на мене ерудирания.. аз каквито неща съм пил ти не си сънувал! И не съм спаднал! Така ,че ти си необразования в момента!
Ти си няква машина ве знам те е аз тебе...

Everytime
04-27-2011, 16:42
freak,наистина тука изтърси голяма глупост.

thefreak
04-27-2011, 16:43
Хах freak викам си взема една пица и да седна да чета,големи филми измисляш :D След като спреш протеините ще се стопи мускула ти,защото са биле протеини на прах :razz: :razz: :razz:
Ти сериозно ли смяташ, че това което пиеш на прах струва 5 стинки.
Както и ти ли препоръчваш кардио да съчетава с протеини?
Смисал сериозно ли?
Ако такива не се ебавате и сериозно си го мислите няма какво да говоря повече.

thefreak
04-27-2011, 16:45
freak,наистина тука изтърси голяма глупост.
Може и да съм преувеличил. Ама не мога да се съглася с това - протеини + кардио. Човека иска да чисти, то това няма логика в такъв случай.

LastFN
04-27-2011, 16:54
На какви глупости се начетох :shock: :shock: :( :( .Как може да критикуваш протеина,ти чуваш ли се въобще бе момче.Протеина е задължителен,ако тренираш без значение правиш ли кардио или не.На него целта му е да изчисти мазнини не мускул,от протеина не се качват мазнини.Мисля че да спориш за действието на протеина е просто смехотворно и не трябва да имаш връзка с главния мозък, ако наистина го мислиш това,което казваш.

DownloadVirus
04-27-2011, 17:06
Най-вероятно пича е дочул отнякъде,че от протеина ставаш направо говедо,пълен изрод ,дава сила на добитък,тяло на Арнолд и к*р на динозавър,не е баш така :grin:

Everytime
04-27-2011, 18:18
freak,наистина тука изтърси голяма глупост.
Може и да съм преувеличил. Ама не мога да се съглася с това - протеини + кардио. Човека иска да чисти, то това няма логика в такъв случай.

Наистина преувеличи.Във всички статии и теми за протеина,както и във книгата на Арнолд се споменава,че приема на протеин увеличава изгарянето на мазнини. :)

А и протеина на прах не е само за спортуващи.Може да бъде приеман от всеки.Тва все пак е хранителна добавка,а не някаква система която ти прави мускулите ей така и като спреш приема ти отиват и мускули и всичко.Мускули ще загубиш само и единствено,ако спреш да тренираш и си прецакаш хранителния режим. :)