PDA

View Full Version : Цикъл и симптоми



mkio
04-26-2011, 16:17
Здравейте! Притеснена съм, защото цикълът ми закъснява вече с 4-5 дни. Не съм правила секс без презерватив, винаги е проверяван и беше здрав. Болят ме гърдите, коремът, нервна съм, но го няма и няма. Обмислям ако не ми дойде до 2 дни да си купя тест за бременност. Нито съм била под стрес, нито съм пила антибиотици... Притеснявам се главно за здравето си.Защо закъснява толкова :? Имам цикъл от 4 години, следва да се е нормализирал вече. Макар и да е минимален, има ли шанс да е станало нещо?
(Нямам възможност да посетя гинеколог)


Не искам нападки, от рода на"има хиляди такива теми". Всеки, който е бил в подобно положение, знае колко нерви и притеснения са, макар и безпочвени, каквито предполагам са в моя случай! : )

Giosterica
04-26-2011, 18:20
Щом го правиш с презерватив, и после проверяваш дали е скъсан...
не виждам защо трябва да се притесняваш толкова много. И на мен този месец ми закъсня с 3 дена. Успокой се, но все пак за да си по- спокойна може да си вземеш тест .

bloodyF
04-26-2011, 19:31
ТЕСТ ЗА БРЕМЕННОСТ
и няма да имаш повече съмнения : )

kalpazanka
04-28-2011, 06:19
Може да не е бременност. Отивай при гинеколог.

ri41
04-28-2011, 12:49
сега се менят сезоните, организма се опитва да се настрои според времето, напълно нормално е, при такива резки смени от -10 градуса и другата седмица 25 градуса какво очакваш, не се притеснявай, може за всеки случаи да си направиш тест, но не се паникьосвай

mkio
04-28-2011, 15:08
Благодаря ви за отговорите! Направих си тест, беше отрицателен, но все още не ми е дошло-вече седмица. Ще почакам още малко и ще вървя на лекар :)

nana1234
04-29-2011, 14:32
аз съм във същото положение закъснява ми вече 5 дни ... направих си тест и беше отрицателен .... и на мен все още не ми е дошло .... разбирам колко притеснена си