PDA

View Full Version : за дълготраен грим



asd25
04-26-2011, 16:38
искам да ви попитам ползвате ли термална вода за след грима? в интернет бях чела,че е добре след грима да се пръска термална вода за да фиксира грима и да се задържи по дълго...и ако да от аптеката ли мога да си я взема? или да ми препоръчате някакъв друг продукт за дълготраен грим ?? :)

XxStupidMuffinxX
04-26-2011, 17:32
Ами да, наистина помага.Аз съм пробвала на Аvene, а в момента съм с Uriage.Много съм доволна от нея.Важното е да имаш и качествен грим.Ако искаш може и да си купиш основа за грим. :-)

SexyBitch
04-26-2011, 17:40
А хора колко струва горе-долу :-) И ако се ползва некачествен грим-има ли ефект, а и за фдт-помага ли да се задържи по-дълго? :-)

XxStupidMuffinxX
04-26-2011, 17:47
Uriage-a беше някъде към 13-14 лева - 300ml.За Аvene-a - не помня.
Aми зависи..за най-дълготраен грим препоръчвам Мaybeline Affinitone 24h.Струва 12лв.A иначе..аз бях с Impala и пак ми беше дълготраен.

asd25
04-26-2011, 18:05
а основата какво представлява смсл слага си преди фдт..а после като се сложи фдт не е ли някакси гадно..смсл дали ще е попила основата?

XxStupidMuffinxX
04-26-2011, 20:12
Еми тя си попива бързо като крем.Аз не използвам, защото много рядко слагам ФДТ. :)

Pospalanka
04-27-2011, 13:20
Аз попринцип .. много много не ползвам фон-дьо-тен .. но напоследък нещо се запалих .. иначе след като си измия лицето (с пяна за лице) си слагам от този крем-основа Nivea Make up Starter http://www.hiclub.bg/Images/Cache/Image_808040_2.jpg
Има два вида - син (за нормална кожа) и розов (за суха и чуствителна - моя е такъв) . Аз си го взех зимата защото кожата ми се лющеше от студа .. но го ползвам и като основа за грим .. нищо не ми пречи след като вечерта съм си измила лицето и слагам крем на сутринта отново да сложа от този крем за основа : )) Харесва ми .. и кожата става някак мекичка и гладка и попива за по-малко от 1 минута .;р Цената е около 9 лв .. ;р

asd25
04-27-2011, 17:26
мерси за мненията муцита! :-)
някакво основа да ми препоръчате да не е много скъп? :)

Pospalanka
04-27-2011, 19:39
Аз попринцип .. много много не ползвам фон-дьо-тен .. но напоследък нещо се запалих .. иначе след като си измия лицето (с пяна за лице) си слагам от този крем-основа Nivea Make up Starter http://www.hiclub.bg/Images/Cache/Image_808040_2.jpg
Има два вида - син (за нормална кожа) и розов (за суха и чуствителна - моя е такъв) . Аз си го взех зимата защото кожата ми се лющеше от студа .. но го ползвам и като основа за грим .. нищо не ми пречи след като вечерта съм си измила лицето и слагам крем на сутринта отново да сложа от този крем за основа : )) Харесва ми .. и кожата става някак мекичка и гладка и попива за по-малко от 1 минута .;р Цената е около 9 лв .. ;р


9 лв ... ;рр