PDA

View Full Version : Близнаците



adidaskataWE
04-26-2011, 17:08
Благодаря предварително!

againstyou
04-26-2011, 17:17
Хах започнала си да харесваш брат му .. ми ко няма като са близнаци. :D Аз мисля,че трябва да се откажеш и от двамата.Те са братя,а ти ги подтикваш да се карат за тебе .. просто не го заслужаваш,сорка ако съм груба.И тва че не си искала .. бля бля.

catyyyy
04-26-2011, 17:19
Ем знай,че братя никога,ама абсолютно никога няма да се скарат за момиче и във всеки един случай ще предпочетат никой да не е с момичето,отколкото тя да е с единия и другия да страда!
Няма смсл да се занимаваш с тях.Намери някой,който няма брат или поне брат му е по малък!

Sh@d0w
04-26-2011, 17:21
Ми ти си си виновна,може да са се карали,но ти наливаш масло в огъня.Как може да се обаждаш на единия за да го питаш за брат му :shock:

Ако искаше да не се получава така,първо трябвало е да приемеш поканата на първия когато е настоявал,за да си изясните всичко.

По-добре ги остави и двамата на мира.

adidaskataWE
04-26-2011, 17:27
Ми ти си си виновна,може да са се карали,но ти наливаш масло в огъня.Как може да се обаждаш на единия за да го питаш за брат му :shock:



не,аз не съм питала за брат му като м се обадих,просто го потах какво прави и той ми каза,че има работа и да не му звъня повече,ако съм искала да говоря с брат му да звъня на него.Това беше целия разговор,никога не съм питала за брат му,когато разговарям с него.

mlakniwe2
04-26-2011, 17:33
Направете сандвич :) I hope you know what i mean

Shakiro
04-26-2011, 17:48
За разлика от останалите аз съм оптимист и ще ти кажа какво става. ВИНАГИ когато има братя ( или сестри ) има доминиращ,
всмисъл, че има човек, който подчинява брат си (като мен :-D ). Първоначално ти си била влюбена в по - силния, а по - късно (сега) в по - слабия. Ако той ( с когото ходиш ) наистина те ощастивлява, просто докажи на брат му, че го харесваш и не искаш той да забранява любовта между двамата. Ъндърстенд :)

nomatterwho
04-26-2011, 17:51
Ами гадно е така да заставаш между двама братя, но все пак ще ти кажа да се откажеш от тях. Пък и дори да се опитваш, те ще те зарежат, защото няма да допуснат едно момиче да ги скара.. Пък и единия близнак като ти е казал, че това няма да се повтори значи е обмислил ситуацията и не му прави чест да прехвърлиш чувствата си от брат му към самия него. Относно дали е имало разговор между тях за теб - 100% са говорили, няма как просто от къде единия да ти каже "Ако искаш да говориш с брат ми, обади му се на него" и т.н.

SuperBadSuperFresh
04-26-2011, 18:26
Ти си просто момиче,приеми го.Те са братя и колкото и да се карат за момичета (вкл.теб),винаги ще са си братя.Постъпи достойно,отдръпни се и от двамата.

ScarletBite
04-26-2011, 19:34
http://www.youtube.com/watch?v=oyg7HKDZAKw&feature=related

8-) 8-) 8-)

Shakiro
04-27-2011, 05:33
Олеле, какъв намек. :D :D

Emppu90
04-27-2011, 05:55
Стигнах само до...



'' ... Започнах да харесвам брат му... ''
+
Аватара ти..



... и спрях да чета.

justonegirlwithonehope
04-27-2011, 08:32
Сама си си виновна за ситуацията, в която се намираш.Ти самата не знаеш какво искаш, та ние да ти кажем как да постъпиш ли ? Не може днес да искаш единия, а утре другия.Боже . . :?

adidaskataWE
04-27-2011, 17:04
те не са еднакви .. ранояйчни близнаци са.Различни са много по външен вид и характер,но искат и харесват еднакви неща.Не съм минала от единия на другия,защото първия ме е зарязал .. И пропуснах да напиша,че бившия ми вече си има приятелка и мисля,че не би трябвало да му пука за мен ..

SiNiStEr
04-27-2011, 17:13
Стигнах само до...



'' ... Започнах да харесвам брат му... ''
+
Аватара ти..



... и спрях да чета.

забрави потребителското име :-o

s3nsual
04-27-2011, 17:53
Според мен не е трябвало да се занимаваш и с двамата :? Това е изключително глупаво . Представи си как би се чувствала ти , ако имаше сестра и се появи някой , който да се забърква и с двете .
В момента и двамата са ти ядосани , защото заради теб са си поразвалили отношенията . Най-доброто , което можеш да направиш е да ги оставиш и двамата . Няма какво друго да направиш

SmilezZz
04-27-2011, 18:08
Спри да се занимаваш и с двамата..
Всяка една връзка си има край - приеми го и продължи напред.. Пък и връзката ви не е била кой знае колко дълга - така,че се съмнявам да си се привързала толкова много към бившия си..

Djenka
04-27-2011, 18:45
От една страна, щом единия брат те е зарязал, значи няма право да ти държи сметка :-x Брат му пък сигурно се чувства виновен заради натискането. И хопа - кавга.

От друга страна, и за теб не е добре да се хващаш и с двамата.

Ти си знаеш :)

Josefinne
04-27-2011, 18:49
Може би брат му го е насторил срещу теб. Изчакай малко време да се поотложат нещата. Наистина пиши и си говори само с този, с който искаш да бъдеш. Обясни му, че нещата с първия брат не са се получили, че дори не сте се целували и харесваш втория и искаш да сте заедно. После го остави да си помисли.

П.П.
Тройка с двама близнаци - е т'ва ми е мечтата ! Ама да са яки и двамата!

blackking
04-27-2011, 18:56
Май и ти не знаеш кой от двамата харесваш.Остави ги ;) Постъпи както трябва.

BloomF
04-27-2011, 19:28
Това, че са братя близнаци би трябвало да ти обясни всичко. Те са отраснали заедно, държат един на друг. Вторият е предпочел да не бъде с теб за да не нарани брат си.. И е разбираемо де.

FATALITY
04-28-2011, 05:54
Мисля, че не трябва да правиш нещо. Та те са братя- НЕ ТРЯБВА ДА СЕ КАРАТ ЗАРАДИ МОМИЧЕ !!

Sunshine88
04-28-2011, 11:43
Постъпи разумно и ги остави и двамата. Интригата става прекалено голяма! Особено със студеното държание на бифшият ти. Не виждам какво друго можеш да направиш...

0shy
04-30-2011, 11:49
Стигнах само до...



'' ... Започнах да харесвам брат му... ''
+
Аватара ти..



... и спрях да чета.

забрави потребителското име :-o
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

adidaskataWE
05-01-2011, 16:07
П.П.
Тройка с двама близнаци - е т'ва ми е мечтата ! Ама да са яки и двамата![/quote]

яки са ;д

nepowtorima
05-01-2011, 16:56
Повечето казват, да ги оставиш, че нямало смисъл и т.н. Ако бившия ти.. вече си има гадже.. остави го.. А другия ако те харесва апък и ти имаш чувства към него.. няма как да ти кажат .. ае остави ги.. ама никой не знае, колко трудно се преживява неизживяна любов.. и то без гаден край.. Така, че започни да общуващ с второто момче.. и ако той те приеме.. супер, ако не здраве.. ще мине.. и това ще преживееш.. нито ще е първия, нито последния

fUcKsMiLe
05-02-2011, 06:05
Стигнах само до...

'' ... Започнах да харесвам брат му... ''
+
Аватара ти..


... и спрях да чета.забрави потребителското име :-o
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: + :lol:

bloodyF
05-02-2011, 11:35
аватара ти е епичен :shock: :shock:

а иначе сигурна ли си, че ги различаваш? :lol:

mitkoyyy
05-02-2011, 12:25
те не са еднакви .. ранояйчни близнаци са.Различни са много по външен вид и характер,но искат и харесват еднакви неща.Не съм минала от единия на другия,защото първия ме е зарязал .. И пропуснах да напиша,че бившия ми вече си има приятелка и мисля,че не би трябвало да му пука за мен ..
Айде сега и приятелка си намерил... Колко странно, че забрави да го споменеш ?
Евала на пичовете не са някакви путки и да ги въртиш как си искаш.

adidaskataWE
05-02-2011, 18:46
Повечето казват, да ги оставиш, че нямало смисъл и т.н. Ако бившия ти.. вече си има гадже.. остави го.. А другия ако те харесва апък и ти имаш чувства към него.. няма как да ти кажат .. ае остави ги.. ама никой не знае, колко трудно се преживява неизживяна любов.. и то без гаден край.. Така, че започни да общуващ с второто момче.. и ако той те приеме.. супер, ако не здраве.. ще мине.. и това ще преживееш.. нито ще е първия, нито последния

ми да,бившия ми си има приятелка и преди 2,3 дена говорих с близнака му и се оказа,че чуствата ни са взаимни,но решихме да изчакаме малко и да поомислим още малко нещата.

EtU
05-03-2011, 13:34
ТОВА СА БРАТЯ. - Никога няма да се скарат заради едно от многото момичета :) (не искам да те обидя)
Моето мнение - остави ги и продължи напред.

mimssp
05-04-2011, 07:16
Зарежи я тая работаа.Остави момчетата на мира. Няма смисъл да се изпокарат заради тебе. В случая ти си излишната :)