PDA

View Full Version : Сваляне на излишни килограми



duffman
04-26-2011, 20:48
Здравейте .Тежа 120килограма и съм висок 200см.Искам да сваля минимум 20 кг.Спрял съм се на този Fatburner Anabolic xtreme stimulant x Кардиото и бърнара достатъчни ли ще са?

П.П На 17 Години съм.Преди съм пил само l carnitine.

DownloadVirus
04-26-2011, 21:02
Здравейте .Тежа 120килограма и съм висок 200см.Искам да сваля минимум 20 кг.Спрял съм се на този Fatburner Anabolic xtreme stimulant x Кардиото и бърнара достатъчни ли ще са?

П.П На 17 Години съм.Преди съм пил само l carnitine.

Иначе тренираш ли ??

Да свалиш 20 кила ,ако не те интерсува дали ще свалиш и мускулна маса ,ок ,лесно е ..Не знам само от колко време ходиш дали ходиш ..

Също така с един хранителен режим,главно ако си ял junk foods ,ако ги спреш веднага ще видиш промяна..

Значи прост хранителен режим,кардио и вземи fatburner и тва е (ако не ти пука за ММ)

duffman
04-26-2011, 21:23
Мазнините са ми главно по кръста и корема.През лятото ходех редовно на фитнес.Сега заради даскалото само събота :x .Вкъщи с гири за бицепс и това е.Искам да започна да се набирам .За това мисля 1час кардио 30 мин гръб като зема бърнара(ще ходя всеки ден на фитнес)

DownloadVirus
04-26-2011, 21:27
Мазнините са ми главно по кръста и корема.През лятото ходех редовно на фитнес.Сега заради даскалото само събота :x .Вкъщи с гири за бицепс и това е.Искам да започна да се набирам .За това мисля 1час кардио 30 мин гръб като зема бърнара(ще ходя всеки ден на фитнес)

Раздели си ги да имаш по 3 тренировки с тежести и 4 кардио на седмица и си готов..

Ако не тренираш докато си 120 кг ще ти е дооооооооста трудно да се набереш..Но всичко с времето си :)

HHristov
04-27-2011, 13:26
Нямаш ли поне 25мин за една тренировка 3 пъти в седмицата ?

Everytime
04-27-2011, 16:34
Раздели си ги да имаш по 3 тренировки с тежести и 4 кардио на седмица и си готов..


.. и време за възстановяване йок :)

DownloadVirus
04-27-2011, 16:46
Раздели си ги да имаш по 3 тренировки с тежести и 4 кардио на седмица и си готов..


.. и време за възстановяване йок :)

йок ами,като иска всеки ден да тренира...

А и това с възтановяването като не иска да трупа ММ ,няма значение.Всеки ден по 1 час тичаш и тва е,ще стопиш всичко,възтановяване-глупости са тука :) Ако мисли да тренира сериозно,нека да влезне в залата и ще види ,има си и треньори и + това ще тринира различни мускулни групи,нищо няма да стане..