PDA

View Full Version : диета



gab4ooo
04-26-2011, 20:17
Нещо ми щракна и реших да ви питам за диета : Така на 14 години съм и тежа 62 килограма висока съм 1 , 67 . Тренирам волейбол , баскетбол и ходя на плуване . Не бих казала , че съм дебела , но съм много набита от тоя спорт . Искам обаче да смъкна от 2 до 4-ри килограма . Не искам да спазвам баш диета , но да ми препоръчате някакъв хранителен режим например какво е добре да ям сутрин , обед , вечер , м/у храненията . Знам , че ако искаш да отслабнеш е хубаво да хапваш през 2 часа например плод . Много благодаря!!!

DownloadVirus
04-26-2011, 20:23
Нещо ми щракна и реших да ви питам за диета : Така на 14 години съм и тежа 62 килограма висока съм 1 , 67 . Тренирам волейбол , баскетбол и ходя на плуване . Не бих казала , че съм дебела , но съм много набита от тоя спорт . Искам обаче да смъкна от 2 до 4-ри килограма . Не искам да спазвам баш диета , но да ми препоръчате някакъв хранителен режим например какво е добре да ям сутрин , обед , вечер , м/у храненията . Знам , че ако искаш да отслабнеш е хубаво да хапваш през 2 часа например плод . Много благодаря!!!

Грешно са те информирали..Не ядеш плодове през 2 часа..Не ти трябват въглехидрати когато искаш да сваляш ,че да ядеш от сутрин до вечер..

И така доста си противоречиш..Не искаш да спазваш диета ,но искаш хранителен режим за сутрин обед следобед между храненията вечер..

??

И както и да е,твойта е лесна,при момичетата е така :)

gab4ooo
04-27-2011, 06:32
Нещо ми щракна и реших да ви питам за диета : Така на 14 години съм и тежа 62 килограма висока съм 1 , 67 . Тренирам волейбол , баскетбол и ходя на плуване . Не бих казала , че съм дебела , но съм много набита от тоя спорт . Искам обаче да смъкна от 2 до 4-ри килограма . Не искам да спазвам баш диета , но да ми препоръчате някакъв хранителен режим например какво е добре да ям сутрин , обед , вечер , м/у храненията . Знам , че ако искаш да отслабнеш е хубаво да хапваш през 2 часа например плод . Много благодаря!!!

Грешно са те информирали..Не ядеш плодове през 2 часа..Не ти трябват въглехидрати когато искаш да сваляш ,че да ядеш от сутрин до вечер..

И така доста си противоречиш..Не искаш да спазваш диета ,но искаш хранителен режим за сутрин обед следобед между храненията вечер..

??

И както и да е,твойта е лесна,при момичетата е така :)
Добре тогава може и да се нарече диета . Но аз имах впредвид някой да ми предложи някаква !

Chacho
04-27-2011, 08:51
Честото ядене не се прави заради нуждата от въглехидрати, а за да привикне организма на често по малко. Така забързваш метаболизма.

За диети по-добре се рови в bb-team.org . За отслабване най-често се прави НВД.

cunt
04-27-2011, 09:30
по-въглехидратните храни ги ядеш до обяд
след обяд наблягаш повече на белтъчините и мазнините (ядките)

gab4ooo
04-27-2011, 16:34
може ли само някой да ми каже какво е кардио дейност

DownloadVirus
04-27-2011, 16:37
може ли само някой да ми каже какво е кардио дейност

Да,това е дейност на сърцето (гръцки кардиа=сърце). И това са всички аер. упражнения ,тичане ,колело,въже..

fatrat
04-27-2011, 17:11
РБД Стриктно !