PDA

View Full Version : Дразни ме!



BaiGanyo
04-26-2011, 20:39
Начи, имам един "приятел", от доста време, който си е зубър и тая година много ме дразни вече, нестига че не се къпе и само се мазни пред госпожите, а и от една седмица почна да се опитва да задява момичето, което седи до мен, а ние сме приятели, но добри, тя не го харесва, по едно време го мразеше. Примерно нещо си говорим и тоя нахалник ни прекъсва разговора и й се мазни. Адски ме дразни вече, :-x :-x ше го изпратя в лекарския кабинет скоро ако продължава, какво да направя, да седна да говоря с него, ама той не разбира, държи се като говедо, бахти непритеснителния човек, няма никакво чуство. Ше го отрепам тоя, ей... :smt070 Какво да правя??
П.С. Де само това да превеше...

goldfishdevil
04-26-2011, 21:22
мм човече...виждам,че нямааш особено голям опит в тея неща..и ако продължаваш..бая ще загажиш
1.ТЯ НЕ Е НИТО ТВОЯ..НИТО НЕГОВА.. това го запомни изключително добре..
2.ако те харесваше..щеше да му каже на оня да престане..а тя явно не издава признаци за това..
3.просто те харесваше...щеше да е различно..повярвай..
4.в никакъв случай..не я ДОКОСВАЙ,ПИТАЙ,ОБАРВЯЙ.. най-много да те намразя до гроб!! :D сам за закопаваш така..никое нормално и интелигентно момиче не би харесало това.. ии ако си го правил до сега..знай,че си трупал МУНИСИ.. особено ако се е мръщела..или ти е казвала да се разкараш.. !! тогава положението е КРИТИЧНО!! :booooomb:
5.НО..ако пък толкова ти пука(ше) за нея..и искаш тя да е щастлива..просто не я дразни..и вместо да гов с твоя фр ..как да ''ти я остави''...се споразумейте да не я ДРАЗНИТЕ.. повярвай ми..мисли ви за пълни тъпаци..(и има право.. ;) с това държание..само това ще си помисли) ..
6.наистина я оставате намира,защото..повярвай ми..като завършите у-ще..няма да те погледне...както теб така и него... сам си копаеш.. ''горба'' :D :booooomb: :booooomb: ноо..ако пък толкова ти харесва..да го правиш..ти губиш..мнооого..
7.повярвай ми...оставете я намира..ако не искаш да е тъжна..и да и е кофти..защото..иначе не в твоя полза.. ;) ..
8.сам си избираш какво да направиш...но акопродължаваш така...до никъде няма да стигнеш...момичетата не обичат такова държание...
9.ще си намери сериозен приятел...и ако я ядосваш ..мисли си колко проблеми ще имаш..

BaiGanyo
04-26-2011, 21:38
Ти не си ми прочел п.с.-това вече прелива чашата. Той да я обича, ако ще и сваровки да й подари, тя няма да му обърне внимание, въпроса е че някакси я настройва срещу мен и също ми се меси в живота. Иначе не я харесвам, само приятели сме, абе дълга история. Та въпроса е как да се оправя с подобен човек? Досега не съм срещал такъв досадник. Преди години си беше наред момчето, незнам какво е станало.. :(

Nakadah
04-26-2011, 21:40
Мене що ми се струва че си местния 2-кар който ще работи във ВОЛФ след няколко години?

goldfishdevil
04-26-2011, 21:55
братоо!!.. :D :D
какво се правиш..ако не я харесваше..нямаше въобще да се тревожиш за тая глупост..;);) ...знам,че го чувстваш като конкеренция.. ;) ..и аз съм имал такива проблеми.. :D :Х ..ии просто си казах,че ще е най-добре..да я оставя намира..защото да и вредя.. ;) ..и всичко беше ок ..
наистина послушай ме.. просто я остави.. ;) както кажи и на твоя фр..+това представи си,че си има приятел.. или пък..може скоро да има...ТОГАВА...ужас за тебе...ако на мен гаджето ми се оплаква от някой..че я ТОРМОЗИ,ПИПА,ДРАЗНИ и тн.. :Х..абе просто не ми се мисли.. :D :D :booooomb:
ии тва че се опитваш да ми казваш,че не я хар..е глупаво..нали искаш помощ бе човек?? :D ..казах ти какво да направиш и при ''двата''...случея..не я тормози..и последно..ако почне да си се оплаква колко си досаден и ти ПУФТИ.. :D :D :booooomb: :booooomb: вече си изгубил ''битката'' ти си реши.. ;)

krokkrok
04-26-2011, 21:56
мм човече...виждам,че нямааш особено голям опит в тея неща..и ако продължаваш..бая ще загажиш
1.ТЯ НЕ Е НИТО ТВОЯ..НИТО НЕГОВА.. това го запомни изключително добре..
2.ако те харесваше..щеше да му каже на оня да престане..а тя явно не издава признаци за това..
3.просто те харесваше...щеше да е различно..повярвай..
4.в никакъв случай..не я ДОКОСВАЙ,ПИТАЙ,ОБАРВЯЙ.. най-много да те намразя до гроб!! :D сам за закопаваш така..никое нормално и интелигентно момиче не би харесало това.. ии ако си го правил до сега..знай,че си трупал МУНИСИ.. особено ако се е мръщела..или ти е казвала да се разкараш.. !! тогава положението е КРИТИЧНО!! :booooomb:
5.НО..ако пък толкова ти пука(ше) за нея..и искаш тя да е щастлива..просто не я дразни..и вместо да гов с твоя фр ..как да ''ти я остави''...се споразумейте да не я ДРАЗНИТЕ.. повярвай ми..мисли ви за пълни тъпаци..(и има право.. ;) с това държание..само това ще си помисли) ..
6.наистина я оставате намира,защото..повярвай ми..като завършите у-ще..няма да те погледне...както теб така и него... сам си копаеш.. ''горба'' :D :booooomb: :booooomb: ноо..ако пък толкова ти харесва..да го правиш..ти губиш..мнооого..
7.повярвай ми...оставете я намира..ако не искаш да е тъжна..и да и е кофти..защото..иначе не в твоя полза.. ;) ..
8.сам си избираш какво да направиш...но акопродължаваш така...до никъде няма да стигнеш...момичетата не обичат такова държание...
9.ще си намери сериозен приятел...и ако я ядосваш ..мисли си колко проблеми ще имаш..

Ти си изля душата,въпреки че половината не беше по темата.Май имаш нужда да кажеш нещо на някой :-o

BaiGanyo
04-27-2011, 20:43
Мене що ми се струва че си местния 2-кар който ще работи във ВОЛФ след няколко години?
Яко си сбъркан пич. А за другите постове, друг беше въпроса, че докато си говорим ни прекъсва, няма 1 минута на мира.. :? Иначе съм се отказал от каузата, само сме приятели

supernature
04-28-2011, 12:01
Няма смисъл да се занимаваш с него. Отбягвай го колкото се може и ако ти каже нещо използвай езика, а не боя. Знаеш предполагам най-слабата му част атакувай в нея. :) Това от мен.

SmilezZz
04-28-2011, 12:26
Както вече ти казаха: Тя не е нито твоя,нито негова.. Така,че нямаш право да се държиш така с него.. Пък и плюс това,ако момичето се дразнеше от въпросния ти "приятел",щеше да му каже или директно да го игнорира..
- Не се занимавай с него.. Щом харесваш момичето просто като приятелка,какво ти пука дали се харесват или не.. Пък и нали знаеш: "Убий идиота с мълчание".. Спри да му обръщаш внимание.. Като види,че вече ти е безразлично - ще спре (:

BaiGanyo
04-28-2011, 20:00
Принципно това беше част от нещата, защото тоя ден бях много ядосан, правил е и други гадории, ама проблема му е че не се усеща. Просто го прави случайно. С точно същото момиче, той й издаде една тайна и после дори не се усеща какво е направил. Тя тогава го намрази, ама беше отдавна. Принципно човека си е нормален, или поне се прави, незнам и аз не го познавам вече много. Та ще пробвам този подход, ама примерно си представете една такава ситуация: Седите си прави с облегнато двете ръце на чин, докато изодзад изведнъж усещате една адска плесница по гърба и разярени се обръщате и виждате "мистър Бийн", който ви се смее, и го е направил това просто за поздрав, ама не се е усетил. Какво правите в такава ситуация? Аз си замълчах, направо ми идваше да го пречукам, ама си замълчах. То той е умен ама мозък ли не му достига, какво незнам...
П.С.Нямаше на кой да го кажа :D

diksi
04-28-2011, 21:21
Бе кво ти пука и за двамата?

RaWw
04-29-2011, 04:01
Бе кво ти пука и за двамата? :-o

BaiGanyo
04-29-2011, 18:23
Вече не ми, след един разговор :(