PDA

View Full Version : Не знам какво да правя



kaloqnmitev
04-26-2011, 20:50
Момче съм на 18 г. може да ви се стори странно но нямах 5 месеца прятелка за момент усетих че имам нужда от момиче до мен намерих си харесах си я тръгнахме и на втория ден правихме секс вече ходим 1 седмица и не сме пропускали ден без секс дори не веднъж на ден та исках да кажа че имам чувството че връзката ни е просто 1 секс а аз не искам това тя не ми дава това което искам дори вече мисля че дори не я харесвам дали прибързахме със секса и затова да е така и какво да правя аз наистина искам приятелка която да обичам искам да съм влюбен не мога да я оставя просто така...

'' Не знам'' се пише разделно. Extremescream

SorrowEyes
04-26-2011, 20:53
Е, прибързали сте очевидно. Много по-трудно се гради една истинска пълноценна връзка започнала още в началото със секс (един вид в основата лежи това). Мисля, че нямате много добри шансове с това момиче. :(

lina15
04-26-2011, 21:48
Какъв е проблема просто да си поговорите, да излезете някъде...
Аз просто не виждам как едното нещо има общо с другото.

argentum
04-26-2011, 22:24
а аз не искам това тя не ми дава това което искам дори вече мисля че дори не я харесвам
Сам си си отговорил :) Продължаваш нататък, докато намериш някоя с която ще ти е наистина готино и не биха ти минавали подобни мисли през главата. Това твойто си е просто авантюра.

xinfamous
04-26-2011, 23:48
този над мен.

ivcheto0o
04-27-2011, 13:25
Пробвай де общувате,да се опознаете.Инъче и според мен сте избързали,ти може и да искаш нещо сериозно но тя май не.

VaMpiRKaTaaa
04-27-2011, 18:04
Хвалиш се,че всеки ден се чукате.. брао ,брао.. 8-)

VaMpiRKaTaaa
04-27-2011, 18:17
1.Секса ли е най-важното във връзката според теб?
2.За здрава и стабилна връзка се искат двама серозни човека,да разчитат един на друг,a не ''връзката'' ви да се състои само от секс.

jghgh
04-27-2011, 18:24
Оф, Вампи, стига клишета, деа' знам.. Той човекът го е казал същото.

Според мен малко си оплетен, защото

тя не ми дава това което искам

вече мисля че дори не я харесвам


не мога да я оставя просто така...
huh?

Защо не можеш да я оставиш просто така? Нали не си влюбен?! ...

Май си по-скоро отчаян, и сакън да не изтървеш сигурното гадже.
Ако мислиш, че като я зарежеш, няма да си намериш друга, зарежи пораженческото мислене и търси това, от което се НУЖДАЕШ! Не се задоволявай с нещо, което не ти харесва, само защото се страхуваш, че няма да намериш по-добро.

Мисля, че трябва да се водиш от тези принципи:

искам приятелка която да обичам искам да съм влюбен

тя не ми дава това което искам
Щом не си удовлетворен от връзката ви, е нормално да я приключиш.
Разбира се, може да пробваш да постоиш с нея и да видиш дали ще изпиташ нещо към нея, особено ако имате общи интереси и ти е поне малко симпатична, но ако не стане, не се напъвай и я остави.
В крайна сметка грешката е и нейна, че ти е пуснала толкова рано. Според мен това наистина е проблем, защото повечето мъже губят интерес, ако лесно получат секс и няма интрига и борене. Пък може и просто да не е твой тип де. Това всяка жена трябва да го знае ^_-

Дай си някакво време, ако мислиш, че може да те завладее, но ако не стане - ножица.
Е, аз мисля, че щом се е стигнало да пускаш тема и да пишеш с разочарован тон, че няма тръпка, и време, и опити, няма да ти помогнат да се влюбиш в нея... но все пак виж де (;

VaMpiRKaTaaa
04-27-2011, 18:33
искам приятелка която да обичам искам да съм влюбен
Това не става само с искане..
Явно не търси на правилното място..