PDA

View Full Version : Странно момиче



RoSKo0o0
04-26-2011, 21:17
Добре е мамка му... не обичам да пиша по принцип затова... всмисъл по форумите ама не мога да повярвам, че има такива хора :shock:
Та преди 2 седмици се запознах с една позната на приятел на един приятел :lol: и нали ок, намери ме във фейса, после в скайпа и на следващия ден нали излязохме и тя тая ме гледаше като гръмната и й викам "ко ме гледаш така е толкова ли съм ти грозен" и оная (ГОСПОДИ) "имам си приятел сори" ?!?!?! И аз се разхилих щото наистина много тъпо ми стана едно такова, смисъл нямаше много смисъл. И седяхме там после още малко на кафето и говорихме общи работи - абе нормално виждане нали... и такаа и гледайте кво става сега :lol: Вчера.... т.е. 26 април, Вторника..... пак излязохме и батее тая пак ме гледаше едно таковаа.... и си викам нали наум "ае нали съм кавалер ся да я изпратя" (ГОЛЯМА ГРЕШКА!!!!)... изпратих я бате... тя живее сиреч до циганската махала тука и аре познайте ко стана....... целуна ме :x (аз много мразя момичета, които изневеряват) и ми каза "имам си приятел сори" :lol: :lol: (леле батее пукнал съм да се смея) и и аз повиших тон нали "аве ко прайш ма, много си зле честно няма да се карам с Аспарух заради теб..." и оная ми пише ей ся в скайпа "iskash li da zapo4ne6 takava avantura pod trypka" и я блокнах. :lol: :lol:
П.С. Казва се Памела и е хубаво русо момиче, но изключително глупаво! Пази боже!!!

w0sh
04-26-2011, 22:06
Хубаво си постъпил.

Мъжът затова е superior creature, защото има доблест.

TheNewReligion
04-26-2011, 22:13
Сори, ама си има приятел. 8-)

П.П.: Има всякакви хора, какво толкова се чудиш.

argentum
04-26-2011, 22:20
Малко хора биха постъпили като теб, все пак браво :) :)
С тъпите путки само така :)

xinfamous
04-26-2011, 23:53
Добре е мамка му... не обичам да пиша по принцип затова... всмисъл по форумите

Мнения: 1413

http://prikachi.com/images/551/3173551Y.jpg

RoSKo0o0
04-27-2011, 08:18
Брат, имах предвид за случките ми през деня. Какво общо има това с мненията ми във форума?

justonegirlwithonehope
04-27-2011, 08:24
Хахахаха, еми момичето си има приятел, сори. 8-)

ПП:Иначе много добре си постъпил, евала. :)

TheBeliever
04-27-2011, 08:42
Мисли си, че я сваляш, уж го играе благоверна и недостъпна, пък сама се натиска. :lol: Така не се бях смяла от доста време. :razz:

Ssummerjam
04-27-2011, 10:37
е не :shock: :lol: :lol: :razz:

umri
04-27-2011, 11:58
Като гаджето й никъв не ти е какво ти пука, ве... Тя щом е излязла с теб и сте само двамата, значи при определени обстоятелства би забравила за приятеля си, както е и станало. Иначе за какво да излиза с теб... за да станете първи дружки?

За едно съм съгласен с теб... празноглава овца е, но няма да я водиш на олимпиада по математика.

SisiStrange
04-27-2011, 12:32
Като гаджето й никъв не ти е какво ти пука, ве... Тя щом е излязла с теб и сте само двамата, значи при определени обстоятелства би забравила за приятеля си, както е и станало. Иначе за какво да излиза с теб... за да станете първи дружки?
А на него за какво му е такава неосъзната кифла? Ей така по-нататък при определени обстоятелства ще забравя и за автора, ако реши да и "дарява тръпка".

xinfamous
04-27-2011, 13:02
А на него за какво му е такава неосъзната кифла? Ей така по-нататък при определени обстоятелства ще забравя и за автора, ако реши да и "дарява тръпка".

Глупава кифло! Това което Badr се опитваше да каже е ,че нищо не му е пречело да я мине да си тръгне. Кво толкова ?

Sh@d0w
04-27-2011, 13:10
А на него за какво му е такава неосъзната кифла? Ей така по-нататък при определени обстоятелства ще забравя и за автора, ако реши да и "дарява тръпка".

Глупава кифло! Това което Badr се опитваше да каже е ,че нищо не му е пречело да я мине да си тръгне. Кво толкова ?

Я по-леко с езика,ок?

abvd
04-27-2011, 13:15
Браточка к'во ти кажа и на мен ми се е случвало такова нещо .. ХУБАВО СИ ПОСТЪПИЛ ! :)

w0sh
04-27-2011, 13:32
А на него за какво му е такава неосъзната кифла? Ей така по-нататък при определени обстоятелства ще забравя и за автора, ако реши да и "дарява тръпка".

Глупава кифло! Това което Badr се опитваше да каже е ,че нищо не му е пречело да я мине да си тръгне. Кво толкова ?

Я по-леко с езика,ок?

Я и белият рицар на интернетЪТ се появи

Sh@d0w
04-27-2011, 13:33
А на него за какво му е такава неосъзната кифла? Ей така по-нататък при определени обстоятелства ще забравя и за автора, ако реши да и "дарява тръпка".

Глупава кифло! Това което Badr се опитваше да каже е ,че нищо не му е пречело да я мине да си тръгне. Кво толкова ?

Я по-леко с езика,ок?

Я и белият рицар на интернетЪТ се появи

И трола излезе от своята пещера.

w0sh
04-27-2011, 13:35
Всеизвестно е, че троловете живеят под мостове.

Sh@d0w
04-27-2011, 13:37
Аха не знаех,че си правиш компания с клошарите.

Ако нямаш какво да кажеш когато ме цитираш,по-добре не се захващай не съм в настроение.

w0sh
04-27-2011, 13:38
Е аз имах какво да кажа и го казах.

Настроението ти не ме касае :Д

SisiStrange
04-27-2011, 14:09
А на него за какво му е такава неосъзната кифла? Ей така по-нататък при определени обстоятелства ще забравя и за автора, ако реши да и "дарява тръпка".

Глупава кифло! Това което Badr се опитваше да каже е ,че нищо не му е пречело да я мине да си тръгне. Кво толкова ?
Глупава кифла? :-o Така не ми бяха казвали досега.
Автора не ми прилича на човек, който иска просто "да я мине". :) Всъщност автора изобщо не ми прилича на човек, който се интересува от нея въобще. :)

Sh@d0w, благодаря :)

againstyou
04-27-2011, 15:21
Пубертетско мислене,не знае какво иска.Ии да - много такива хора има,даже са повече от колкото предполагаме.Излишно е да казвам,че си постъпил правилно,щото си го знаеш.

ri41
04-27-2011, 15:28
хубаво де, ама за к'во си я блокнал в скайпа, трябвало е да и изпраскаш една хубава майна или някакви заключителни слова за финал :)

RoSKo0o0
04-27-2011, 15:42
Добре, благодаря за всички мнения! Някои женски съвпаднаха с това, което съм, но това е как бих постъпил - да. По принцип не бих дал повод за подобно развитие на срещата.
Хората, които казваха, че не мога да направя добър фейк могат спокойно да ми **********. :) :-P :-P :-P

mrazqkindergarten
04-27-2011, 16:10
:razz:
Браво, Роска! 8-)

MaLkaTa_LaDy
04-27-2011, 16:18
С извинение, ама ти си еб*хти глупака! Тука не ви е някаквъв сайт да доказвате колко манипулативни може да бъдете. Омаловажаваш факта, че такива ситуации като тази, която си описал наистина съществуват. Хората пишат за собствените си РЕАЛНИ проблеми, ти си го обърнал на шега...

RoSKo0o0
04-27-2011, 16:22
С извинение, ама ти си еб*хти глупака! Тука не ви е някаквъв сайт да доказвате колко манипулативни може да бъдете. Омаловажаваш факта, че такива ситуации като тази, която си описал наистина съществуват. Хората пишат за собствените си РЕАЛНИ проблеми, ти си го обърнал на шега...

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

http://c2.api.ning.com/files/DBU*JoSzotIPV7LpcsrtSYkorNpPXMYQZnk7vaPr7GH7iWG5Y9 ooBFga5-jTXdX7OOqzgL4iNWz2-fnOhecIRv6fVHf2UHnj/SaveThePlanetKillYourself.jpg

Viche
04-27-2011, 16:22
От какъв зор си излезнал втори път с нея като си разбрал че си има гадже та се обясняваш тука.. :D :D 8-)

MaLkaTa_LaDy
04-27-2011, 16:30
http://www.prikachi.com/images/927/3273927n.jpg

SmilezZz
04-27-2011, 16:34
От какъв зор си излезнал втори път с нея като си разбрал че си има гадже та се обясняваш тука.. :D :D 8-) И какво като са излизали.. Нищо,че момичето е обвързано.. Пък и ако момичето нямаше желание,нямаше да излезе с него.. Както и да е..

По темата:
Според мен също си постъпил напълно правилно.. От една страна се прави на недостъпна,а от друга сама се натиска.. Има ги и такива.. Какво ти пука ? Нали си се смял и ти е било забавно ? Смехът е здраве 8-)

w0sh
04-27-2011, 16:47
Lol.

Това някакво доказателство, колко велик ли си беше?

Аз мисля, че тъжното е, когато хората знаят, че си толкова зле и ти вярват, защото е възможно да си толкова нелеп, че наистина да си постваш проблема в тийнпроблем.

следващия път като правиш фейк го направи още по-правдоподобен, защото това ще си истински измамник.
Пробвай с "аз я харесвам, а тя мен не"

jghgh
04-27-2011, 18:13
Човек, още като видях стила му на писане и си имах някакво предчувствие (6тото ми чувство, нях) че тая тема е съмнителна. По принцип не може такъв лузър като Rosko0o0 дето все се оплаква и целият му свят е крив да му се случи такова нещо 8-) Просто наистина си го помислих, когато прочетох темата и се чудих даже да вярвам ли... Щото той винаги си се оплаква от нещо, все е недоволен, не изглежда да има успех с жените и сега някоя да му е вързала, пък дори и обвързана, ми се струваше повече от невероятно.


пп. Роско, споко батка, ще се оправиш, ако си по-позитивен. Приеми ми поста като конструктивна критика (;

Josefinne
04-27-2011, 18:24
Ами, има ги такива. Явно те е харесала много щом така те е зяпала и през цялото време се е чудила дали и как да ти скочи :D

Djenka
04-27-2011, 18:28
През цялото време докато чегях случката се чудих, ама като каза, че е руса, се успокоих 8-)


Bitch :x

RoSKo0o0
04-27-2011, 19:20
Lol.

Това някакво доказателство, колко велик ли си беше?

Аз мисля, че тъжното е, когато хората знаят, че си толкова зле и ти вярват, защото е възможно да си толкова нелеп, че наистина да си постваш проблема в тийнпроблем.

следващия път като правиш фейк го направи още по-правдоподобен, защото това ще си истински измамник.
Пробвай с "аз я харесвам, а тя мен не"

:razz:

Lo0o0seR.... get a life :razz:

RoSKo0o0
04-27-2011, 19:23
Човек, още като видях стила му на писане и си имах някакво предчувствие (6тото ми чувство, нях) че тая тема е съмнителна. По принцип не може такъв лузър като Rosko0o0 дето все се оплаква и целият му свят е крив да му се случи такова нещо 8-) Просто наистина си го помислих, когато прочетох темата и се чудих даже да вярвам ли... Щото той винаги си се оплаква от нещо, все е недоволен, не изглежда да има успех с жените и сега някоя да му е вързала, пък дори и обвързана, ми се струваше повече от невероятно.


пп. Роско, споко батка, ще се оправиш, ако си по-позитивен. Приеми ми поста като конструктивна критика (;

:lol: Важното е, че ме познаваш и че съм НЕГАТИВЕН към живота... нещо си сбъркал човека май :lol: Я виж да не говориш пред огледалцето. По-щастлив човек от мен надали си срещал, за справка - търси темите на "боро" в сподели.инфо 8) :lol: 8-)
едитченценце: всмисъл аз знам накъде биеш с този пост, но няма как да ме засегнеш след като казаното от теб, не съответства на реалността... do you get it biach
http://i304.photobucket.com/albums/nn200/nbacardDOTnet/zz%20NBA%20Photo%20Gallery/z%20Funny%20NBA%20Photos/Others%20Masterpiece/0%20queen%20lebron%20james/winner_phong.gif

jghgh
04-27-2011, 19:29
Както многократно се е обяснявало във форума от далеч по-интелигентни юзъри от теб (и от мен) в далеч по-интелигентния раздел "Всичко тийн накуп", във форума разпулагаме с букви, аватари и никнеймове. Чрез тях (мнения, аватар, подбор на ника) ти си създаваш образ, по който човек може да си прави преценка за теб. Не ми е необходимо да се запознавам лично с тебе, ама камо ли и да ровя в сподели.инфо, специално за да те опозная.
Това, което ми предлагаш във форума ми е достатъчно да си извадя мнение за тебе и то е на непрестанен оплаквач, пораженец и драма. А, и женомразец.

А w0sh, не че съм му адвокатка, ама момчето учи психология и мнението му доста добре попада в десятката. Не той, ами ти трябва да си get-неш life. С тая тема според мен само показваш какво искаш да ти се случи, а не толкова да изпробваш нечии реакции.
Ама се излагаш, така е. Нито някоя Памела (или квато беше там) е прегоряла за теб, нито ти се е отдавала възможност да се покажеш като ебаси доблестния. Нещо ми подсказва че in real life рядко точно на теб ще ти се отдаде възможност някоя да те гледа влюбено и ти да я отрежеш, говорейки й на "ма". :lol:

RoSKo0o0
04-27-2011, 19:39
Правa си за първата част.
Пораженец - OMG not, аз съм сериозен спортист - това и със спринцовка да ми го биеш няма да го приема :P
Оплаквач - зависи от коя гледна точка. Всмисъл, относно жените да... постоянно съм около тях и разочарование след разочарование, нормално... пеканите и готините са обвързани, а тях не ги пипам :P Женомразец - курвите :lol:

В този живот не е достатъчно да ИМАШ "живот", а да имаш ЛИЧЕН живот. Май се изчерпах тук. Аз нямам само живот :)
Явно трябва да обясня като на идиот, в този случай идиотка - за да бъде една тема фейк, трябва да има ключови думи, които да я издават като такава, колкото и абсурдни да са те... ако успееш да ги вкараш увлекателно в темата и да се вържат хората - значи си успял. 10-те метода на убеждаване (ако си учила Реторика някога)...
първата беше името Аспарух... второто беше селското изказване "ма" и последното беше името Памела...
За другите работи как съм с момичетата, как се влюбвалиии, как ме гледали и т.н. те разбирам, след като няма за какво да се хванеш, гледаш дребните работи... емииииииии как да ти го кажа по-директно и ясно - НЕ :D :lol: :lol: :lol: :lol: Аз съм трол в Любов, обичам да си споделяте проблемите и някой да атакува, така както са правили на мен, но преди около 4-5 години с други регистрации... Hua!!!

jghgh
04-27-2011, 19:45
Да, да, дрънкай си.
За мен има доза нереализирано желание да ти се случи нещо подобно, но това си е мое мнение (;

Не мисля, btw, че можеш да се оправдаеш с Аспарух и Памела, при положение, че има хора, които се казват така. А просташкият стил на писане е доста характен за много от хората, така че "ай молА ти се".

Между другото, аз си имах едно наум, че темата ти е фейк, спокойно. Не е нужно да ми обясняваш като на идиотка. Нехарактерният стил на писане, самата "случка" (точно на теб, ха), знаех си че т'ва няма да е истина, LOL!

Личните драми с разочарование след разочарование няма да ги коментирам, щото всеки си има такива, някои имат/-аме огромни такива, ама избягваме излишната спекула.
Ти си знаеш най-добре, но за мен си е пораженческо мислене да пишеш винаги безнадеждни, негативни постове, все едно всичко е ОБРЕЧЕНО.
Пък ти си бъди спортист, няма нищо лошо...

RoSKo0o0
04-27-2011, 19:56
Е, че то аз ще напиша любовна история и всички ще повярват в нея. Нали трябва да нотка на съмнение. Аспарух и Памела не съм чувал в България... Всичко в темата е абсолютно измислено и всяко съвпадение с реалността е случайно 8) 8) 8) Не очаквах чак така да "хейт"-вате дадена фейк тема. Явно имате доста негативни емоции, събрани във вас.
Имаше една статия за това "Какви потербители има във форумите" - е, прочети моята роля каква е тук... за мен не е от значение МАЦКА! Не ме интересува какво мислиш ти, какво мисли уоШ мС или баба Калинка от 5-тия етаж... казаха ми, че не мога да направя - направих и това е. Не съм пораженец, за справка писал съм из почтия целия форум. И това че пиша в Секс и Любов тролски коментари - от едното към многото - казвали сте ми, че така не бива :smt027

skatew
04-27-2011, 20:15
Respect човек. Малко хора биха постъпили така : )
Най-добре даже ако гаджето и ти е приятел, му кажи...

umri
04-27-2011, 20:44
Помислих, че леко преувеличаваш, ама чак фейк тема не очаквах. Напълно реална ситуация може да бъде това, макар че не всеки би върнал готина блондинка.

Отчаяно е да правиш фейк теми за неща, които напълно реално имат шанс да се случат на някои хора. Показва какви са ти неосъществените фантазии. Да се хвалиш за неща, които не са реалност, и да се налага да те разконспирират...?

RoSKo0o0
04-27-2011, 21:05
Охххх... вие обаче ме разпнахте... ИЗВИНЯВАМ СЕ, не ми беше целта да ви ядосвам :smt117

Missmarch
05-04-2011, 19:18
Ами то такова... днешните момичета.... абе направо си е без думи !