PDA

View Full Version : СПАМ разговорник vol. 2



LadyDi
04-27-2011, 08:36
Айде, спамвайте си.

machoka
04-27-2011, 08:38
пепел ти на езика ..

CanisDirus
04-27-2011, 08:40
SPAM СПАМ

А добро утро няма ли днес?

Rorschach
04-27-2011, 09:18
аз нямам срам от спам...

Rorschach
04-27-2011, 09:20
Много пошло махнахте темата за Ралица - точно мислех да се запиша във фен клуба.

CanisDirus
04-27-2011, 09:31
Къде отиде Ралица-темата бе? :-x

Оставете ни да отдадем заслуженото на тази интелектуална титанка на мисълта. Тази перла в короната на българската журналистика.
нейните статии са пътеводна светлина в житието ми. От тях черпя вдъхновение. Те ме накара ха проумея семплите и общовалидни човешки истини.

amk933
04-27-2011, 09:34
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=401093

За т'ва ли говорите или пак нещо изпуснах? :-o

TheBeliever
04-27-2011, 09:43
Изпусна.

CanisDirus
04-27-2011, 09:43
Мне. Бях пуснал фен-тема в този раздел.
Тази новина за трагедията в Симеоновград съм я пропуснал понеже новините са ми блокирани и рядко изключвам ад-блокера.
Но с нея просто...

Няма. И до ден днешен не е изобретен тъпомер, който да издържи на интелектуалната мощ на Ралица!
Поклон!

Blab
04-27-2011, 09:53
забравихте Инчето, струва ми се
още тъжа и милея за нея((
дано е добре и да не спира да пише! :-)

WinstonSmith
04-27-2011, 10:30
Канисе, като моден гуру и истински алфа мен искам да те помоля за няколко съвета относто свалянето на момичета и полумомичета.

Какъв е най - добрият подход за сваляне на чехкини?

Единственият оупънър, за който се сещам е "ду ю тинк итс посибъл...". Не ме разбирай погрешно... Работи безотказно, но въпросът е, че нямам ту таузънд крони...

Вторият ми въпрос е относно свалянето ( или по - точно качването) на хендикепд миджети. Репликата "Виждам, че е боляло като си падала от рая... Кракът ти е паднал и си се забила в земята" не работи особено.

:o

CanisDirus
04-27-2011, 10:39
Ту мъч талкинг.
Просто им покажи octocock!

Ю лайк октокок кокс? :grin: :grin:

Deadlock
04-27-2011, 13:56
мразя грим :(

machoka
04-27-2011, 14:10
Обзалагаме ли се дали е така?

Или искаш да се пробваме в обратното.

Давай да се обзаложим, че е така? Ако аз спечеля ще ми подариш БМВ-то си, таман мойто трябва да го сменя с по-новичко. :cool:

ТИ гониш!

shadow4e
04-27-2011, 15:28
Еееее, изпуснала съм фен темата. Щях да се запиша. Предлагам за концерта да направим цял фен клуб. :D

xBadxApple
04-27-2011, 15:39
мразя грим :(

не ползвай ^^!

Pliok0019
04-27-2011, 16:33
Чувствам се аааааааадски скапана. Спах 3-4часа заради изгарянето от глупавия солариум, бях 5 часа на курс по история и вървях пеша безкрайно дълго... Всичко това е поносимо, но като знам, че след малко започват истинските ми задължения, направо...

Още 8 дни!

Nakadah
04-27-2011, 16:33
От къде се появи тоя, и за какво ме събуди подяволите :-x

jghgh
04-27-2011, 17:33
pliok, бъди различна бе, маца.
стига всички сте чернеели за бала.. де'а.

аз отсега си казвам, че няма да ходя на солариуми и ще си седА бяла, за да изглеждам контрастно в тюркоазено синьо. :oops:



кой знае като прочета тоя пост (ако изобщо го прочета) след година колко ли ще се учудя. може и да не съм с тюркоазена рокля, ама да де..

w0sh
04-27-2011, 17:47
Тея шарените рокли са много лолз.

требе си семпло и черно.

Briseis
04-27-2011, 17:48
пльок, не си го слагай особено тоя бал ;) черна-бяла, все ще си изкараш добре :)

jghgh
04-27-2011, 18:05
Аз като видна фукла по душа, макар да не ми личи съвсем, наистина се чудя кои снимки от Венеция да предложа на бай Канис, при положение, че те са тооооолкова много и всичките красиви.
Не знам дали т'ва няма да се изтълкува като бруталното хвалене, ама да де... 8-)

CanisDirus
04-27-2011, 18:06
Покажи ми снимките с най-много, най-голи и най-големи цици 8-)

jghgh
04-27-2011, 18:10
нЕма такива с цици.. имам само снимки с циците на Жулиетка, ама те са оловни или.. не ги знам от какъв материал са, ама не са атрактивни 8-)

ZipFail
04-27-2011, 18:29
http://www.teenproblem.net/news/s/28492.html

Най-скандалната статия на месеца ? :lol:

reoffender
04-27-2011, 18:53
Във форума се е напълнило с теми на психически нестабилни и умствено изостанали :(

Deadlock
04-27-2011, 18:57
xBadxApple,
битува едно мнение, че на официални събития /като бала 8-) / трябва да си с грим, затова отидох на пробен, обачее няма да я бъде тая. ^^
колкото съм хубава/грозна без грим, толкова и с /не че ако не беше така, е силен аргумент, ама пък е някакъв :Д/.

xBadxApple
04-27-2011, 19:01
ох, и ти ли...

е'и ги :) махайки настрани фактора красота/грозота/уотевъ', жената/момичето е в пика на излъчването си сутринта в стадий рошавост и сънливост, другото е гъз.

тъй че да, е'и го 8-)

Deadlock
04-27-2011, 19:05
мерси. :---)

iLovePussyJuice
04-27-2011, 21:08
мразя грим :(

не ползвай ^^!абе да не ползва, да не ползва...ама да нема после бой на негри в тъмна нощ :D

ебавам се :-P

Pliok0019
04-28-2011, 03:15
pliok, бъди различна бе, маца.
стига всички сте чернеели за бала.. де'а.



пльок, не си го слагай особено тоя бал ;) черна-бяла, все ще си изкараш добре :)

Е няма как. Аз не чернея точно за бала. :D Работата е че винаги досега съм била адски бяла през лятото, независимо от това какво правя. Ама миналата година отидох няколко пъти на солариум и след това си почернях достааа и си реших да си ходя попринцип. Иначе и сега няма да се пека особено, че с тая червена коса какво цигане ще стана. :-D

Написах безкрайно неадекватно мнение, ама като спах по-малко от 9 часа за 2 нощи...

cherinka
04-28-2011, 05:26
Така е.
Миналото лято почернях така доволно, боядисах се в едно светло червено и веднъж, докато се разхождах около училище, една баба ромка ме загледа, погледите ни се срещнаха и ми каза нещо от сорта на 'джабара джубара", рекох "Моля??" и тя каза "О-о, извинявай, помислих те за една от нас" .......

reoffender
04-28-2011, 06:36
Добро утро,бе!
Аз пък не мога да почернея, и не се харесвам с тен 8-) И цяло лято да ходя на плаж имам само "бронзов загар" по лицето 8-)

baceto
04-28-2011, 06:47
аз като се печа и изгарям и умирам от болки...за тва последния път като ходих с един приятел на некъв ученически лагер, 10 дни пихме бира на басейна на сянка и пак се опържих бе мамичката му да е..

Pliok0019
04-28-2011, 11:06
И аз страшно много изгарям, а след като ми мине си оставам бяла. Затова и солариума супер много ми помага. Така не ходя като рак цяло лято и на плажа не трябва да се мажа по 10пъти с фактор 50...

xBadxApple
04-28-2011, 11:26
Аз не ползвам нищо и никога не изгарям 8-)

shadow4e
04-28-2011, 11:35
http://dnes.dir.bg/news/muzika-sporazumenie-danak-avtorski-prava-taxita-abro-profon-8510006?nt=10

хаха 4 лева!

Rorschach
04-28-2011, 13:20
Деца, мили дечица, учете!

Днес прочетох над 150 сивита и... главата ме боли от фейспалмване, а като се има предвид, че за такава позиция могат да кандидатстват и чужденци, то разликата е шокираща. Просто изважда очите...

Учете и си опичайте акъла...



ПП. Тези дни май ще се спи в офиса, държавната администрация е на кафево.

LadyDi
04-28-2011, 13:22
^ Какъв служител си търсите?

jghgh
04-28-2011, 13:47
Да не би чужденците да са с по-грамотни CVта от нашите? Ако да, това е голям ФЕЙЛ 8-)

Rorschach
04-28-2011, 13:56
Да, с по-добри са... двама чужденци (с чужди имена, националност и месторождение) са написали по-грамотни CV-та на български от българи!
Иначе и тези, които пращат на английски - много по-добре структурирани, информацията е систематизирана и си акцентират на силните страни - хората знаят как да се представят, а нашите ми кандидатстват за позиция, където ще се иска непрестанен контакт с хора, а те самите себе си не могат да представят/продадат... :(

Е, има и адски кадърни на български, но има и много шокиращи... повече шокиращи отколкото бих искал :(

jghgh
04-28-2011, 14:07
двама чужденци (с чужди имена, националност и месторождение) са написали по-грамотни CV-та на български от българи!
Това от много места съм го чувала. За съжаление сме си неграмотни, но пък пълни с претенции.
Не че не съм на хейт вълна де, но като наблюдавам съучениците ми и като цяло, кво няма. Почвам да си мисля, че съставните части (или бъдещите такива) на народа ни са нихилистични, самодоволни хора без покритие и реални способности. А може и средата в моето елитно даскало просто да е такава и да се заблуждавам... 8-)


Я раздуй ти, как трябва да се представя човек. Това CV винаги ми е било интересно как се пише. Трябва да се хвалиш ли.. на мен ми е много неудобно така. Ако това имаш предвид под "не могат да се представят както трябва" ..

Rorschach
04-28-2011, 15:04
Аз лично предпочитам т.нар. европейски стандарт за CV- той си е формуляр, който попълваш и няма излишно раздуване. Достатъчно стегнат е, за да мога да получа необходимата информация от един поглед. Особеното е, че трябва да напишеш какви са ти били основните задачи и отговорности в досегашните работни места - тук трябва да имаш усет как да представиш уменията си и какво си научил. Аз лично никога не подавам СВ-та на "кило", а за всяка длъжност преценявам как да представя тази информация - в различните сектори се търсят различни качества и ти трябва да проучиш предварително какви са основните ценности и да изтъкнеш твоите качества и умения, които се доближават до тях.

Има един триков момент - някои хора прикачат снимки към CV-тата, това е според мен леко дискриминационно понякога, защото човек, ако не е особено привлекателен е възможно да бъде "оставен настрана", но така или иначе след подбора на CV-тата следва интервю, та... :)
Още нещо важно - външният вид е много важен при интервютата за работа. Преценете къде отивате и помислете как да се представите - няма универсална формула, но в банка по дънки или с костюм в рекламна агенция - вече сте изгубили точки. Никой не иска да сте красиви (или поне не и при сериозните обяви), но се иска човек да покаже някакъв common sense, а не да ми дойде на интервю на смешно висок ток, адски къса пола, дълбоко деколте и да си мисли, че ще я приема сериозно. Обръща се внимание по-скоро на това дали си успял да избереш подходящо облекло, приличен външен вид, лична хигиена и... татуировки и пиърси (съжалявам, аз не бих наел човек с татуировка на видимо място при костюм, може да съм фен и т.н., но трябва да се съобразяваш за какво място кандидадстваш и как ще бъде приет от клиенти, ако ще работи с такива). Много е условно пак всичко, но външният вид трябва просто да е подходящ за конкретната оферта.
Да се върнем на снимките - не слагайте снимки, които са различни от паспортни! Още изпадам в шок като се сетя какво видях, една имаше перфектно CV за танцьорка във фолк клуб, ама... не и за това, което аз търся.


Още нещо важно - винаги, ама абсолютно винаги проверете фирмата/компанията/к'вото е това където искате да кандидатствате - трябва да знаете къде отивате и какво биха искали да чуят и видят от вас. Първото впечатление е ужасно важно, а аз се дразня на хора, които ми идват на интервю или някаква работна среща и не са си направили труда, дори да отворят сайта ни, а трябва да си губим времето в обяснения. Такъв човек няма да подхожда внимателно и в работата по моя преценка, защото аз преди всяка една среща се подготвям и човекът срещу мен не си губи времето, а и не може да ми приказва небивалици.


Да се върнем на CV-то или по-точно на нещо, което малко хора правят и обръщат - мотивационното писмо. От купчината с кандидати, чиито CV-та са ми направили добро впечатление и преглеждам внимателно, винаги искам да им прочета очакванията, изискванията и представянето. Обикновено са супер клиширани, но дори и тогава разбираш много неща относно човека, който да поканиш на интервю. Сега например един явно използва старо мотивационно писмо и ми обяснява колко би се радвал да бъде назначен на позиция, която ние не сме обявили и... е супер далечна от нас. Директно НЕ, това е човек, който не проверява и не мисли преди да праща - адски неподходящ.

Това е най-основно, като се постарах да погледна от две страни..

CanisDirus
04-28-2011, 15:24
Момента със снимката е много триков. По принцип в американските компании (където най-много се съдят за дискриминация) подаваш най-малко лична информация - без снимка, може и без място на раждане, семейно положение и тн.
Общо взето това е тренда. В старите образци на CV-та са искали и информация за родата примерно.

http://europass.cedefop.europa.eu/europass/home/vernav/Europass+Documents/Europass+CV.csp
Това е перфектната форма - без излишни неща и без да е пропуснато нищо важно.

А иначе може да "поукрасиш" с мярка досегашната работа.
Пример:
работа:
чистачка на тоалетна
Добре:
Подръжка на хигиената и консумативите на санитарните възли в...
прекалено:
мениджър на хигиенно-санитарна единица


работа:
практика в Плод Импорт-Експорт
добре:
интензино практическо обучение в различни отдели на Плод импорт...
прекалено:
Търговски сътрудник на Плод... с отлични резултати.

Иначе повечето сериозни фирми си имат сайтове и там пишат каква им е визията примерно "Виждаме се като лидер в областта на производството на тънкопластови тестени изделия с най-високо европейско качество" ака "правим кори за баница (примера е ироничен).
Та пишеш в мотивационното:
"Желая да бъда част от екпиа и да работя за утвърждаването Ви като лидер в областта на ... Придобитите ми умения в устойчивото производство на изделия от сроден тип ..."

A само да вметна. Това да се пращат недобре cv-ta е по-добре, отколкото явното лъгане. Пресен пример: "Много добро ниво на владеене на MS Office, internet, e-mails" (нещо от този род)
се оказа "Търся буквите по клавиатурата" :booooomb:
А това с какви хвалби беше придружено - колко опитен бил, как на преднишната работа се научил за 3 седмици това, което другите учели за 2 години, с колко по-голям обем на работа и по-сложни програми работил.
Това си е обида към бъдещите ти работодатели - да се правиш на голямото доброутро, пък те да те виждат, че нищо не можеш.

shadow4e
04-28-2011, 15:41
Съветът за използавнето на Визията често е неприложим, тъй като в много от случаите особено, ако е българска фирма, не правят разлика между визия и мисия и пишат пълни глупости. Чела съм визиите и мисиите на доста фирми и е пълна трагедия. Ако интервюиращият ти ги е писал, ок, ама в противен случай, ще изглеждаш малоумно.

jghgh
04-28-2011, 15:42
Мен ми е много Х какво точно е това мотивационно писмо и как се пише.
Да, има много съвети как да го напишеш, но то какво точно представлява? Похвала към фирмата или похвала към самия себе си?

И до колко можеш да лъжеш... не че това е идеята, ама нали трябва да подходиш със самочувствие, за да те вземат насериозно...

CanisDirus
04-28-2011, 15:53
Мотивационно писмо е - защо смяташ, че си подходящ за тази работа, защо кандидатстваш за нея и какво точно те прави подходящ за тази длъжност. Какво очакваш (грубо) от работата - предизвикателство, по-нататъшно развитие и тн.
Евентуално къде си видял обявата.

В CV и мотивационно не се лъже!
Просто представяш нещата от по-розовата им страна.

А да - за мисията и визията моето беше полу-шеговито. затова и казах сериозни фирми.
Иначе по сайтовете всички са водещи
8-)
Което е тъпо, щото вместо да си напишат: "Ние сме развиваща се и динамична highly flexible (това как е на бг?) фирма"
пишат водеща.
Мания за величие.

jghgh
04-28-2011, 16:10
Аз не обичам да лъжа, което може би ми е кусур, защото доста хора ме съветват да пиша на CV-та изопачени неща, които на мен също ми е неудобно да пиша. Примерно аз знам английски на някакво елементарно ниво, а да го пиша "добро" ми се струва чиста лъжа 8-)

Но как да е..
И на мен ми се баца нещо лятото и поне ще имам годините.
Щеше да е толкова хубаво ако всичко беше концерт по желание!

CanisDirus
04-28-2011, 16:17
Виж линка. Там нивата на владеене на езици са добре обяснени. ;)

amk933
04-28-2011, 17:13
Формулярът на ЕС за CV е супер удобен. Последно него ползвах. Гледам, че точно него коментирате.

Единственото, което мен малко ме озадъчава е това с езиците и като цяло достоверността на инфото.
Първо - до колко човек може да се прецени сам? Тая рамка съвсем спокойно можеш да я изопачиш и интерпретираш както ти хрумне.
Второ - ако излъжеш и напишеш, че знаеш перфектен китайски, кой ще те провери?
И трето, за служби като американското посолство, ФБР и по-големите компании знам, че информацията се проверява, но ми е супер интересно, ако имаш 5000 кандидата как ще проследиш следите на всеки?

CanisDirus
04-28-2011, 17:31
Е то ще си проличи при интервюто.
Световните езици лесно се проверяват.
Вече за китайски, японски, суахили - е може и да ти поискат сертификат.

CanisDirus
04-28-2011, 18:15
Един наш съфорумник е на гастрол в града на хумора и шегата
http://www.dnevnik.bg/novini_ot_vas/2011/04/28/1081341_oktopod_v_gabrovo/

BlueKnife
04-28-2011, 18:23
добър вечер ;дд нуждая се от един бърз съвет ;д имам ужааасна, ама наистина много ужасна мускулна треска. трудно си сгъвам краката в колената става въпрос и особено като слизам по стълби е страшно мъчение - имам чувството, че всеки момент ще падна, едвам ходя ;д та за аналгин съм закъсняла.. пробвах принципа 'клин клин избива', т.е. отново се натоварвах физически, ама май стана по-зле ;д и не знам какво да правя, че да си върна способността да се движа нормално (без болка ;д) възможно най-бързо

tuzaro
04-28-2011, 19:14
то тва е 2-3 дена майна, ше ти мине 8-)

amk933
04-28-2011, 19:14
Аз съм чувал, че е добре да се правят топли вани, масажи и да се взимат хапчета, като аспирин, които да повишат притока на кръв към засегантите мускули. Така или иначе няма да мине за по-малко от ден. Другият вариант наистина е с допълнителни упражнения, които да натоварят мускулите още, но и да притъпят болката.

Повече лекарства не мога да ти изпиша, защото КАЛПАЗАНКА ще ме ликвидира. :oops: Иначе има, но ти трябва рецепта и не си заслужава.

ZipFail
04-28-2011, 19:17
Взимаш си топъл душ, ядеш повече протеини и мазнини, ако има кой и един масаж ще помогне. И чакаш :)

ПП: Аспирина притъпява болката, но пречи на взътановяването на мускулите ;)

kalpazanka
04-28-2011, 19:19
Повече лекарства не мога да ти изпиша, защото КАЛПАЗАНКА ще ме ликвидира. :oops: Иначе има, но ти трябва рецепта и не си заслужава.
:-)

Аспиринът е трябвало да бъде по възможност преди натоварването. ;)

BlueKnife
04-28-2011, 19:31
благодаря ви : )) ще пробвам това-онова, пък ако не стане ще чакам ;д

ArrowsOfDeath
04-28-2011, 20:29
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/217650_197683060270945_132892743416644_465375_9484 48_n.jpg

КаКсТеЕеЕ? ДоБрЕлИсТеЕе? :lol:

Blab
04-28-2011, 20:38
^култ!:Д

я кажете к'ва версия на Неро върви на 7-ицата на уиндоус, моля

LadyDi
04-28-2011, 20:40
^култ!:Д

я кажете к'ва версия на Неро върви на 7-ицата на уиндоус, моля
Аз имам някаква portable версия и си върви добре.
Nero Burning ROM 9.4.26.0

amk933
04-28-2011, 20:41
10-ка 100% ще тръгне. :)

ArrowsOfDeath
04-28-2011, 20:46
Откога не съм записвал диииск о0

Blab
04-28-2011, 20:49
и аз:Д
а едно време, като нетът беше на телефона, ги менкахме като миришещи листчета:Д

//пробвам 3-то неро, още не съм издивяла

ArrowsOfDeath
04-28-2011, 20:52
И никой никога не връщаше дискове, ако не му напомниш...

Nakadah
04-28-2011, 21:51
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Toyota-Land-Cruiser-
_W0QQcmdZViewItemQQ_trkparmsZalgoQ3dSIQ26ituQ3dUCI Q252BUAQ252B
FICSQ26otnQ3d10Q26pmodQ3d290553814990Q252B33055655 4352Q252B13
0509517352Q26poQ3dLVIQ26psQ3d63Q26clkidQ3d87659087 71998049827QQ
_trksidZp5197Q2em263QQitemZ130508330158#ht_1201wt_ 1165

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

RoSKo0o0
04-28-2011, 22:13
^ ОМГГГГГГГГГГГГГ :lol:

kalpazanka
04-29-2011, 10:10
Rorschach, гугутко, вече не се сдържам- искам да метнеш едно око тук- http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=399604

skatew
04-29-2011, 10:39
мах мааму, то модераторите повече от 'обикновенните' юзъри :-o 8-)

Rorschach
04-29-2011, 11:03
Rorschach, гугутко, вече не се сдържам- искам да метнеш едно око тук- http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=399604

23 страници...

Довечера/утре ще ги изчета, че съм заринат от работа и ще накажа грешниците

amk933
04-29-2011, 18:03
Пхахахахахахахахахахаха... якакъв пич от секс с проблеми в самолета щял да ходи на...гинеколог. 8-)

Сега очаквам някоя с женски порблеми да отиде на андролог. :lol:

LadyDi
04-29-2011, 19:39
Или на уролог...

xBadxApple
04-29-2011, 20:22
нямам подметки и започнах да откривам драскотини по всякакви площи от ръцете си.

доволни сме от тази вечер :booooomb:

LadyDi
04-29-2011, 21:36
Аз съм безкрайно разочарована.
Другата събота съм на сватба. Избрисах почти цяла Варна, имам голямо желание да си похарча парите, а не мога да открия един чифт свестни обувки дае...
Толкова грозни неща се продават по магазините и то на бахти цените.

amk933
04-29-2011, 21:38
Ела ни на гости в София и ще си намериш обувки. 8)

Или пък си поръчай от Интернет? Има някакъв сайт (момичетата в училище по едно време с т'ва става и с т'ва си лягаха), където можеш да си ги правиш сама, ама не знам как се казва. :(

Gwendoline
04-29-2011, 21:52
Ела ни на гости в София и ще си намериш обувки. 8)

Или пък си поръчай от Интернет? Има някакъв сайт (момичетата в училище по едно време с т'ва става и с т'ва си лягаха), където можеш да си ги правиш сама, ама не знам как се казва. :(

Мисля, че е това:
http://www.shoesofprey.com/
Но излизат скъпо.
http://www.youtube.com/watch?v=3dvK_Ymnvm4

LadyDi
04-29-2011, 21:53
Да, обаче аз докато не меря, не става. Много ми е странен номера. Между 36 и 37, според зависи от модела.
Онзи ден, примерно, си харесах едни. Ама като картинка. 200 лв... Смърчах, смърчах, викам си ще ги прежаля.
Меря 36 - стискат ми. Меря 37 - хлапат...

Мистика...

HoldFast
04-29-2011, 22:04
http://www.teenproblem.net/news/s/28556.html

Отново ли бе, Ралица?
Само на мен ли снимката ми изглежда неадекватна на случилото се?

shadow4e
04-30-2011, 00:08
И Тони:
http://www.teenproblem.net/news/s/28513.html

А на тийновете не им е позволеон да пускат такива снимки.

iLovePussyJuice
04-30-2011, 01:16
т'ва е кралски чеп, аристократичен, със синя кръв се пълни при ерекция 8)
кво знаеш ти и къде ше видиш такова нещо 8-)

Rorschach
04-30-2011, 06:23
Край, снощи си бастисах крака за дълго време...

Decu
04-30-2011, 06:56
Ееееее, аз тъкмо идвам да кажа на всички за снощното ти геройство и да те подмладя, а ти... O:)

Rorschach
04-30-2011, 07:00
е какво снощно геройство?

Денсих на един крак :lol:

Decu
04-30-2011, 07:04
for a loong time :D

catalogueofanger
04-30-2011, 07:08
Аз пък целият съм бастисан. Форевър. :D

Decu
04-30-2011, 07:09
На мен ми писна да имам синки след концерти, на които не съм правила почти нищо..

Rorschach
04-30-2011, 07:13
Да бе 8-)

kalpazanka
04-30-2011, 07:29
LadyDi, съчувствам ти искрено. В подобна ситуация съм.

Добрютру на всички.
Не е истина в последните 48 часа на колко простотия се натъкнах. Особено във форума.

CanisDirus
04-30-2011, 07:40
На мен ако ми се четат простотии - отварям новините. Хайл Ралица!

Отивам до магазина да си купя ядене - една върволица хора - тръгнах и аз с тях - зер нещо без пари ще дават, инак кой ще се помъкне толкова рано в събота?
Пък то - това била върволицата на протестиращите срещу шествието на NPD 8-)

За тази си осърдна дейност в борбата с хитлеро-фашизма ще си поискам медал. Освен това се възнаградих със зелена салатка от айсберг и българска био краставица с риба тон. После една папая - куул!

LadyDi и kalpazanka - внимавате за ширината на обувките?
Защото повечето са стандартна ширина и затова ми се налага да си взимам 1/2-1 номер по-големи (харесвам да мога да си мърдам пръситите 8-) ) Но ако си взема Е или ЕЕ ширина - пасват идеалка.
Обаче малко производители предлагат такива екстри.

LadyDi
04-30-2011, 07:52
LadyDi и kalpazanka - внимавате за ширината на обувките?
Защото повечето са стандартна ширина и затова ми се налага да си взимам 1/2-1 номер по-големи (харесвам да мога да си мърдам пръситите 8-) ) Но ако си взема Е или ЕЕ ширина - пасват идеалка.
Обаче малко производители предлагат такива екстри.
Внимаваме. На мен ми е тясно ходилото и за това имам проблем да си намирам обувки. Ама не мога да ходя с маратонки нон-стоп...

kalpazanka
04-30-2011, 07:57
CanisDirus, с номер 40 съм. Стискат ми на ширина отпред на пръстите, че и на височина. Като в менгеме съм. От две-три седмици кръжа по магазините, оставила съм телефон за контакти, в случай че докарат стока и има моя номер. Българските доскоро ми бяха екстра , трудно бе само да докопам 40 номер. Сега, откакто започнаха да внасят подметки от Китай, положението е трагично. За капак родните производители бълват пенсионерски модери, които, не стига че ми стискат, ами и не бих ги обула пред хора. Китайските пак са ми некомфортни, но поне имат външен вид. Вярно, нося ги по обущари за разпъване, но поне не ми е кофти, ако ги нося два сезона и ги командировам в боклука.

CanisDirus
04-30-2011, 08:06
Clarks - правят много добри обувки и предлагат три ширини за дамски ;)
Скъпички са, но държат с години.

kalpazanka
04-30-2011, 10:02
Леле, имат 41 и 42! :grin:

Disrespect
04-30-2011, 10:11
Ееееее, аз тъкмо идвам да кажа на всички за снощното ти геройство и да те подмладя, а ти... O:)

Той никога няма да се нуждае от подобно нещо... :ДД

xBadxApple
04-30-2011, 10:16
На мен ми писна да имам синки след концерти, на които не съм правила почти нищо..

щот си бЕло 8)
(и аз имам де, съпричастен съм ти, хайде) :д

reoffender
04-30-2011, 12:19
Сбогувах се с дългата коса. Направо тиквата ми олекна. 8-)

shadow4e
04-30-2011, 12:45
Аз пък нямам синки, но ... пак боли. Ама то ако не боли, значи не ми е харесал достатъчно концертът и съм наблюдавала по-безучастно. :Д

Rorschach
04-30-2011, 15:22
Снощи преброих 16 човека, които са писали в този форум :lol:

reoffender
04-30-2011, 15:26
^ Една моя приятелка е видяла да те носят във въздуха? 8-)

CanisDirus
04-30-2011, 15:31
reoffenderке, дай снимки с новата коса.

А то тийна е/беше известно сборище на метАли, пАнкари и кораджии.
Но причината за това не ми е известна.

reoffender
04-30-2011, 15:33
Ще дам като успея да си оправя скапания монитор.
ЛЕЛЕЛЕЛЕЛ,как мразя някой да ми пипа настройките на компютъра
и да прецака-в с и ч к о

Rorschach
04-30-2011, 16:04
^ Една моя приятелка е видяла да те носят във въздуха? 8-)

Случва се 8-)

shadow4e
04-30-2011, 16:05
^ Една моя приятелка е видяла да те носят във въздуха? 8-)

ама тя не пише тук, но му е виждала снимки, така ли? 8-)


А аз така се бях загледала в групата и изведнъж се усетих във въздуха, само предполагам кои бяха "виновни" за това. Абее як ден.

Rorschach
04-30-2011, 16:10
Междудругото кракът ми е супер зле - подозирам, че имам разтежение, а може и някое малко разкъсване... :-x

И няма да мога да играя в мача утре, а ме гласяха за капитан :(

http://www.sportal.bg/news.php?news=301492

reoffender
04-30-2011, 16:21
^ Една моя приятелка е видяла да те носят във въздуха? 8-)

ама тя не пише тук, но му е виждала снимки, така ли? 8-)
Нда,а тя се е пазила през това време 8-)

Rorschach
04-30-2011, 16:45
ъъъ к'фо?

к'фо?

reoffender
04-30-2011, 16:59
Кое какво?
8-)

WinstonSmith
04-30-2011, 17:04
^ Една моя приятелка е видяла да те носят във въздуха? 8-)

ама тя не пише тук, но му е виждала снимки, така ли? 8-)
Нда,а тя се е пазила през това време 8-)

Късно е.

Бременна е.

Даже не разбра как и кога стана.

8)

Rorschach
04-30-2011, 17:10
мен откъде ме знае?

Разпространявате мои снимки - има заговор срещу мен :shock: :shock:

Милко е организирал терористична група срещу мен и Канис

reoffender
04-30-2011, 17:13
Просто започна да ми разказва за концерта и я попитах дали те е виждала, показах й снимка, сори.. 8-)
Всичко е било с добри чувства :lol:

CanisDirus
04-30-2011, 17:16
мен откъде ме знае?

Разпространявате мои снимки - има заговор срещу мен :shock: :shock:

Милко е организирал терористична група срещу мен и Канис

Счетоводителката на мен ми искаше адреса и номера на социалната осигуровка ОТНОВО! :shock:

МИЛКО? :shock: :shock:

Rorschach
04-30-2011, 17:35
омигош.... уи'р гоин ту дай фор ауър синс

xBadxApple
04-30-2011, 18:54
Снощи преброих 16 човека, които са писали в този форум :lol:

моите излезнаха 13, нещо съм крив в сметките май :д

Rorschach
04-30-2011, 19:03
Пиши в скайпа да ти ги кажа, хахахахха

и това са тези, които знам аз... ахахах

catalogueofanger
04-30-2011, 20:58
Роршах, така става като се мъкнеш по такива места :( Има толкова много грубияни. И някакви потни наркомани викат, реват, дерат се..

iLovePussyJuice
04-30-2011, 21:12
Междудругото кракът ми е супер зле - подозирам, че имам разтежение, а може и някое малко разкъсване... :-x

И няма да мога да играя в мача утре, а ме гласяха за капитан :(

http://www.sportal.bg/news.php?news=301492аз съм с ожулено коляно и превързан глезен ;д
дано не нещо сериозно, щото имах проблеми с връзки на същия ;д

а относно утрешното дерби...сигурно няма да ходиш, но аз забравих да кажа, че съм на панахида...съвсем изключих
та успех ако ходиш ;д

xBadxApple
05-01-2011, 01:09
стягайте си краците, щот след седмица и аз съм готов за футболчета.

свърших каквото трябваше да свърша...в 4и10, ебаси, време е за сън. О.о

DisturbiaV
05-01-2011, 06:36
писах и в дог-а,но я кажете какво мога да дам на кученце на месец и половина,което ...(тук да спрат да четат,които ги е гнус) изпражненията му не са твърди...

amk933
05-01-2011, 06:54
Ако си сигурна, че не е болно, му давай суха храна. Аз съм чувал, че, ако кучето се храни само с мокра, тогава се получава тоя проблем.

НО. Ако имаш и най-малко съмнение, че кученцето е болно - на доктор. Т'ва е другата опция. :) Виж му носа, поведението...

DisturbiaV
05-01-2011, 06:59
Не вярвам да е болко-живо се е играе,мята се ,но му давах гранулите с малко водичка ,за да са по-мекинки...

amk933
05-01-2011, 07:28
То така се дава на малките принципно...

Хмммм. Кокали не му давай, въпреки че 100% някой ще ти каже да му. Митът, че кокалите са полезни и правят изпражненията твърди още витае в пространството. Може да пробваш да му свариш ориз, но без никаква сол и подправки и да му го сложиш към другата манджа/гранулите. Принципно и той действа запичащо...

А това че отпадъците са му малко по-меки може да си му е просто в природата на животинчето. Единственият проблем, които евентуално ще имаш след време, е с аналната жлеза, защото, ако акото е меко, тя не се изстисква автоматично. Но пак не винаги.

Rorschach
05-01-2011, 07:59
За футбола - мисля, че другата седмица ще мога да играя, но още не е сигурно - така като гледам имам разтежение, но не знам колко е сериозно


за кученцето - малките по принцип имат по-"меки" акита, но потърси гранули или храна, която е за малки кучета, а водата си му я давай отделно. Ако продължи да е така - консултирай се с ветеринар.

GrindBlardian00
05-01-2011, 10:18
http://img6.imageshack.us/img6/5300/wtfib.jpg

Не е нужно да развличаш темата с грамадни снимки. Пускай линкове.
амк933

Rorschach
05-01-2011, 12:35
Бихме, аз бях мениджър 8)

catalogueofanger
05-01-2011, 12:48
Тази тема отново се превръща в хит. Говорите си за кучешко разстройство.

Има ли поне национална позиция по въпроса "защо?"

Pwnmaster
05-01-2011, 12:49
R.I.P Батето

Rorschach
05-01-2011, 12:51
Да почива в мир...

CanisDirus
05-01-2011, 12:53
R.I.P Батето
:(

Циничен продукт на своето време.
Лека му пръст.

amk933
05-01-2011, 13:01
Беше много готин човек, ако оставим настрана професионалните перипети. Поня го от един рожден ден, на който бяха с наще преди 7-8 години...с хумор и забавен.

Да почива в мир. :(

Rorschach
05-01-2011, 13:03
Истината е, че този начин на живот в един момент просто си взима всичко с лихвите...

CanisDirus
05-01-2011, 13:06
Истината е, че този начин на живот в един момент просто си взима всичко с лихвите...
70 години не са малко. Той до доста напреднала възраст пушеше и пиеше стабилно. Наситил си е годините с живот.

amk933
05-01-2011, 13:08
Истината е, че този начин на живот в един момент просто си взима всичко с лихвите...
70 години не са малко... Наситил си е годините с живот.

Точно т'ва щях да кажа и аз.

По-скоро с лихвите е начинът, по който си отиде, защото белодробна недостатъчност не пожелавам на никого...

catalogueofanger
05-01-2011, 13:12
Батето си отиде, ама им тури к'урето на всички ! Евала Бате, голем си. Почивай в мир.

Rorschach
05-01-2011, 13:59
http://www.sportal.bg/news.php?news=302009&c=43049

:grin: 8)

reoffender
05-01-2011, 15:12
Гадно студено време, :shock:
Искам пролет, дге :(

LadyDi
05-01-2011, 15:30
Aaaaaand done!

Личен рекорд - само 6 часа за тоя клип :)

jghgh
05-01-2011, 17:09
Ох, как настинааах... Мн. тъпо. Ама съм доволна че свърших добра работа днес.

amk933
05-01-2011, 20:27
http://www.teenproblem.net/news/s/28591.html

"учените"... 8-)

Rorschach
05-01-2011, 20:56
Учените са новите рептили и масони!

05-01-2011, 21:14
Най ми е кеф, когато се кача в маршрутката, вътре сме 30 човека(при 20 места вместимост), смърди ми на пот, друсам се из целия град и слушам Азис по радиото на шофьора. Шедьовър на Балканския градски/частен транспорт. 8)

CanisDirus
05-01-2011, 21:16
Учените са новите пророци!

xBadxApple
05-01-2011, 22:13
Баси якия ден, от обЕда до вечерта. 8)

А утре ще драскам скица на татуировката, която се очаква да БЪДЕ.

GregoryHouse
05-02-2011, 00:26
Като почне с "учените" една статия вдъхва по голяма достовреност...

Иначе че има вреда от тях - има.

iLovePussyJuice
05-02-2011, 01:52
40 градуса температура...добре ли е ? :-x

GrindBlardian00
05-02-2011, 04:56
Аман от мъже по ИнтернетО бе, дге...

LadyDi
05-02-2011, 05:00
А добро утро.
Няма нищо по-хубаво да се върнеш на работа след отпуска и да си завариш на бюрото всякакви мизерии...

Rorschach
05-02-2011, 05:07
Аз намерих мизерии без да съм бил в отпуска... и сам съм си ги оставил, а листа ми със текущи задачи е... ами вече са два листа А4 :(

Rorschach
05-02-2011, 05:32
http://www.reuters.com/article/2011/05/02/us-obama-statement-idUSTRE74107920110502


Убиха Осама бин Ладен

CanisDirus
05-02-2011, 08:49
Обиха Усама?

Коментара на Батето "Бе я не ме занмавайте с глупости!"

Сега това ще засечни далеч по-голямата новина, че умря Батето.

Decu
05-02-2011, 10:50
Малко ме притеснява, че влязох отново...това означава САМО 1 нещо :-x

Rorschach
05-02-2011, 11:20
евала на цензурата :)

CanisDirus
05-02-2011, 12:35
Май не ми се полага безплатен билет за концерта, а?

Rorschach
05-02-2011, 12:49
май май така ще излезе :lol:

CanisDirus
05-02-2011, 13:01
Ама искам беееееееее!
Искам!

Даже ще ви кажа как да си увеличите трайно уникалните посещения! Честна дума!

catalogueofanger
05-02-2011, 13:07
к'ъв е филма ?

Rorschach
05-02-2011, 13:33
Твоите предложения не са подходящи за тийн аудитория :-x :-x

Sunshinebabybyy
05-02-2011, 16:47
спам! .. и аз да се впиша 8)

amk933
05-02-2011, 17:03
Искам да споделя, че няма по-тъпо и комерисално нещо от новините.

Писна ми да слушам за сватбЪтЪ, Кадафи и сега поне 2 месеца за бин Ладен. Ще повърна.

Благодаря за вниманието. :)

reoffender
05-03-2011, 05:17
Може ли да е толкова тъпо,бе. :shock:

GrindBlardian00
05-03-2011, 05:45
КоР ЗА ВСИЧКИ!

Rorschach
05-03-2011, 05:54
Днес времето ме изненада леко...

Деня се очертава да бъде тежичък май...

LadyDi
05-03-2011, 06:39
Добър ден.
И тук денят се очертава отвратителен. Меко казано.

Rorschach
05-03-2011, 06:49
Станали сме ебати сърдитите чичковци и лели...

Аз сутринта бих един к'ур на всичко, купих си цигари от бензиностанцията като заредих (СЛАБ СЪМ :( ), отворих джама, запалих си фаса и потеглих с мръсна газ, надънвайки адски асоциална музика... Подейства ми разведряващо...

machoka
05-03-2011, 07:18
^^ добре дошъл again в клуба на пушещите на отворен джам с веещи се коси от нахлуващия вятър и лош поглед с ръката подпряна навън. К'ур за мотористите :D

LadyDi
05-03-2011, 07:30
Станали сме ебати сърдитите чичковци и лели...
Живот ли бе, да го опишеш...

Rorschach
05-03-2011, 07:45
И валеше - намокри ми се ръкава на черното яке, в черната кола...

пахааххахахааха


все пак мисля да е само тази кутия и да е било моментна слабост това...

GrindBlardian00
05-03-2011, 07:54
@Мачок, ква цензура бе, мейт?

Нещо никъв сми не прави това.

catalogueofanger
05-03-2011, 08:50
И валеше - намокри ми се ръкава на черното яке, в черната кола...

пахааххахахааха


все пак мисля да е само тази кутия и да е било моментна слабост това...

Е как аз да ги спра, като ти не можеш. Е.ати света ;(

CanisDirus
05-03-2011, 08:52
Стига с тоя мрън разговорник бе!

Rorschach
05-03-2011, 08:53
ттраалалаллаалалаллалалал алалалалалала

catalogueofanger
05-03-2011, 09:07
Мен пък снощи ме гони луд клошар да ме бие. :o

Rorschach
05-03-2011, 09:10
Отново :lol:

catalogueofanger
05-03-2011, 09:11
Отново :lol:

:D :D :D :lol:

BlueMushroom
05-03-2011, 09:11
Аз пък съм горда непушачка от 25 дена! 8)

reoffender
05-03-2011, 10:39
кор за скайп.
един път ще ми трябва за нещо важно, и като зареди се изключва и изчезва.

catalogueofanger
05-03-2011, 10:44
Откажи се от него. Откажи се и от фб. Влизай само във форума.

Rorschach
05-03-2011, 10:48
Откажи се от всичко и ела да живееш при един приятел в Зоната!

reoffender
05-03-2011, 10:54
Добре :(

кор, бе, трябва ми тъпата тема....иначе така или иначе си стои пуснат, ако трябва да се чуя с някой.

catalogueofanger
05-03-2011, 10:54
Откажи се от всичко и ела да живееш при един приятел в Зоната!

:D :D :D :D

reoffender
05-03-2011, 11:02
исках просто печена филийка.
и се изгорих.
отново.
:(

LadyDi
05-03-2011, 11:05
Aз пък се прехапах с дъвката...

catalogueofanger
05-03-2011, 11:06
Aз пък се прехапах с дъвката...

Е т'ва най го мразя. Ония ден ми се случи и щях да почина.

reoffender
05-03-2011, 11:17
Знаех,че ще ме разберете. :-)

Rorschach
05-03-2011, 11:18
исках просто печена филийка.
и се изгорих.
отново.
:(

Рeшението за теб е да дойдеш да живееш в София (при един приятел в Зоната), където и скайпа работи, и филийките не причиняват контузии и рани. 8-)


А catalogueofanger уж e фен на powerviolence-а, а не може да понесе мъжки едно прехапване. Ако беше истински да си си заврял нож в уретрата!

CanisDirus
05-03-2011, 11:19
:-x :-x
Така ли правим бе, другари? А?

Rorschach
05-03-2011, 11:20
:oops:

reoffender
05-03-2011, 11:25
Рeшението за теб е да дойдеш да живееш в София (при един приятел в Зоната), където и скайпа работи, и филийките не причиняват контузии и рани. 8-)
Аама от агенция ли е? :oops:

Rorschach
05-03-2011, 11:27
Оборотен апартамент на Агенцията... може и в друг квартал да те наместим - Банишора, ОК, Лозенец, Бъкстон... 8)

reoffender
05-03-2011, 11:33
В Банишора и Лозенец ще ме е страх :(

catalogueofanger
05-03-2011, 11:39
исках просто печена филийка.
и се изгорих.
отново.
:(

Рeшението за теб е да дойдеш да живееш в София (при един приятел в Зоната), където и скайпа работи, и филийките не причиняват контузии и рани. 8-)


А catalogueofanger уж e фен на powerviolence-а, а не може да понесе мъжки едно прехапване. Ако беше истински да си си заврял нож в уретрата!

Т'ва с ножа в уретрата е съвсем различно. То носи сексуално удоволствие.

Филийките не парят (много) и скайпа работи, да.

reoffender
05-03-2011, 11:40
Взимам следобедния влак :-)

Rorschach
05-03-2011, 11:54
В Банишора и Лозенец ще ме е страх :(

Какво му има на Лозенец? :-o

xBadxApple
05-03-2011, 12:00
Лекции - чек.
Отивам да спя на това време, то какво друго да правиш.
Че и клинч..

Bokonon
05-03-2011, 12:02
Идваш на работа и дойчовците почват да ти късат нервите, всичките немци на вурстове !!! ?!?

reoffender
05-03-2011, 12:25
В Банишора и Лозенец ще ме е страх :(

Какво му има на Лозенец? :-o
Бившото мъж живее там 8-)

catalogueofanger
05-03-2011, 12:30
Да живее триъгълника между Банишора, Ючбунар и Коньовица. Тъпи и безизразни лица. Наркомани. Бивши и настоящи затворници.

Оле!

machoka
05-03-2011, 12:41
Някой не желае ли да основе дружество за набиране на путеси с нестопанска цел?

Ей така, чисто гражданска организация, която ще обслужва определени интереси?

catalogueofanger
05-03-2011, 12:42
Трябват ни лобисти в правителството.

machoka
05-03-2011, 12:45
Имам връзки тук там, може да го уредим от чисто правна гледна точка.

Обаче изисквам солиден брой CV-та с прикачени снимки в официален тоалет + ежедневен про-кежуъл стайл за внасяне на молбата за регистрация в Съда, нали трябва да има основание .. и то ДОБРО!

GrindBlardian00
05-03-2011, 13:08
@Мачок, ква цензура бе, мейт?

Нещо никъв сми не прави това.

machoka
05-03-2011, 13:10
a?

GrindBlardian00
05-03-2011, 13:17
В темата за халюциногенните гъби. Не разбрах основанието за "цензура".

Rorschach
05-03-2011, 13:17
В Банишора и Лозенец ще ме е страх :(

Какво му има на Лозенец? :-o
Бившото мъж живее там 8-)

В горната или долната част на Лозенец?

Да не е някой плебей от долната, че ше се бием...




Дружеството за набиране на путеси... идеята е реализирана вече :(
Даже са няколко - викат им НБУ, УНСС и СУ (филологиите)

GrindBlardian00
05-03-2011, 13:19
СУ (филологиите)

Не са само там, баче, билийв ми.

Rorschach
05-03-2011, 13:20
търсим местата с голям п'уткопоток

reoffender
05-03-2011, 13:21
Толкова точно не знам, понеже той идваше при мен и не си спомням адреса 8-)

Егати, колко яко вали.

GrindBlardian00
05-03-2011, 13:21
А в Правото наеш ли кво е? А във Философията, че и Психологията?

Rorschach
05-03-2011, 13:23
Не се рекламирай, ма.

Казах филологиите - т'ва е.
Чукал съм "психоложка" - много има да гони филоложките или икономистките. Т'вай!

LadyDi
05-03-2011, 13:25
Хм, карате ме да се замисля...

GrindBlardian00
05-03-2011, 16:44
Много мило, че сте сложили брояч за оставащото време до рождения ми ден над Самия Форон.

:-)

baceto
05-03-2011, 16:45
покани ни във фейсбук, иначе не се брои...

CanisDirus
05-03-2011, 17:07
Много мило, че сте сложили брояч за оставащото време до рождения ми ден над Самия Форон.

:-)

Иди вземи един сноп покани от офиса и си направи партито за РД с жива музика.

LadyDi
05-03-2011, 17:16
Много мило, че сте сложили брояч за оставащото време до рождения ми ден над Самия Форон.

:-)
Аз още не съм получила покана за твоя рожден ден :-x

jghgh
05-03-2011, 18:09
Тоя брояч мн. тъп. Като влизам през телефона и ми прави бъгни, не мога да скролирам както трябва от него, все ме "връща" на него ... не мога даже да го обясня.

GrindBlardian00
05-03-2011, 19:29
Ма то за мойто рд нищо се не знае още. А като се знае, и вие ще узнате виа фб, бъдете сигурни.

WinstonSmith
05-03-2011, 19:35
В Банишора и Лозенец ще ме е страх :(

Какво му има на Лозенец? :-o

А какво му има на Банишора? :-o

Приятно място, обитавано от приятни хора.

CanisDirus
05-03-2011, 19:38
Казах ли ви, че личния ми треньор ми направи ебати програмата за хранене и трен и от утре ще събирам погледи със странни упражнения.
Днес цял ден съм варил яйца, чукал пържоли и месил кайма и 8-)

Понеделник - гърди
вторник - рамо. Курви и кОлтуризъм само!


Чакам си и поръчката от фармахим 8-)

ArrowsOfDeath
05-03-2011, 19:45
На гърди и рамо ли ще караш само? 8-)

CanisDirus
05-03-2011, 19:47
Много ясно - яко плажни мускули 8-) 8-)
само бутащи :grin:

Bokonon
05-03-2011, 19:54
мускули се правят с тирам'сута и газирана вода ?!?

CanisDirus
05-03-2011, 20:04
Забелязах, че култовата песен не е качена в тубата.
поправих тази грешка

http://www.youtube.com/watch?v=RaO4twbD0_Y

Rorschach
05-03-2011, 21:23
Барса на финал!

SemperArdens
05-03-2011, 22:53
Чакам си и поръчката от фармахим 8-)

Какво поръча???????? :д

---------


http://vbox7.com/play:2caa8bf7 :lol:

05-03-2011, 22:53
В Банишора и Лозенец ще ме е страх :(

Какво му има на Лозенец? :-o

А какво му има на Банишора? :-o

Приятно място, обитавано от приятни хора.

Банишора е пълен с лъвове. Аз лично ти гарантирам, че ако отидеш там ще ядеш голям бой. 8)

cherinka
05-04-2011, 04:27
Преди имаше във фейсбук "виж всички връзки" на еди кой си, и своите собствени. Сега опцията къде се намира?

LadyDi
05-04-2011, 05:35
Добро утро.

Decu
05-04-2011, 06:18
Добро! :)

Rorschach
05-04-2011, 06:48
Всяко утро е добро щом започва с Carpathian, двойно кафе и бял давидоф в задръстванията

GrindBlardian00
05-04-2011, 07:22
ДОБРО, УИИИИИИИИИИИ

абсолютно съм аута спейс

CanisDirus
05-04-2011, 08:10
Единственото, което следва от появите на хлебарката е бъгването на тая тема. Сега сигурно е горд със себе си 8-)

stefity
05-04-2011, 08:42
Всяко утро е добро щом започва с Carpathian, двойно кафе и бял давидоф в задръстванията

Нали не пушеше.... :? :-x слабост, слабост.... 8-)

EJIu
05-04-2011, 08:56
Искам да попитам опцията "проследяване на пратка" с Български пощи дали е само за страната (докато стигне до София) или мога да следя къде отива писмото и след като излезе от страната?

Pwnmaster
05-04-2011, 11:03
http://vbox7.com/play:daa31e01&start=66&r=emb

DisturbiaV
05-04-2011, 11:49
Трябва ли преди 2-ра ваксина кучето да не е яло-пило?

05-04-2011, 12:15
Единственото, което следва от появите на хлебарката е бъгването на тая тема. Сега сигурно е горд със себе си 8-)

Изключително горд съм! Това е само началото... 8)

LadyDi
05-04-2011, 12:45
Верно, че след Ямбол, тая тема бъгва... хм.

hristiqnnna
05-04-2011, 13:02
Верно, че след Ямбол, тая тема бъгва... хм.

Ще бъгва ами, нека ви е гадно. 8)

LadyDi
05-04-2011, 13:04
Мен не ми пречи да го трия и да си ъпвам темата после :)

Briseis
05-04-2011, 13:43
официално имам първо назначение. и то по специалността 8)

Bokonon
05-04-2011, 13:48
днескашният ден, край няма :-x ?!?

Rorschach
05-04-2011, 14:08
Е, дали не ни смазват - 6 кафета, кола и яко нерви...

На една определена държавна институция цял ден им пожелавам лоши неща, ама най-добре ще е да им пожелая да им се падне ямболската хлебарка.

CanisDirus
05-04-2011, 14:17
Чакам си и поръчката от фармахим 8-)

Какво поръча???????? :д


Дека, винстрол, стромба, метан - обичайните неща 8-) 8-)

Рибено масло и мултивитамини :-D

dead_princess
05-04-2011, 15:29
кой си падаше по октоподи? :-o

http://data.whicdn.com/images/9048716/potd-110419-364987-big_large.jpg?1303449068

Rorschach
05-04-2011, 15:32
Пуснете нова тема

Pliok0019
05-04-2011, 16:16
Много ясно - яко плажни мускули 8-) 8-)

Аз съм за всеизвестното мото "По-добре една седмица срам, отколкото година фитнес."

ArrowsOfDeath
05-04-2011, 16:45
В края на краищата всичкия труд си е за теб, а не за околните. Иначе всички ги знаем сезонните билдъри, които сега са се сетили, че трябва да спрат колата и сладкото, за да имат, разбираш ли, плочки за лятото :lol:

Айде, правя нова тема.