PDA

View Full Version : Проблем



HaresvaMi
04-27-2011, 09:00
Моля за сериозни отговори. :) Имам следния проблем- когато правим секс с гаджето ми и той е отгоре постоянно му се изважда.Защо?

Emilen
04-27-2011, 09:01
Къс, мек или и двете.

TheBeliever
04-27-2011, 09:02
Некадърен е?

HaresvaMi
04-27-2011, 09:05
Къс, мек или и двете.
За второто само в мен ли може да е проблема?

Emilen
04-27-2011, 09:28
Лично, според мен, никога проблемът не е само в единия. Освен това, по-добре е да се търси начин да се реши проблемът, вместо да се търси виновен.

DarkTemplar
04-27-2011, 09:34
Лично, според мен, никога проблемът не е само в единия. Освен това, по-добре е да се търси начин да се реши проблемът, вместо да се търси виновен.
Подкрепям. А и ако толкова те притеснява, може да наблягате на други пози.

HaresvaMi
04-27-2011, 09:40
Притеснява ме , защото до сега не се беше случвало, а и той е доста неопитен...Тъкмо започне да ми става хубаво и ... :lol: полудявам вече.
Колкото до решение на проблема- не виждам такова, за това и пиша тук.Може някой, който е изпадал в същата ситуация да сподели как се е справил с нея.

TheBeliever
04-27-2011, 09:42
а и той е доста неопитен...

Мисля, че сама си отговори на въпроса "Защо?". Сега остава двамата да намерите решение на "Как".

DarkTemplar
04-27-2011, 09:45
Явно да си отгоре е любимата ти поза.

Един вариант за "как":

Постарай се да го "надървиш на макс" и чак тогава го възседни. Кажи му да те остави ти да си водеща и да определяш темпото. Мисля, че няма да имате проблеми и ще стигнеш докрая. ;)

TheBeliever
04-27-2011, 09:50
Явно да си отгоре е любимата ти поза.

Един вариант за "как":

Постарай се да го "надървиш на макс" и чак тогава го възседни. Кажи му да те остави ти да си водеща и да определяш темпото. Мисля, че няма да имате проблеми и ще стигнеш докрая. ;)

Проблемът им възниква когато той е отгоре.

DarkTemplar
04-27-2011, 09:53
Мда, нещо съм се разсеял. Пробвайте тази поза (http://www.cosmopolitan.bg/love_sex/p3_1520_0.html) и би трябвало да нямате проблеми (все пак гледай да е достатъчно твърд.).

Emilen
04-27-2011, 10:03
Ако той възприеме случващото се като проблем, нещата ще станат още по-лоши.
Казваш, че "досега не се е случвало" и " той е доста неопитен". Двете в известен смисъл си противоречат, защото "досега" предполага по-дълъг период от време. Надявам се, че не ползваш позата, както някои момичета - лягат, разтварят крака и чакат. Това действа изключително анти- на момчетата.
Може би няма да е лошо, максимално да увеличите времето преди влизането. Звуците също действат мотивиращо.

HaresvaMi
04-27-2011, 10:09
Имах предвид,че с други мъже не ми се е случвало. Времето преди влизането той го определя, аз в 99% от случайте въобще не съм навлажнена.Бърза адски много и после ... нищо.

DarkTemplar
04-27-2011, 10:17
Еми кажи му да не бърза и да се постарае да те възбуди (френска това-онова). Очевидно е, че и на 2мата ще ви е по-приятно. Неопитен е, главно там е проблема. Затова подхода му куца. Ако искаш качествен секс, ще трябва да го научиш или... да го смениш.

HaresvaMi
04-27-2011, 10:23
Еми кажи му да не бърза и да се постарае да те възбуди (френска това-онова). Очевидно е, че и на 2мата ще ви е по-приятно. Неопитен е, главно там е проблема. Затова подхода му куца. Ако искаш качествен секс, ще трябва да го научиш или... да го смениш.
Да го сменя не е оферта, искам си него, но леко ми втръсва ... А ако му кажа може да му стане кофти и да се комплексира.

TheBeliever
04-27-2011, 10:27
Поиграйте си на учителка и ученик. Не му казвай, а му показвай какво и как ти харесва. И после го "изпитвай". Под формата на игра всичко може да се каже и покаже.

Emilen
04-27-2011, 11:01
Да го сменя не е оферта, искам си него, но леко ми втръсва ... А ако му кажа може да му стане кофти и да се комплексира.
Пак стигаме до съвместната вина. Първо не вдигате летвата, премълчавате какво и как ви харесва, а после ви втръсва. Той не влага всичко от себе си, а ти не му го казваш. Идеални условия за скапване на отношенията - на теб ще ти писне самно той да се "кефи", той пък ще е убеден, че е съвършеният в леглото и няма нито да направи нещо повече, за да ти бъде хубаво, нито ще разбере защо си го зарязала.