PDA

View Full Version : Преместване в гимназия



xnxlovexdx
04-27-2011, 12:51
След 7 клас кандидатствах в Английска гимназия но не ма приеха и влязох в СОУ в английска паралелка.Проблема е там , че въобще не ми харесва това даскало,съоченици и най-вече обучението.Ся след 8 клас мисля да се преместя в руска .Родителите ми ходеха в руската говориха там и казаха, че ще гледат срочните оценки по 3 предмета ,а те са :Английски,Български и Математика :shock: отделно от това ще правя и изпит по руски септември (за него ще ми вземат учител ) много съм притеснен тъй като 1 срок ми са мноо зле оценките по математика 4 и български 3 :( Ся вторият срок много се стегнах и предполагам ще завърша по Английски с 6 българси 5 а по математика се надям и тя 5 да ми остави ,а за изпитите юни още от сега мега яко съм се стегнал :-o таа кажете имам ли шанс да вляза в руската ? МЕГА мноо съм притеснен :( Предварително ви благодаря ! :)

SmilezZz
04-27-2011, 14:25
А от кой град си ? Тъй като във всеки един град училищата (нивото на образование в тях е различно)..

Иначе оценките ти са доста добри.. Но всичко ще опре до приравнителните изпити (в случая по руски език),ако го вземеш - влизаш,ако не - не ..

tinkiwinkidipsi
04-30-2011, 22:03
Доста зависи от кой град си. Но това , което мога да те посъветвам е да говориш с учителите си по български и математика. Кажи им , че ще кандидатстваш в руската и съответно ,че ти трябват хубави оценки. Естествено не очаквай , че ще ти ги подарят оценките. Покажи им , че си готов да се бориш, попитай ги какво очакват от теб за по - високи оценки и успех само ти пожелавам :)