PDA

View Full Version : Не може :X



assminator
04-27-2011, 15:33
Значи с приятелката ми вчера се опитахме да го направим , но понеже и е за първи път и подяволите много е тясна ... Не може да влезе , взех Durex Elite че имат повечко лубрикант и jelly използвах .. Наистина доста трудно влезе и то едва на половина , а тя казва че я боли много пък на мен ми е едно такова шибано .. сърце не ми дава да продължа и спряхме ... Ей дайте някви мнения как да стане работата !!! :\ моля ви ^^

Sh@d0w
04-27-2011, 15:37
Не е била достатъчно възбудена.

Отделете малко повече време на любовната игра,ако трябва използвай пръсти и език за да я подготвиш.

assminator
04-27-2011, 15:44
Не е била достатъчно възбудена.

Отделете малко повече време на любовната игра,ако трябва използвай пръсти и език за да я подготвиш.


брат тя си е достатъчно влажна и възбудена :X прото е по тясна и немога да и го набия тва имах впредвид ;x по по-тъп начин немога да го обесня :| ...

Sh@d0w
04-27-2011, 15:53
Кофти тръпка тогава,карай ръчно.

Gr0zDan0v
04-27-2011, 16:01
ръгай сине докато си млад 8)

Greennight
04-27-2011, 16:04
Първо 1,после 2 пръста и така постепенно.Може да отнеме часове.

assminator
04-27-2011, 16:05
ръгай сине докато си млад 8)

Да ама .. боли я много гадно ми е :X пък и както казах наистина с много зор успях да го напъхам наполовина ...

SisiStrange
04-27-2011, 16:39
То се дава малко по-нежно. Започваш внимателно, стигнеш донякъде, после спирате - малко орална, после пак и така. Лека полека. Това с пръстите много момичета го харесват, не знам защо - мен ме беше повече страх от пръста, отколкото от оная му работа. :lol: (има нокът :-# ) Питай я, ако и допада тоя вариант - давай и така.

anonymous708973
04-27-2011, 16:57
Не е задължително да стане отведнъж. Пробвайте няколко пъти поредни дни. Всеки път малко по-навътре. Пръстчета, орална и прочее, знаеш си :)

И недей да си го "набиваш" или да я "ръгаш". :?

assminator
04-27-2011, 18:05
Не е задължително да стане отведнъж. Пробвайте няколко пъти поредни дни. Всеки път малко по-навътре. Пръстчета, орална и прочее, знаеш си :)

И недей да си го "набиваш" или да я "ръгаш". :?

значи нито ръгам нито набивам силно :O просто дадох пример на онзи дето не разбра за какво става на въпрос :) та карам полека и бях супер внимателен но факта че я боли "МНОГО" както тя казва направо ми се отщява да го правя .. не е приятно да гледаш как партньорката ти умира от болки и скърца с зъби :X

sladkish_14
04-27-2011, 18:05
На колко е?

assminator
04-27-2011, 18:10
На колко е?

няма значение .. не е на 12 - 13 - 14 нещо от тоа сорт не се притеснявай :\

sladkish_14
04-27-2011, 18:18
Еми явно наистина е много тясна, сигурно ципата й е дебела.
Нямаш много избор нали знаеш, ще трябва да опитвате докато стане.
Вземете си лубрикант нищо, че тя се овлажнява достатъчно това не пречи да сложите. Ако си сигурен и можеш да се контролираш опитай да влезеш първия път само в началото без презерватив. Намажи и себе си с лубрикант. Това е което може да ви помогне, нищо друго.
Търпение. И не се сдухвай като каже, че я боли. Няма накъде дали сега или другата година все ще я боли, а няма да остане цял живот девствена тая работа трябва да се свърши. Ще потърпи малко. Успеех : ))


П.С - Имат значение годините. Попитах те съвсем целенасочено.